Connect with Us

All posts tagged "e enjte"

Sociale 08:06 - 3 Dhjetor, 2020

Vranësira dhe reshje shiu/ Parashikimi i motit për këtë të enjte

Dita e enjte parashikohet me mot kryesisht të vranët e intervale të shkurtëra me diell. Priten reshje shiu të herëpasherëshme me intensitet të ulët në pjesën...

Parashikimi i motit/ Temperaturat do të pësojnë rritje në të gjithë territorin
Aktualitet 08:10 - 17 Shtator, 2020

Moti vijon të na surprizojë/ Ja çfarë pritet për orët në vijim

Moti ditën e sotme do të vijojë i kthjellët me vranësira të pakta dhe mesatare në pjesën veriore dhe jugore. Era do të fryjë Verilindje-Veriperëndim 1-8...

Horoskopi sipas astrologut të famshëm/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju ditën e sotme
Horoskopi 10:00 - 2 Korrik, 2020

Horoskopi sipas astrologut të famshëm/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju ditën e sotme

Dashi Siç parashikon horoskopi sot, do të keni shumë më shumë energji. Kini kujdes, mos transmetoni shqetësimet tuaja në marrëdhënie, sepse natyra juaj e fortë dhe...

Duhet të jeni shumë të vëmendshëm në punë/ Parashikimi i yjeve për javën e ardhshme
Aktualitet 10:06 - 11 Korrik, 2019

Horoskopi, e Enjte 11 Korrik/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ditën e sotme

Dashi Ekziston rreziku që dikush të reagojë më fort se sa duhet për diçka që do të thoni sot. Por mos u përpiqni të vetëcensuroheni për...

basha
Aktualitet 19:57 - 3 Prill, 2019

Të enjten përballet me Vettingun/ Zbardhet pasuria e Gjyqtares së Apelit të Krimeve të Rënda

Gjyqtarja e Gjykatës së Apelit për Krime të Rënda, Albana Boksi do të përballet të enjten në orën 10:30 me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit si...

Aktualitet 16:41 - 21 Shkurt, 2019

Beteja e sotme e televizioneve kryesore

Si çdo e enjte, ora 21:00 shënon një përballje të fortë mediatike, pasi emisionet kryesore politike të mbrëmjes, si në TV “Klan”, “Top Channel”, “Vizion Plus”,...

Aktualitet 19:33 - 26 Tetor, 2018

Përgënjeshtrohet konferenca për shtyp e Saimir Tahirit, nesër

Ditën e sotme mediat raportuan se ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ditën e nesërme do të dilte në një konferencë për media, nga hoteli “Rogner” në...

Aktualitet 22:52 - 5 Shtator, 2017

Zbulohet skenari i PD/Çfarë do ndodhë të enjten në Kuvend

Deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi, ka zbuluar skenarin e opozitën ditën e enjte, në seancën e parë në Kuvend për këtë sesion parlamentar. Në studion...

Aktualitet 16:41 - 23 Gusht, 2017

E pabesueshme çfarë do ndodhë me motin/Bëhuni gati për …!

Ditët e fundit të gushtit duket se do të përshkohen nga një mot i kthjellët dhe me temperatura të larta. Duke filluar nga nesër, temperaturat do...