Connect with Us

All posts tagged "dritan prenci"

Vetingu 12:21 - 29 Prill, 2020

Zbulohen fotot ekskluzive të Arben Krajës dhe prokurorëve të SPAK

Më poshtë po sjellim disa foto, ku duken qartë majmunë që kanë zënë sytë, veshët, hundën, gojën, por kanë mbuluar edhe organet e tyre. Në këto...

Prokuroria per krime te renda perfshihet ne skandal
Kronika 17:45 - 10 Shtator, 2019

Të dështuarit e Krimeve të Rënda/ Skandalet dhe pasuritë e prokurorëve të Tahirit

Ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, që nga tetori i vitit 2017 po hetohet nga Prokuroria për Krime të Rënda me akuzën e trafikimit të lëndëve...

Aktualitet 12:24 - 18 Korrik, 2019

Video-Të preferuarit e KLP dhe të përjashtuarit nga SPAK-u/ Njihuni me prokurorët antikorrupsion

Këshilli i lartë i Prokurorisë, ka bërë përzgjedhjen e tij në lidhje me ekipin e SPAK-ut. Të preferuarit e KLP, të paktën siç thonë ata, janë...

luan rama akuzon arta markun
Aktualitet 12:08 - 6 Mars, 2019

Eliminon prokurorin e Krimeve të Rënda/ Arta Marku përfshihet në skandal?

KLP është nën kontrollin e Prokurores së Përgjithshme të përkohshme Arta Marku. Thënë më qartë është nën kontrollin e politikës, pasi edhe Prokuroria  Përgjithshme, nuk ka...

Aktualitet 15:04 - 4 Shkurt, 2019

Droga në Has/ Sekuestrohet pasuria e Admir Hoxhës

Krimet e Rënda kanë vendosur të sekuestrojnë pasurinë Admir Hoxhës, i cili dyshohet si  ‘truri’ i laboratorit të heroinës në Has dhe një prej baronëve të drogës....

Prokuroret e Krimeve te Renda Vladimir Mara Dritan Prenci
Aktualitet 15:01 - 29 Janar, 2019

Skandali-Dosja 339/ Prokurorët nxjerrin sekretin hetimor

Dy prokurorët e Krimeve të Rënda kanë reaguar pasi gazetari Flamur Vezaj, në një postim në rrjetet sociale shkruante se kryeministri Edi Rama dhe disa deputetë...

Aktualitet 11:07 - 7 Qershor, 2018

Prokurori i dosjes “Tahiri”/ Dritan Prençi ia “hedh” Vettingut

Prokurori  i Krimeve të Rënda Tiranë, Dritan Prençi është rikonfirmuar në detyrë. Vendimi është zbardhur nga trupa gjykuese e përbërë nga Genta Tafa Bungo, Pamela Qirko...

Aktualitet 12:13 - 5 Qershor, 2018

Vettingu për Dritan Prençin/ Triumfon i varfëri i Krimeve të Rënda

Në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit është mbajtur seanca dëgjimore për prokurorin në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tiranë, Dritan...

Aktualitet 12:22 - 29 Prill, 2018

I varfëri i Krimeve të Rënda/ Prokurori Dritan Prençi sfidohet nga luksi i kolegëve

Me pagë të njëjtë, por me pasuri të ndryshme. Është fjala për njerëzit e akuzës dhe këtu sigurisht që nuk përfshihet pasuria e trashëguar por ajo...

Aktualitet 11:14 - 21 Prill, 2018

Ekskluzive:Nezar Seitaj “fundos”, dy prokurorë të Krimeve të Rënda/ Flet, Hajdarmataj

Ekstradimi drejt Italisë i shtetasit Nazer Seitaj, apo siç është klasifikuar në dosjen e prokurorisë me epitetin “financieri i Habiljave”, është cilësuar si rasti më i...