Connect with Us

All posts tagged "dokumentacioni"

Aktualitet 22:14 - 19 Prill, 2019

Kalvari gjyqësor i ish-inspektores së AKU-së/ Zhdukje dokumentacioni dhe shkelje procedurale

Sose Buçpapaj ish Inspektore e AKU-së Tropojë, e larguar nga puna pas një peticioni të firmosur dhe të falsifikuar nga kolegët e saj, ka 5 vjet...

Aktualitet 14:07 - 15 Shkurt, 2017

Dokumentacion të parregullt/ Riatdhesohen 52 shtetas shqiptarë

Në sajë të një operacioni të organizuar nga Belgjika, u riatdhesuan 52 shtetas shqiptarë. Këta shtetas nuk ishin të pajisur me dokumenta të rregullta  në Belgjikë,...