Connect with Us

All posts tagged "dylgjeri"

Politikë 15:00 - 13 Maj, 2020

“Një lajthitje në objekt”/ Dylgjeri tallet me Bamir Topin dhe Ngjelën

Gazetari Ylli Dylgjeri është tallur me një deklaratë të avokatit Spartak Ngjela i cili ka thënë tha se pas një bisede me ish Presidentin, Bamir Topi...

Politikë 11:26 - 1 Maj, 2020

Ylli Dylgjeri ironizon Veliajn/ Bravo Erion, edhe uji po na vjen i gazuar, prej….

Pas lajmeve të raportuara në media, sipas të cilave dy gazetare janë të punësuara në UKT, nga Bashkia e Tiranës, ka pasur reagime të shumta. Mes...

Opinione 08:28 - 14 Prill, 2020

Bukën e përditshme falna zoti Rama!

Nga Ylli Dylgjeri Deri më tash kam ndjekur me vëmëndje Paketën Tuaj që ende nuk e keni ndarë mëndjen është sociale, ekonomike, apo social-ekonomike.Them Paketa Yt-e...

Opinione 09:43 - 7 Shkurt, 2020

Nga Ylli Dylgjeri/ Pse Lleshi flet “me qime në gojë”?

* Po dëgjoj prej minutash sqarimet e Ministrit Lleshaj në emisionin e Eni Vasilit ne Top, përballë gazetareve. Po e ndjek me vëmëndjen që i takon...

Politikë 14:54 - 20 Dhjetor, 2019

S’vihet në pushtet i krehur! Prishi flokët Luli!/ Gazetari mesazh të fortë kreut të PD

Gazetari Ylli Dylgjeri i ka drejtuar sot një mesazh mjaft të fortë kreut të PD-së, Lulzim Basha. Ndërsa vë re një detaj të pamjes së jashtme...

Politikë 13:00 - 2 Dhjetor, 2019

Gazetari letër publike Metës/ Prokuroria e Përgjithshme duhet të hetojë

Gazetari Ylli Dylgjeri, i ka drejtuar sot një letër publike, kreut të shtetit Ilir Metës, në lidhje me korrespondencën publike kthim përgjigje, që i ështe bërë...

Politikë 11:54 - 31 Korrik, 2019

“Paç fatin e Fullanit”/ Ylli Dylgjeri degjeneron Erion Veliajn

Gazetari Ylli Dylgjeri ka reaguar me anë të një shkrimi lidhur me zgjdhjen në krye të Këshillit Bashkiak të pastorit Toni Gogu. Sipas Dylgjeri, kjo gjë...

Aktualitet 18:14 - 28 Qershor, 2019

“U kujtuan në vaktin e shu…s”/ Analisti akuza ndërkombëtarëve

Analisti Ylli Dylgjeri ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale në lidhje me deklaratët e sotme të ndërkombëtarëve, ku u kërkua të hetohen dosjet e...

Aktualitet 15:20 - 17 Maj, 2019

Ironia therëse e Dylgjerit/ Rama, si “qeni i Menkulasit”, e hëngri dhe Gjylametin…

Gazetari Ylli Dylgjeri, nëpërmjet një ironie therëse ka reraguar në lidhje me sulmin që PS i bëri gazetës gjermane Bild, pas shkrimit për Shqipërinë. Dylgjeri, në...

Aktualitet 10:11 - 6 Maj, 2019

Gazetari zbulon skandalin/ Rama dhe Veliaj, plan për kompensimin e Vuçiçit?

Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar kryeministrin Rama dhe kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Në një postim në rrjetet sociale, Dylgjeri shkruan se pasi Samiti i Berlinit,...

Aktualitet 10:23 - 29 Prill, 2019

Ylli Dylgjeri i përvishet Ramës/ Je kthyer në një post kapanoni, me batutën tënde qesh vetëm shoferi

Gazetari i njohur Ylli Dylhjeri ka drejtuar kritika të forta në drejtim të kryeministrit Rama. Në një postim në rrjetet sociale, Dylgjeri shkruan se “Edhe iriqi...

Aktualitet 12:31 - 13 Prill, 2019

Ironia therëse e Ylli Dylgjerit/ Zbulon bisedën mes grabitësve

Ngjarja e 9 prillit në Rinas, ku 10 milion euro u grabitën në pistën e Aeroportit Ndërkombëtar, ka sjellë reagime të shumta. Gazetari Ylli Dylgjeri, në...

