Connect with Us

All posts tagged "dorina bejko"

Aktualitet 12:04 - 28 Qershor, 2019

Prokurorët e skandaleve/ SPAK dështon ende pa u ngritur

Ngritja e Strukturës së Posaçme Antikorrupsion, është kthyer në kryefjalën e politikanëve, të cilët kërcënojnë njëri tjetrin me hetime. Njëherësh SPAK-u shihet dhe si shpresë nga...

dorina bejko, spak
Aktualitet 12:52 - 7 Shkurt, 2019

“E mbytur” në pasuri të patundshme/ Bejko lë Pogradecin për SPAK-un

Prokurorja Dorina Bejko ka aplikuar së fundmi për të qenë anëtare e SPAK-ut. Bejko, e cila është prokurore në Prokurorinë e Rrethit të Pogradecit, është kandidatja...