Connect with Us

All posts tagged "Doloreza Musabelliu"

Aktualitet 12:24 - 18 Korrik, 2019

Video-Të preferuarit e KLP dhe të përjashtuarit nga SPAK-u/ Njihuni me prokurorët antikorrupsion

Këshilli i lartë i Prokurorisë, ka bërë përzgjedhjen e tij në lidhje me ekipin e SPAK-ut. Të preferuarit e KLP, të paktën siç thonë ata, janë...

Aktualitet 15:02 - 17 Korrik, 2019

Milionerë, gjobaxhinj dhe vegla të politikës/ Pazaret që ngritën SPAK-un

Dje, Këshilli i Lartë i Prokurorisë zbardhi emrat e prokurorëve të SPAK-ut. Ajo që bie në sy është se pjesë e kësaj liste janë prokurorë të...

Aktualitet 12:04 - 28 Qershor, 2019

Prokurorët e skandaleve/ SPAK dështon ende pa u ngritur

Ngritja e Strukturës së Posaçme Antikorrupsion, është kthyer në kryefjalën e politikanëve, të cilët kërcënojnë njëri tjetrin me hetime. Njëherësh SPAK-u shihet dhe si shpresë nga...

Prokuroria per krime te renda perfshihet ne skandal
Aktualitet 12:28 - 2 Shkurt, 2019

Prokurorja e “avionit me drogë”/ Gruaja e vetme në garën e SPAK-ut

Doloreza Musabelliu, është e vetmja grua që ka kandiduar deri më tani,  për të qenë pjesë e Strukturës së Posaçme Antikorrupsion. Musabelliu, e cila aktualisht është...

Aktualitet 19:20 - 31 Janar, 2019

Krijimi i SPAK/ Shkon në pesë numri i kandidatëve

Dy prokurorë të tjerë kanë aplikuar për tu bërë pjesë E Prokurorisë Speciale të Antikorrupsionit. Deri më tani numri i kandidatëve që kanë aplikuar për të...