Connect with Us

All posts tagged "dyndje"

Lajme 10:51 - 26 Mars, 2020

Dyndje e madhe në njësinë bashkiake nr.1/ Qytetarët mblidhen dhe kërkojnë bukë

Një numër i madh banorësh të njësisë bashkiake nr. 1 janë grumbulluar përpra minibashkisë së kësaj njësie. Banorët e kësaj njësie janë grumbulluar për të kërkuar...

Lajme 12:14 - 21 Mars, 2020

Dyndje e madhe njerëzish në treg/ Zhupa: Asgjë e tillë nuk ndodhi kur njerëzit nuk kishin fasha orare

Zëdhënësja e PD, Ina ZHua ka publikuar një foto nga një treg i fruta perimeve në Kombinat ku një numër i madh njerëzish janë dyndur për...

Lajme 10:05 - 21 Mars, 2020

Pamje “të frikshme” nga Lushnja/ Tregjet tejmbushen me qytetarë, si në një ditë normale

Pamje “të frikshme” vijnë nga qyteti i Lushnjes mëngjesin e sotëm, në orarin që qeveria ka vendosur për qarkullimin e njerëzve. Tregu i fruta perimeve që...

Aktualitet 14:34 - 10 Janar, 2019

Skadojnë 1.4 milionë karta identiteti/ Radhë të gjata për aplikim

1.4 milionë personave u kanë skaduar kartat e identitetit. Para pak ditësh nga Ministria e Brendshme u njoftua për skadimin e tyre, megjithatë nga ky institucion...