Connect with Us

All posts tagged "don bosko"

Sociale 20:32 - 23 Shtator, 2019

Reshjet e dendura/ Përmbyten rrugët e Tiranës

Reshjet e dendura të shiut që kanë nisur mbrëmjen e sotme në kryeqytet kanë bërë që të përmbyten disa rrugë. Kështu, mësohet se përmbytje ka në...

tritol ne nje dyqan ne don bosko
Aktualitet 09:51 - 3 Shkurt, 2019

Shpërthim me tritol në Don Bosko/ Hesht policia

Një ngjarje e rëndë është regjistruar orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Tiranës. Mësohet se një sasi e vogël tritoli ka shpërthyer...

Aktualitet 20:25 - 6 Nentor, 2018

Video-Siguria ushqimore/ Fiks-Fare jep alarmin

Mbrëmjen e sotme në emisionin Fiks-Fare është transmetuar një skandal që përfshin AKU-në. Kjo pasi në mes të Tiranës, në zonën e njohur si “Don Bosko”...

Aktualitet 10:48 - 11 Shtator, 2018

Video- Veliaj vë në rrezik jetën e qytetarëve/ Ujërat e zeza dalin në sipërfaqe

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon me publikimin e mesazheve nga qytetarët digjitalë. Në një postim në rrjetet sociale, Berisha ka publikuar një video ku duket kanali i...

Aktualitet 22:18 - 8 Qershor, 2018

“Policia po mbron peshqit e mëdhenj”

Pas ngjarjes të rëndë të ndodhur sot në “Don Bosko” ku një 31-vjeçar vrau të dashurën e tij 19-vjeçare ka nxitur reagime nga ana e Partisë...

plagos me arme zjarri
Aktualitet 21:53 - 8 Maj, 2018

Panik në Tiranë/ Të shtëna me armë në zonën e populluar

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në një nga zonat më të njohura në Tiranë, në atë të “Don Boskos”,...

Aktualitet 23:16 - 28 Shkurt, 2018

Zjarr në një apartament/ Dy zjarrfikëse në vendin e ngjarjes

Një apartament në zonën e “Don Boskos” është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Sipas informacioneve paraprake mësohet se zjarri ka rënë në një apartament në...

Aktualitet 19:34 - 4 Shkurt, 2018

24 orë pa ujë, UKT hesht/ Banorët paralajmërojnë protestë

Po mbushen 24 orë që banorët e ” Don Boskos” dhe zonave përreth saj kanë mbetur pa furnizim me ujë të pijshëm. Arsyen e një situate...

Aktualitet 12:15 - 20 Gusht, 2017

Sherr me thika në “Don Bosko”/ Plagoset rëndë i riu

Një sherr me thika ka ndodhur pak minuta më parë në zonë e Don Boskos, ku ka mbetur i plagosur rëndë një 34-vjeçar. I plagosurt është...

Aktualitet 11:37 - 2 Gusht, 2017

Aksioni në “Don Bosko”/ Çfarë paralajmëron MB për policinë?

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, në Ministrinë e Punëve të Brendshme ka nisur verifikimet për aksionin e policisë në rrugën “Don Bosko”.  Do të...

Aktualitet 10:16 - 2 Gusht, 2017

Skenar si nëpër filma/ Si u arrestuan nga policia “të fortët” e Don Boskos

Policia e Tiranës është përplasur me armë në rrugën e Don Boskos gjatë operacionit anti-drogë. Gjatë ditës së djeshme janë arrestuar 3 persona për trafikim droge,...

Aktualitet 09:55 - 2 Gusht, 2017

Përplasja me policinë / Kush janë të “fortët” e Don Boskos, sa drogë u sekuestrua

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga operacioni i anti-drogës në Don Bosko ku pati edhe përplasje me armë mes policisë dhe të arrestuarve. Në...

Aktualitet 23:51 - 1 Gusht, 2017

13 plumba drejt tij/I riu me kokainë si në “Fast & Furios” me policinë në “Don Bosko”

Rreth një orë më parë në zonën e “Don Boskos” në kryeqytet policia zhvilloi një operacion antidrogë ku mbeti i plagosur 27-vjeçari Bledar Peci. Pasi “solli...

Aktualitet 23:33 - 1 Gusht, 2017

Emri/Kush është i riu që u plagos nga policia në Don Bosko

Dalin detaje të reja nga aksioni antidrogë i Policisë pasditen e sotme te ‘Don Bosko’, ku një person është plagosur dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën,...

Aktualitet 23:20 - 1 Gusht, 2017

Shkëmbim zjarri me trafikantin e kokainës në Don Bosko/Reagon policia: Çfarë i gjetëm

Policia e Tiranës ka dhënë informacion mbi aksionin antidrogë pasditen e sotme te ‘Don Bosko’, ku thotë se ka mbetur i plagosur një 27-vjeçar, i cili...

Aktualitet 23:06 - 1 Gusht, 2017

Detajet- Çfarë ndodhi në Don Bosko/Shoferi çau postbllokun e policisë, por …!

Detaje të reja janë zbardhur nga përplasja me armë zjarri, gjatë një operacioni antidrogë në zonën e Don Boskos, në Tiranë. Burime nga policia bënë me...

Aktualitet 21:25 - 1 Gusht, 2017

Të shtëna me armë në “Don Bosko”/Policia “pushton” zonën

Një ditë pas vrasjes së 22-vjeçarit në Tiranë, një tjetër plagosje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e quajtur “Don Bosko”. Mësohet se forca të...

Aktualitet 16:01 - 17 Korrik, 2017

Aksident në “Don Bosko”/ E reja përplas 18 vjeçarin me makinë

Një 18 vjeçar është përplasur nga një makinë e tipit “Wolksvagen” në rrugën “Don Boskos”. Burimet zyrtare të policisë bëjnë me dije se 18 vjeçari me...

Kronika 18:42 - 11 Gusht, 2015

Prokuroria, detaje per shkaqet e shperthimit ne Don Bosko

Prokuroria e Tiranes jep informacione paraprake rreth shperthimit te bombules se gazit tre dite me pare ne nje pastriceri. Sipas organit te akuzes pronari Abdullah Dervishi...

Ekonomi 15:35 - 11 Gusht, 2015

Reagime pas Don Boskos, sigurimi i detyruar edhe per palet e treta

Pas ngjarjes së të dielës, ku u plagosën 18 kalimtarë të rastit, punonjës të pastiçerisë ku ndodhi shpërthimi i fuqishëm, si dhe u dëmtuan mjaft ndërtesa...

Kronika 15:17 - 11 Gusht, 2015

Shperthimi tek Don Bosko, pronarit i komunikohet masa e sigurise ne spital

67-vjeçari Abdulla Dervishi, i cili po trajtohet në repartin e djegie-plastikes, do të njihet me masën e sigurisë për veprat penale “shkelje të rregullave të sigurimit...

Aktualitet 12:23 - 20 Korrik, 2015

Plagosja në ‘Don Bosko’, jepet masa për tre të arrestuarit

Gjykata e Tiranës ka lënë në burg paraditen e sotme një nga tre personat e arrestuar lidhur me atentatin e dy ditëve më parë në zonën...

Kronika 14:29 - 19 Korrik, 2015

Përplasja me armë te Don Bosko për zonat e dogës

Tre personat e arretuar për pagosjen e Rezarta Laknorit dy ditë më parë në zonën e Don Boskos kanë pranuar se 29 -vjeçarja nuk ishte shenjestra....