Connect with Us

All posts tagged "Dy makina"

Politikë 11:31 - 21 Prill, 2020

“E dhimbshme të përcillet me dy makina”/ Regjisori Kumbaro tregon momentet e fundit të Ljarjas

Aktori i madh Rikard Larja është përcjellë në banesën e fundit mes duartrokitjesh. Për shkak të situatës nga koronavirusit, në ceremoninë e varrimit kanë marrë pjesë...

Kronika 19:02 - 31 Korrik, 2019

Aksident i rëndë në Durrës/ Përplasen dy makina

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Portin e Durrësit ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Nga ky aksident ka mbetur i...

aksident ne bulqize plagosen tre persona
Aktualitet 18:04 - 5 Mars, 2019

Përplasen kokë më kokë dy makina/ Plagosen rëndë dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Elbasanit. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në aksin Elbasan-Kombinat Metalurgjik. Nga përplasja e dy automjeteve raportohet të...

Aktualitet 11:52 - 2 Mars, 2019

Sekuestrohet gomonia e drogës dhe dy makina/ Një në pranga, dy në arrati

Një gomonone, 2 automjete tip Fuoristradë pa targa dhe 30 bidona të mbushur me benzinë janë sekuestruar nga Policia në Fier. Sukuestrimi është bërë pas dyshimeve...

Aktualitet 21:08 - 20 Janar, 2019

Aksident i rëndë/ Përplasen dy makina kokë më kokë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën e Rinasit. Dy automjete janë përplasur kokë më kokë me njëri-tjetrin. Shkak për këtë aksident...

Aktualitet 19:03 - 18 Tetor, 2017

FOTO- Aksident spektakolar / Përplasen dy makina

Dy automjete janë përfshirë pak çaste më parë në një aksident në Tiranë, pranë fabrikës së miellit. Sipas të dhënave paraprake nga vendi i ngjarjes, raportohet...