Connect with Us

All posts tagged "e mitura"

Aktualitet 11:44 - 19 Korrik, 2019

Përdhunuan në grup 8-vjeçaren/ Arrestohet 16-vjeçari

Një 16-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit, pasi akuzohet se bashkë me disa bashkëmoshatarë kanë përdhunuar një vajzë të moshës 8-vjeçare. Mësohet se ngjarja e...

Aktualitet 21:44 - 4 Qershor, 2019

Video-Skandali/ E mitura përdhunohet në kotec nga 67-vjeçari, autori lirohet

Një rast i rëndë është trajtuar mbrëmjen e sotme nga emisioni “Stop” në Tv Klan, për drejtësinë shqiptare që ka dështuar sërish të bëjë drejtësi. Bëhet...

Aktualitet 13:01 - 11 Maj, 2019

Abuzoi me të miturën/ Arrestohet 25-vjeçari

Policia ka arrestuar një 25-vjeçar pasi akuzohet se ka kryer veprime seksuale me një të mitur. I arrestuari është Islam Xhaferi, i cili mësohet se ka...

Aktualitet 21:27 - 28 Shkurt, 2019

Skandal në Divjakë/ E mitura ngacmohet seksualisht, policia dhunon babain e vajzës (Video)

Emisioni “Stop” në Tv Klan mbrëmjen e sotme ka trajtuar rastin një ngacmimit seksual të një 13-vjeçareje në Divjakë dhe dhunën e ushtruar nga policia ndaj...

Ministri i Brendshem, Sander Lleshaj ne deklarate per mediat
Aktualitet 14:16 - 12 Shkurt, 2019

Lleshaj e mori në mbrojtje/ Zbardhet dëshmia e policit

Shefi i policisë i zonës  Gruemirë në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti i cili akuzohet për ngacmim  seksual të një 15-vjeçareje ka dhënë sot dëshminë në...

si u fsheh krimi
Aktualitet 21:15 - 10 Shkurt, 2019

Përdhunimi i të miturës në Kavajë/ Avokati zbulon shkeljet penale

Avokat Stefan Topalli në një postim në rrjetet sociale ka reaguar për ngjarjen e Kavajës, ku një vajzë e mitur u përdhunua nga tetë bashkëmoshatarë të...

Aktualitet 16:56 - 9 Shkurt, 2019

Fshehën përdhunimin/ Nën hetim “Rilindja” dhe DAR Kavajë

Prokuroria e Durrësit ka nisur hetimet edhe ndaj stafit të shkollës “Rilindja” si dhe Drejtorinë Arsimore në Kavajë, ku tetë djemë përdhunuan një 14-vjeçare. Këto hetime...

Aktualitet 15:28 - 4 Shkurt, 2019

Historia drithëruese/ E mitura lindi fëmijë pas abuzimit, e më pas trafikohet

“Fol me psikologen” programi online i “Gazeta shqiptare” ka trajtuar këtë herë problematika lidhur me fëmijët. Historia e parë që erdhi në këtë program ishte historia e një...

si u fsheh krimi
Aktualitet 18:38 - 3 Shkurt, 2019

Përdhunimi i të miturës në Kavajë/ Zbulohet fshehja e krimit

Ngjarja e Kavajës ku një e mitur u përdhunua kolektivisht në shkollë tronditi mbarë opinionin publik. Ish kryeministri Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale...

Aktualitet 21:32 - 11 Tetor, 2018

U shoqërua në spital nga babai/ E mitura ndërron jetë në rrethana misterioze

Një 13 vjeçare ka ndërruar jetë në spital në rrethana misterioze, pasi kishte shkuar për të marrë ndihmë mjekësore.Ngjarja e rëndë është regjistruar në Tiranë. Sipas...