Connect with Us

All posts tagged "drejtim automjeti"

Kronika 09:26 - 3 Janar, 2020

Aksidente dhe fshehje të ardhurash/ Në pranga 3 persona

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit, të akuzuar për vjedhje të ardhurash dhe drejtim automjeti në mënyrë të gabuar. Një 42 vjeçar...

Kronika 09:46 - 21 Dhjetor, 2019

Kontrolli i policisë “fundos” të rinjtë/ Ja çfarë iu gjet në makinë

Dy persona janë vënë në pranga në Durrës, pasi nuk i janë bindur policisë rrugore kur ka tentuar t’i ndalojë për drejtim të automjetit në mënyrë...