Connect with Us

All posts tagged "drita"

Aktualitet 16:00 - 15 Prill, 2015

Dizenjimi i salloneve italiane/ Triumfon drita

Mbi dymijë ekspozues kanë sjellë në ekspozitën “Mobilimi i salloneve italiane”, një ushtri me 700 dizanjer, ku paraqiten pamje marramendëse. Në edicionin e tij të 54,...

Kuriozitete 16:15 - 8 Prill, 2015

Portrete pa photoshop

Artisti Mateusz Wykurz ka realizuar një set fotografish në studion e tij duke përdorur dy drita të forta ultra vjollcë. Ky projekt doli aq mirë dhe bukur...

Aktualitet 17:47 - 17 Shkurt, 2015

Tiranë/ Kombinati 1 javë pa drita, dhjetra banorë në protestë

Dhjetra banorë të zonës së Kombinatit kanë dalë në protestë pasi kanë rreth 1 javë që ndodhen në errësirë. Banorët janë shprehur se janë në rregull...