Connect with Us

All posts tagged "e blinduar"

Teknologji 13:20 - 22 Maj, 2020

FOTOT-E blinduar dhe rezistente ndaj shpërthimeve/ Brabus prezanton Mercedes Benz G-Wagen

Kompania gjermane e modifikimit të makinave Brabus ka prezantuar ditët e fundit krijimin e saj më të fundit një Mercedes-Benz G-Wagen. Ky model është i gjithi...

Politikë 21:17 - 13 Shkurt, 2020

“Lëviz me makinën e blinduar të të vëllait/ Rama sfidon live në studio: Shkoni provojeni

Kryeministri Edi Rama ka sqaruar lajmet për makinën që ai leviz, për të cilën u tha se është në pronësi të vëllait të tij Olsi Rama...

Politikë 12:28 - 12 Shkurt, 2020

Mjeti i blinduar i vëllai të Ramës lëviz në shkelje të rregullave/ Salianji zbulon urdhrin e Lleshajt

Ish deputeti i PD, Ervin Salianji e ka quajtur aksionin për makinat e blinduara, spektaklin të organizuar. Salianji ka akuzuar Ramën se ka dhënë urdhër të...