Aktualitet 08:35 - 6 Prill, 2019

“50 mijë euro për 1 lakuriq nate”/ Ironia therëse e Ylli Dylgjerit

Gazetari Ylli Dylgjeri, i njohur për ironinë therëse ndaj aktualitetit politik, ka rrëfyer një bisedë me një mikun e tij që jeton në Gjermani. Në një...

majko rezerva per ramen
Aktualitet 10:04 - 27 Dhjetor, 2018

Gazetari zbulon arsyen/ Pse Rama refuzoi protestën e diasporës

Gazetari Ylli Dylgjeri, nëpërmjet një postimi në faqen e tij në rrjetet sociale, ka ironizuar vendimin e ministrisë së Brendshme, në lidhje me refuzimin që i...

Aktualitet 08:32 - 21 Dhjetor, 2018

“Fshatari dhe litari”/ Ironia therëse e Ylli Dylgjerit

Gazetari Ylli Dylgjeri, nëpërmjet një postimi në faqen e tij në rrjetet sociale, ka ironizuar situatën në vend. Ndërsa i referohet historisë së fshatarit që akuzohet...

Aktualitet 12:59 - 6 Shtator, 2018

Gazetari jep alarmin/ Sezoni kriminalistik sapo ka nisur…

Në lidhje me situatën e rëndë të kriminalitetit në vend ka reaguar edhe gazetari Ylli Dylgjeri. Në një postim në faqen e tij në rrjetet sociale,...

ministrja per marredheniet me kuvendin, elisa spiropali
Aktualitet 17:47 - 12 Gusht, 2018

Gazetari “shuplakë” Spiropalit/ Ja çfarë propozon për autoritetet shtetërore

Gazetari Ylli Dylgjeri ka reaguar në lidhje me masakrën në Vlorë, ndërsa ka ironizuar edhe propozimin e deputetes socialiste Elisa Spiropali, që gjëma të tilla të...

Aktualitet 10:33 - 31 Korrik, 2018

Ç’punë bëni Ju Alex?/ Gazetari i njohur ironizon takimin e Ramës me Alex Soros

Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar takimin e kryeministrit Rama me Alex Soros në jug të Shqipërisë. Në një postim në faqen e tij në rrjetet sociale,...

Aktualitet 10:44 - 16 Maj, 2018

Akuzat ndaj Xhafaj/ Shpërthen gazetari: Nano e refuzoi, Rama e mori “në gji”

Gazetari Ylli Dylgjeri ka reaguar në lidhje me situatën e fundit politike në vend, si dhe akuzat në drejtim të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Në...

Aktualitet 08:58 - 16 Maj, 2018

Ylli Dylgjeri tregon një histori të PS: Ka ndodhur një herë…

Gazetari Ylli Dylgjeri ka reaguar pas ngjarjeve të fundit në skenën politike. Duke marrë shkas nga akuzat në drejtim të ministrit Xhafaj Dylgjeri risjell në vëmendje...

Aktualitet 18:26 - 22 Shtator, 2017

Nga Ylli Dylgjeri/ Respekte Zonja Mezini! Dje ti ke luftuar me Samurajin Gjana

Gazetari Ylli Dylgjeri nuk ka lënë pa komentuar incidentin e rëndë të shënuar dje në mbledhjen e kryesisë së Partisë Demokratike. Dylgjeri shkruan se pas sherrit...

Aktualitet 08:49 - 16 Prill, 2017

Nga Ylli Dylgjeri/Edhe depot edhe mitingjet elektorale ?

Lume kanabisi… TV-te e fillojne dhe i perfundojne edicionet e Lajmeve me zbulimet e magazinave me kanabis. Çdo ore, çdo dite po njohim nje objekt te...

Aktualitet 14:06 - 6 Janar, 2017

Kaba dhe Dylgjeri sulmojnë Ngjelën me porosi të Ilir Metës ?

Këshilltari i Ilir Metës, Dritan Kaba dhe publicisti Ylli Dylgjeri, i cili njihet si njeri pranë LSI-së, kanë sulmuar dje përmes postimeve në rrjetet sociale avokatin...