Connect with Us

All posts tagged "e dashura"

E dashura e boksieres tërheq vëmendjen e të gjithëve/ Shfaqet me fustanin tërësisht transparent
Showbizz 13:15 - 12 Tetor, 2020

E dashura e boksieres tërheq vëmendjen e të gjithëve/ Shfaqet me fustanin tërësisht transparent

E dashura e boksieres Nicola Adams, Ella Baig, 22 vjeç, i ka befasuar të gjithë me pamjen e saj.Ajo është shfaqur e kapur për dore me...

FOTO-Ermal Fejzullahu prezanton publikisht “të dashurën”
Showbizz 11:23 - 9 Tetor, 2020

FOTO-Ermal Fejzullahu prezanton publikisht “të dashurën”

Ermal Fejzullahu dhe Ariana janë një nga çiftet më të pëlqyera të showbizit shqiptar. Dyshja janë të martuar prej disa vitesh dhe kanë bashkë katër fëmijë....

Politikë 08:15 - 27 Shtator, 2020

Dëshmitë e rralla të ish-deputetit/ Përse s’lejova ta pushkatonin në Kukës të dashurën e Shefit të UDB-së

Publikohen kujtimet e panjohura të Zylfi Sali Lamit me origjinë nga fshati Shtiqën i rrethit të Kukësit, pinjoll i një prej familjeve të njohura të asaj...

Showbizz 15:35 - 15 Shtator, 2020

“Plasën” komentet e dashurisë/ Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi prezanton të dashurën s*ksi

Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj vite më parë, Shpat Kasapi e ka lënë pas në të shkuarën duke nisur një romancë të re. Disa ditë më...

Dj Sardi nuk e fsheh më/ Zbulon portretin e vajzës që i ka “vjedhur” zemrën
Showbizz 20:31 - 14 Gusht, 2020

Dj Sardi nuk e fsheh më/ Zbulon portretin e vajzës që i ka “vjedhur” zemrën

Dj Sardi komentohet shpesh në mediat rozë për jetën e tij private, ndonëse ai është treguar gjithmonë diskret. Shpesh herë ai është përfolur për lidhjet e...

Të kapur për dore/ Del foto e Silvio Berlusconit me të dashurën e tij 53-vite më të re
Bota 18:54 - 12 Gusht, 2020

Të kapur për dore/ Del foto e Silvio Berlusconit me të dashurën e tij 53-vite më të re

Ish-kryeministri Silvio Berlusconi, është shfaqur si rrallëherë në publik me të dashurën e tij Marta Fascina të kapur për dore. Imazhet janë publikuar ekskluzivisht nga e...

Showbizz 15:58 - 11 Gusht, 2020

E përjashtuan nga seriali se dhunoi të dashurën/ Aktori bën veprimin e papritur

Mediat turke pak ditë më parë raportuan se aktori turk Ozan Guven ka dhunuar të dashurën e tij. Aktori i serialit “Sulejmani i Madhërishëm” i ka...

Vrasja e Hekuran Billës/ Detajet tronditëse, vajza mund të jetë shantazhuar me video intime për t'u infiltruar
Kronika 10:44 - 27 Qershor, 2020

Detaje të reja nga vrasja e Hekuran Billës/ E dashura e nxori në pritë, biseda e fundit

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Hekuran Billës mbrëmjen e 11 qershorit në Tiranë. Gazetari i Report Tv, Merin Maçi raporton se Adjola...

Kronika 15:52 - 26 Qershor, 2020

Detaje tronditëse nga vrasja e Hekuran Billës/ Dyshohet se e nxorri në pritë ish-e dashura, lidhje intime me ‘hasmin’

Detaje tronditëse kanë dalë në dritë nga ekzekutimi i Hekuran Billë, i cili u vra në 11 qershori në zonën e Komunës së Parisit. Sipas Abc...

Showbizz 14:03 - 19 Maj, 2020

E trishtë/ Ylli i “Twilight” gjendet i pajetë së bashku me të dashurën e tij

Aktori i njohur 30-vjeçar Gregory Tyree Boyce është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Las Vegas së bashku me të dashurën e tij. Sipas...

