Connect with Us

All posts tagged "dukeshe"

Aktualitet 11:10 - 8 Korrik, 2019

“Unë e kam bërë atë dukeshën që është sot”/ Meghan Markle nuk e fton babain në pagëzimin e djalit, ja çfarë thotë ai

Mbrëmjen e djeshme në pallatin mbretëror u organizua eventi më i rëndësishëm për fëmijët e familjes mbretërore, ku Meghan dhe Harry pagëzuan djalin e tyre Archie...

Aktualitet 11:10 - 21 Maj, 2019

Dukesha i jep “leksion” të gjithëve/Shfaqet tepër e thjeshtë në eventin publik

Në përurimin e kopshtit të saj “Chelsea Garden Show” dukesha Kate Middleton u shfaq shumë e thjeshtë e veshur vetëm me një palë pantallona të gjera,...

Kryesore Show Biz 22:14 - 17 Maj, 2019

Kate Middleton ka frikë nga Meghan? Zbulohen detaje të rëndësishme në certifikatën e fëmijës mbretëror

Publikimi i certifikatës së lindjes të fëmijës së parë të Meghan Markle-it dhe princit Harry ka zbuluar një detaj shumë të rëndësishëm për pozicionin e Markle...

Kryesore Show Biz 12:25 - 11 Dhjetor, 2018

Shpirti rebel i Meghan Markle! Dukesha e Sussex theu rregullat e protokollit me vetëdije të plotë

Mbretëresha Elizabeth i ka tërhequr disa herë veshin Meghan Markle, në lidhje me veshjet! Debatet nisën që në muajin maj për dasmën mbretërore, ku Meghan hapi...

Kryesore Show Biz 21:45 - 16 Nentor, 2018

Aspak femërore për një Dukeshë! Zakonet e këqija të Meghan Markle janë njësoj si edhe tonat

Ndoshta nuk e dini, por Meghan Markle nuk ishte vetëm një aktore shumë e talentuar por në të njëjtën kohë, edhe një blogere shumë e zonja,...

Aktualitet 23:50 - 20 Tetor, 2018

Përpara se të bëhej Dukeshë, Meghan ishte një nga ne: Vetëm 14 vjeç, nisi punën e parë tejet të pazakontë!

Përpara se të ishte Dukesha e Sussex ose ylli i serialit “Suits”, Meghan Markle ishte një nga ne. Teksa po fliste me një grup studentesh në...

Femra 09:16 - 20 Shkurt, 2015

Edhe Dukeshat mund të jenë modele

Sarah Ferguson, Dukesha e York ka provuar një herë në jetë të bëj modelen. Në eventin e organizuar nga Naomi Campbell, 55 vjeccarja ka vendosur të...