Connect with Us

All posts tagged "durrsaket"

Aktualitet 20:23 - 9 Korrik, 2019

Sakollari falenderon durrsakët/ “Më shumë do jemi në betejat e tjera demokratike”

Kandidatja e Bindjes Demokratike për Durrësin, Valbona Sakollari ka bërë një analizë për zgjedhjet e 30 Qershorit. Ajo ka falenderuar të gjithë mbështetësit e saj dhe...

Logot e partive kryesore ne Shqiperi
Aktualitet 22:00 - 17 Prill, 2019

Zgjedhjet lokale, PS-PD apo LSI/ Kë zgjedhin durrsakët?

Nëse zgjedhjet lokale do të zhvilloheshin ditën e sotme sipas “GPF  Inspiring Research” publikuar në Report Tv, qyteti i Durrësit do të ndahej si më poshtë:...

Aktualitet 13:24 - 17 Korrik, 2017

REPORTAZHI/Njihuni me 90 vjeçarët durrsakë që “refuzojnë” të plaken

Megjithë vështirësitë e jetesës dhe moshës, disa nga 90-vjeçarët e Durrësit vazhdojnë të merren me veprimtari krijuese. Të kujdesur vazhdimisht për shëndetin e tyre, të moshuarit...