Connect with Us

All posts tagged "e bukur"

Aktualitet 20:20 - 1 Janar, 2019

Ju mjafton vetëm një copë akulli, për të pasur lëkurë të bukur

Këto janë të mirat që përfiton lëkura juaj, nëse e masazhoni me një kub akulli Pakëson aknet Akulli ndihmon në minimizimin e inflamacionit dhe të skuqjes...

Kryesore Show Biz 23:00 - 8 Mars, 2018

Megan Fox lë rolin në film për…

Aktorja më e bukur e Hollywood. Por këtë herë, Megan Fox e ka lënë në shtëpi skenarin për rolin e saj më të fundit, pasi ka...

Aktualitet 00:00 - 19 Dhjetor, 2017

Fotot e saj pushtojnë rrjetin, kjo është femra më joshëse që keni parë

Rozana Arkle, australiania që u bë e famshme falë fotove joshëse në rrjetin social “Instagram”, është cilësuar si modelja me të pasmet më seksi në planet....

Aktualitet 23:50 - 5 Dhjetor, 2017

Është kjo vajza më e bukur në botë?

Një gjashtëvjeçare nga Rusia është quajtur si  ‘vajza më e bukur në botë’  duke ndjekur gjurmët e modeles  franceze  Thylane Blondeau. Anastasia Knyazeva tashmë ka grumbulluar...

Aktualitet 00:10 - 4 Nentor, 2017

Robotika dhe shkenca/ Në kërkim të femrës perfekte artificiale

Fotografët që fituan çmimin e portretit më të mirë nga Taylor Wessing janë Finish dhe Maija Tammi. Ato të dy përdorën në foton fituese një grua...

Showbizz 10:22 - 8 Janar, 2016

Një femer e bukur dhe natyrale si Jonida Vokshi (Foto)

Vajza me shumë talente ka një bukuri natyrale për të cilën shpesh herë komentohet pozititvisht. Jonida, e cila ka një emission të vetin në Digitalb, jep...

Showbizz 20:40 - 12 Nentor, 2015

A duket Soni e bukur me këtë stil flokësh? (Foto)

Këngëtarja Soni Malaj  ka ndërruar stilin e flokëve. Ajo i ka drejtuar ato dhe siç duket i ka shkurtuar, madje tashmë i mban edhe baluket. Si...

Showbizz 17:54 - 20 Shtator, 2015

Miriam e bukur dhe seksi (Foto)

Këngëtarja e njohur, Miriam Cani është shfaqur në një fotografi të fundit mjaft seksi.Natyrisht ajo nuk tregon as gjoksin as të pasmet, dhe  natyrisht nuk fsheh anën...

Showbizz 13:00 - 18 Qershor, 2015

E bukur si Versini

Ishte drejtuar para pak castesh për tek studiot e ekranit britanik, si anëtare e jurisë së zbulimit të zërave të rinj të X Factor.Ylli i muzikës...

Kuriozitete 16:15 - 30 Maj, 2015

“Jam shumë e bukur për të punuar”

Nusja e djalit të një oligarku rus, që ka në pronësi shtëpinë private më të madhe në Londër, pretendon se është shumë e bukur për të...

Showbizz 18:00 - 29 Maj, 2015

E bukur si Bright

Jo vetëm me ngjyrën e zezë por edhe me të bardha me dizenjo gold ajo dukej e bukur. Ylli i Towie, Lydia Bright u fotografua para...

Showbizz 20:00 - 19 Maj, 2015

E bukur si Victoria Beckham

  Ka ndarë me ndjekësit foto para dhe pas make up-it teksa ishte e ftuar në eventin Fashion Week gjatë fundjavës. Victoria Beckham dukej mjaft e...

Showbizz 12:00 - 5 Maj, 2015

Jenner e bukur pa make up

  Ajo ka sjellë në jetë disa prej femrave më të bukura të botës dhe domosdoshmërisht edhe vetë është mjaft simpatike dhe sharmante. Bukuroshja Kris Jenner...

Kuriozitete 10:15 - 23 Janar, 2015

Selfia më e bukur?

Një foto që ka nisur të qarkullojë një rrjetet sociale, po cilësohet gjerësisht si selfia më e bukur. Nga komentet, kuptohet që fotoja është realizuar nga...

Showbizz 19:00 - 16 Janar, 2015

Selena, e bukur natyralisht

Ish e dashura e Justin Bieber, Selena Gomez ka publikuar selfien e fundit në Instagram. 22 vjeqarja ka postuar një foto të saj seksi gjatë të...

Life Style 12:00 - 16 Janar, 2015

Shtatë mënyra për t’u dukur e bukur pa grim

Nëse deri tani kemi menduar që mundësitë për t’u dukur më e bukur qëndrojnë në kutinë e grimit, është koha të dalim jashtë saj sepse të...