Connect with Us

All posts tagged "djaloshi"

Aktualitet 16:03 - 13 Prill, 2019

Gjendet trupi i pajetë i një djaloshi 13 vjeçar

Një trup i pajetë i një djaloshi 13 vjeçar është gjetur në një park në Uells. Menjëherë pasi është gjetur trupi është dërguar në spital, ku...

Showbizz 11:40 - 29 Tetor, 2015

A është ky Leonardo di Caprio? Ja djaloshi që ngatërroi internetin (Foto)

Ka një teori, sipas të cilës, secili prej nesh ka edhe tre të tjerë të ngjashëm në botë. Nëse kjo është e vërtetë dhe për shumicën...

Showbizz 13:00 - 30 Mars, 2015

Hudson dhe djaloshi pozojnë

Jennifer Hudson dhe djaloshi i saj David Daniel Otunga, Jr. kanë pozuar për kamerat e paparacëve në Nickelodeon Kids’ Choice Awards në Los Angeles. Bukuroshi pesë...