Bota 17:16 - 4 Janar, 2020

Deputetja nuk fshihet më/ Publikon foton me të dashurën

Deputetja e Liberal Demokratëve, Layla Moran ka pranuar publikisht se është panseksuale dhe se aktualisht është në një marrëdhënie me një grua. Panseksualiteti u referohet atyre...

Aktualitet 00:00 - 10 Dhjetor, 2018

E dashura ime vazhdon të jetë në kontakt me “shokun e saj të përfitimeve”

Një djalë shkruan për The Guardian duke paraqitur problemin e tij personal. E dashura e tij duket se është ende në kontakt me “shokun e saj...

Kryesore Show Biz 23:10 - 5 Prill, 2018

Njihuni me të dashurën super seksi të Malumas!

Ai është një nga këngëtarët më të pëlqyer në të gjithë botën. Maluma është kthyer tashmë në idhullin e shumë femrave jo vetëm për këngët e...

Kryesore Show Biz 23:00 - 21 Mars, 2018

Foto/ Justin Bieber shfaqet me një bionde në krah

Pa kaluar dy javë që nga ndarja e tyre, e cila u komentua shumë nga media rozë, dhe Justin Bieber shfaqet sërish me një bionde në...

Kryesore Show Biz 22:30 - 20 Shkurt, 2018

Foto/ Stresi ‘arratiset’ me të fejuarën

Reperi i njohur Stresi dhe e dashura e tij Kejsi ditën e djeshme kanë shkëmbyer me njëri- tjetrin unazat e fejesës. Në publikimet e tyre dukej...

Kryesore Show Biz 01:20 - 13 Shkurt, 2018

Diva e karnavaleve në Rio/ E dashura e Neymar lë gojëhapur njerëzit

Neymar dhe Bruna Marquezine janë në një lidhje të gjatë së bashku edhe pse pas transferimit të yllit brazilian te PSG pati një krisje në marrëdhënien...

Kryesore Show Biz 01:00 - 12 Shkurt, 2018

Foto/ Cozman në krahët e të dashurës së re

Reperi Cozman është emër shumë i pëlqyer për publikun. Ai është shumë aktiv si me mbrëmje muzikore ashtu edhe me projekte të reja. Në rrjete sociale, së...

Kryesore Show Biz 00:15 - 12 Shkurt, 2018

E dashura e Stresit feston ditëlindjen/ Reperi bën një urim special

Prej disa muajsh tashmë, Stresi na ka treguar se zemra e tij “i përket” Keisit, vajzës nga Tirana që studion në Kanada. Ata e kanë mbajtur...

Aktualitet 23:00 - 7 Tetor, 2017

Justin Bieber dhe e dashura e re/ Ka shije ky djalë

Justin Bieber, këngëtari 20 vjeçar i cili kaloi Shën Valentinin si një djalë beqar, tashmë duket se ka ndërruar status. Raportohet se Bieber po del me...

Aktualitet 12:31 - 29 Gusht, 2017

E trishtë në Tiranë/Djali nxjerr të dashurën dhe foshnjën për të lypur (Emri)

Një djalë i ri është prangosur nga Policia e Tiranës, pasi ka nxjerrë në rrugë për të lypur bashkëjetuesen dhe foshnjën 8-muajshe. Më datë 28.08.2017, shërbimet...

Aktualitet 10:04 - 28 Gusht, 2017

Fundi tragjik i romancës/ Aktori turk qëllohet për vdekje nga e dashura

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Turqinë gjatë mbrëmjes së djeshme. Aktori dhe moderatori me famë në Turqi, Vatan Sasmaz u vra me pistoletë nga e...

Kryesore Show Biz 23:45 - 5 Korrik, 2017

Shthurje në plazh/Çifti më i dashuruar se kurrë

  Ai u fut në skenë që në momentin qëu lidh me motrën e Kim Kardashian, Khloe në vitin 2014. Dhe tashmë rreperi i njohur  French...

Aktualitet 20:59 - 5 Korrik, 2017

Publikohen mesazhet e fundit të 20-vjeçarit që vrau veten/ Jepi, ma jep dhe ti shqelmin e fundi

20-vjeçari  Eneo Ferko i dha fund jetës së tij ditën e djeshme duke pirë fostoksinë. Ai e ndërmori këtë akt pasi ishte në një gjendje të...