Connect with Us

All posts tagged "dosjet 339"

Aktualitet 13:32 - 19 Maj, 2019

Video-Plas në Prokurori/ Besim Hajdarmataj paralajmëron Arta Markun

Prokuroria, institucioni i cili është i thirrur për të luftuar krimin dhe korrupsionin është shndërruar në një fushë beteje brenda llojit. Lufta me Prokurores së Përgjithshme...

Aktualitet 13:31 - 27 Mars, 2019

Cilët prokurorë fshehën dosjet “339” dhe “184”?/ Marku lëshon “bombën”

Prokurorja e Përgjithshme e përkohshme Arta Marku iu ka bërë “dush të ftohtë” prokurorëve të Krimeve të Rënda.  Ajo ka lëshuar ndaj tyre breshëri kritikash, për...