Connect with Us

All posts tagged "duhura"

Aktualitet 14:53 - 21 Korrik, 2019

Çfarë duhet të vishni pas të 30-tave? Zbuloni disa modele të duhura për ju

Pas të 30-ve thuhet se femrat duhet të vishen me më shumë stil dhe klas sesa kur ishin më të “reja”. Paraqitja juaj ka shumë rëndësi...

Aktualitet 20:00 - 30 Mars, 2019

Jeni të zhgënjyera nga reçipetat?Ja cilat janë të duhurat për ju sipas formës së gjoksit

Shpesh ankohemi apo zhgënjehemi nga blerjet e reçipetave, thjesht sepse nuk dimë cilat janë bërë për formën tonë të gjoksit. Mësoni nëse keni veshur apo jo...