Connect with Us

All posts tagged "dyshe"

antaresimi i shqiperise ne BE
Aktualitet 17:14 - 27 Janar, 2019

Antarësimi në BE/ Ja kush është dyshja që po mban peng Shqipërinë

Politikanët po gënjejnë shqiptarët me përrallën e Bashkimit Europian u shpreh avokati Altin Goxhaj teksa fliste për disa nga problemet që ka politika në Shqipëri në...

Showbizz 09:00 - 8 Mars, 2017

Lopez me regjizorin/ Çfarë po “kurdis” dyshja?

Jennifer Lopez dukej shumë elegante dhe seksi veshur klasike me një bluzë të brendit të veshjeve Gucci. Bukuroshja seksi edhe pse 47 vjecare ngelet një nga...

Showbizz 11:00 - 27 Janar, 2017

Ja cili është filmi më i ri i dyshes Pitt -Jolie

Marrdhënia në cift e Brad Pitt dhe Angelina Jolie ëështë tema kryesore e një projekti të ri kienmatografik. Martesa e tyre dhe gjithë castet e dashurisë...

Showbizz 12:00 - 26 Janar, 2017

Dyshja më seksi e hollivudit është …

Cally Jane Beech sapo ka mbyllur setin e saj të fundit fotografik me bashkëshortin. Kopertina e re e revistës New Magazine ishte kjo foto shumë e...

Showbizz 10:00 - 21 Janar, 2017

Jenner dhe Tyga- dyshja ideale vishen njësoj

Dyshja e famshme Kylie Jenner dhe reperi i suksesshëm Tyga kanë darkuar mbrëmjen e kaluar në restorantin Migos Listening në Los Angeles. Cifti kishte preferuar të...

Showbizz 16:00 - 26 Maj, 2015

Surprizat nuk kanë fund pë dyshen Wright-Keegan

  Spektakli i kësaj jave i Strictly Come Dancing dhuroi mjaft emocione dhe spektakël sidomos për shkak të ceremonisë së organizuar të dasmës mes Michelle Keegan...

Showbizz 18:00 - 10 Maj, 2015

Ja dyshja më e bukur hollivudiane

  Nga studimet e fundit të revistës prestigjoze People cifti më i bukur hollivudian për muajin që lamë pas u vlerësuan Rachael Harris dhe Christian Hebel....

Kuriozitete 20:15 - 28 Prill, 2015

Dyshja e “shëndetshme”

Billy Leon  dhe Benny Loyd  kanë pasur një peshë noramle dri në moshën 6- vjecare. Në Nëntor të 1978 ishin plot 337 kg. Por ata nuk...