Connect with Us

All posts tagged "e shtune"

Paratë dhe dashuria/ Si do të jetë kjo ditë e shtunë për ju
Horoskopi 09:53 - 17 Tetor, 2020

Paratë dhe dashuria/ Si do të jetë kjo ditë e shtunë për ju

Dashi Nëse keni angazhime që thjesht nuk mund t’i shtyni, në këtë ditë ju do të duhet domosdoshmërisht të organizoheni për më të mirën . Nuk...

Horoskopi i fundjavës/ Çfarë ka parashikuar Paolo Fox për secilën shenjë
Horoskopi 10:54 - 16 Tetor, 2020

Tensione, emocione, dashuri/ Paolo Fox parashikon se çfarë ju pret këtë fundjavë

Dashi Këtë fundjavë do të ndjeni një tension të fortë, por që në ditën e shtunë do të zhduket plotësisht.Sigurisht, këto parashikime janë tregues i një...

Politikë 08:09 - 6 Shtator, 2020

“Shpresoj të kthehem së shpejti”/ Pas Jugut, ambasadorja e SHBA zgjedh të vizitojë Veriun

Këtë fundjavë, ambasadorja e Shteteve të Bashkuara, Yuri Kim ka zgjedhur të shijojë natyrën përrallore të Veriut. Pasi mbaroi pushimet në Jug, kryediplomatja amerikane ka vendosur...

Sociale 08:03 - 4 Korrik, 2020

Surprizat e motit/ Dita nis me diell, por në mesditë priten rrebeshe shiu

Dita e shtunë nis me përkeqësim gradual të situatës së parashikuar meteorologjike. Moti pritet të nis me kthjellime por gradualisht shtim vranësirash mesatare deri të dendura,...

Fluturimet nga Rinasi/ Konfirmohen 10 destinacionet për nesër
Sociale 16:11 - 26 Qershor, 2020

Fluturimet nga Rinasi/ Konfirmohen 10 destinacionet për nesër

Tirana International Airport njofton se fluturimet e konfirmuara për ditën e shtunë janë:⠀⠀ ⠀⠀ Air Serbia – Tiranë – Beograd dhe kthim Wizz Air – Tiranë...

Aktualitet 08:25 - 11 Maj, 2019

Shtypi i ditës, e shtunë 11 Maj 2019

Këto janë faqet  e para të shtypit për ditën e sotme, e shtunë, 11 Maj 2019. “Gazeta Shqiptare”, vjen me lajmin kryesor “Toka e dhëna me...

Keni bërë plane për fundjavën?/ Moti do të jetë në favorin tuaj
Aktualitet 08:10 - 11 Maj, 2019

Koha për pushime të nxehta/ Fundjava nis me diell

Moti do të jetë  me diell zonën perëndimore dhe prani të vranësirave në Jug dhe  juglindje të vendit. Era do të  jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8-10 m/sek në bregdet....

Horoskopi për ditën e sotme/ Surprizat që kanë rezervuar yjet për secilën shenjë
Aktualitet 08:04 - 11 Maj, 2019

Horoskopi/ Zbuloni se çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Dashi Të lindurit e kësaj shenje shumë shpejt do të kuptojnë se komplekset me të cilat keni luftuar prej vitesh, janë të kota. Kalojeni ditën ashtu...

Aktualitet 08:23 - 27 Prill, 2019

Shtypi i ditës, e shtunë, 27 Prill 2019

Këto janë faqet e para, të shtypit për ditën e sotme, e shtunë, 27 Prill 2019. E përditshmja “Shqiptarja.com”, vendin kryesor në faqe të parë ia...

Aktualitet 08:09 - 27 Prill, 2019

Kapriçot e motit/ E shtuna me shi dhe luhatje temperaturash

Gjatë gjithë ditës Shqipëria do të paraqitet me alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta. Më të theksuara vranësirat do të jenë në ekstremet Veri dhe Jug,...

Aktualitet 08:02 - 27 Prill, 2019

Horoskopi/ Zbuloni se si do të jetë kjo fundjavë

Dashi Të lindurit e kësaj shenje kanë nevojë për mbështetje shoqërore ose këshilla. Mund të përballeni me disa probleme të vogla në familje ose në çështjet...

Aktualitet 16:18 - 12 Shkurt, 2019

Thirrja e policisë për qytetarët/ Reagon LSI-ja

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari ka dalë në një deklaratë për mediat në emër të LSI-së. Ai ka thënë sot se policia nuk...

Aktualitet 08:15 - 21 Korrik, 2018

Kapriçot e motit/ Ja, çfarë kanë parashikuar sinoptikanët për ditën e sotme

Moti për këtë të shtunë do të karakterizohet me kthjellime, të cilat do të dominojnë në të gjithë vendin. Në skaj të zonave të veriut gjatë...

Kryesore 08:45 - 10 Mars, 2018

“Çmendet” moti në fundjavë/ Temperaturat pësojnë ndryshime

Dita e shtunë datë 10 Mars  moti do të jetë me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SË) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,1 deri në 0,5 metër në det të hapur./CNA.al...

Aktualitet 14:10 - 20 Dhjetor, 2017

Luana Vjollca paralajmëron: “Kjo ditë do të jetë bombë”

Surpriza dhe argëtime pa fund pritet të sjellë kjo e shtunë në orën 20.50 vetëm në ekranin e Top Channel me “Shiko kush luan”. Një pjesë...

Sociale 18:30 - 14 Gusht, 2015

Shpërndarja e pasaportave, zyrat do te rrine të hapura edhe të shtunën

Ministria e Brendshme ka njoftuar pasditen e kësaj të premteje se, zyrat e shpërndarjes së pasaportave biometrike do të jenë të hapura edhe ditën e shtunë....