Connect with Us

All posts tagged "donacion"

Sociale 18:34 - 7 Nentor, 2019

Donacioni i JUMBO/ Fëmijët e Qendrës në Durrës bëhen me mjedise të reja

Fëmijët që frekuentojnë Qendrën Komunitare Multifunksionale dhe Qendrën Shëndetësore nr.7 pranë Nish Tullës në qytetin e Durrësit, do kenë tashmë ambiente më të ngrohta dhe miqësore...

Life Style 13:25 - 16 Mars, 2019

Donacioni më i madh në vend/Miliarderi dhuron 6 miliardë euro

Miliarderi, Azim Premji është drejtuesi i “Wipro”, një kompani teknologjike e cila ofron teknologji informacioni, konsultime dhe shërbime të tjera për bizneset dhe si njeriu i...

Aktualitet 23:50 - 11 Dhjetor, 2017

Viktimat e Kalifornisë kanë një ëngjëll mbrojtës/ Këngëtari premton ndihma

Në një video të postuar në Instagram, Justin Bieber premtoi se do kujdeset për viktimat e Kalifornisë. Janë shkatërruar më shumë se 200,000 struktura dhe shumë...