Connect with Us

All posts tagged "e vecante"

marredhenia mes nipit dhe halles
Aktualitet 11:42 - 28 Shkurt, 2019

Ja pse marrëdhënia mes nipit dhe hallës është e veçantë

Ekziston një lidhje e veçantë midis prindit dhe fëmijës, por po kaq e veçantë është edhe lidhja mes tezes, hallës dhe nipit, mbesës. Marrëdhënia që bashkon...

nene tereza sekreti i saj
Aktualitet 20:40 - 19 Shkurt, 2019

Nënë Tereza ishte vërtet e veçantë/ Ky ishte sekreti i saj

INFJ është një nga llojet më të ralla të tipave të personalitetit sipas Jung. Njerëzit që kanë këtë tip personaliteti konsiderohen si të veçantë, duke qenë...

Kryesore Show Biz 23:30 - 26 Mars, 2018

Foto/ Modelja e cila nuk ka turp të tregojë lëkurën e saj

Winnie Harlow është cilësuar si mbretëresha e pasarelave të modës për katër vite, që kur bëri debutimin e saj të parë në London Fashion Week në...

Aktualitet 17:00 - 24 Prill, 2015

Bretkoca e veçantë zbulohet nga shkencëtarët (Foto)

Shkencëtarët në Costa Rica kanë zbuluar një specie të re bretkoce. Kjo gjallesë ka karakterista të çuditshme, ku sytë e mëdhenj të bardhë janë ato që më...