Connect with Us

All posts tagged "djali"

Showbizz 16:49 - 1 Qershor, 2020

“Dy lulet e mia të shtrenjta”/ Miriam Cani publikon portretin e ëmbël të Duam

Këngëtarja Miriam Cani i ka surprizuar sot të gjithë fansat e saj teksa ka publikuar pak nga portreti i ëmbël i djalit të saj Duam. Me...

Politikë 18:17 - 29 Maj, 2020

Videoja e nënës së 15-vjeçarit me armë/ Pampuri: Veliu dhunoi për herë të dytë viktimën e policisë

“Ardi Veliu duhet të shkarkohet!” Kështu deklaroi ish-deputetja e Partisë Demokratike Oriola Pampuri pak momente më parë, teksa po fliste për videon me armë në dorë...

Sociale 17:33 - 16 Maj, 2020

Flet nëna e djalit që u dhunua nga policia/ “Po trajtohet me psikologe, s’kam vënë gjumë në sy”

Nëna e 15 vjeçarit të dhunuar ditën e djeshme nga policia ka treguar në një intervistë për Abc News se pas ngjarjes djali po trajtohet me...

Shëndeti 14:28 - 6 Maj, 2020

U infektua nga prindërit/ Gruaja shtatzënë dhe djali i saj dërgohen tek Infektivi

Një grua shtatzënë nga Fieri dhe djali i saj 2 vjecar janë nisur drejt Infektivit në Tiranë për të marrë ndihmën mjekësore pasi rezultuan pozitiv me...

Lajme 16:54 - 2 Mars, 2020

Kujtim Gjuzin e përze gruaja nga shtëpia/ E kthen zyrën e Kuvendit në hotel

Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi është larguar nga shtëpia e tij pasi bashkëshortja e tij e ka denoncuar në polici për dhunë ndaj saj dhe...

Lajme 16:47 - 26 Shkurt, 2020

“Gjithë jetën ia kushtoi lirisë së atdheut”/ Flet djali i Nexhmije Hoxhës pas vdekjes së saj: Jemi krenarë…

Gruaja e ish diktatorit Enver Hoxha, Nexhmije Hoxha është ndarë sot nga jeta në moshën 99 vjeçare. Lidhur me këtë ngjarje, Ilir Hoxha, djali i ish-diktatorit...

Kosova & Rajoni 18:49 - 22 Shkurt, 2020

Tronditëse/ Djali masakron me thikë nënën, tenton ti vendosë edhe flakën

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur ditën e sotme në Shkup ku një 47 vjeçar ka goditur me thikë nënën e tij dhe më pas ka tentuar...

Kronika 18:23 - 22 Janar, 2020

Droga “çështje familjare”/ Zbardhet e shkuara e errët e kryebashkiakut socialist

Kryebashkiaku socialist, Lefter Alla, i cili u kap duke thithur kokainë, duket se problemet me drejtësinë i ka të herëshme. Një muaj pas betimit si kryetar...

Kosova & Rajoni 10:30 - 2 Dhjetor, 2019

E rëndë/ Vritet me breshëri plumbash djali i deputetit

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Ukrainën, ku është vrarë me breshëri plumbash djali i deputetit ukrainas,Vyacheslav Sobolev. Sipas mediave botërore, mësohet se persona të paidentifikuar...

Quiz Politik 18:03 - 12 Nentor, 2019

Nga Mitro Çela/ Qeni dhe djali me petulla

Mbrëmë Ezmerka u fut në furrën e bukës. Unë ndenja në rrugë. Para meje një djalë hante petulla. Karshi tij një qen ulur përtokë. Në dritë...

Kronika 18:29 - 30 Tetor, 2019

Përdorte djalin e vogël si “mburojë” për shitjen e drogës/ Pranga shqiptarit në Itali

Një tregtar shqiptar i drogës u arrestua pasditen e djeshme nga policia italiane në Ancona, teksa po patrullonin kundër lëndëve narkotike. Një shqiptar ka rënë në...

Kronika 11:47 - 14 Tetor, 2019

I përfshirë në skema borxhesh e mashtrimesh/ Arrestohet djali i ish-prefektit të Shkodrës

Arrestohet në Paraguaj djali i ish-prefektit të Shkodrës Paulin Radovani, Elton Radovani. Radovani ishte shpallur në kërkim pasi ishte përfshirë në një skemë fajdesh. Elton Radovani...

Aktualitet 22:13 - 26 Qershor, 2019

Alketa Vejsiu merr dhuratën e veçantë/ Zbulon talentin e fshehtë të djalit të saj

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu si asnjeherë më parë ka publikuar në “Instastory” një video nga pushimet me familjen. Ajo është një ndër personazhet që rrallë...

Aktualitet 21:59 - 12 Maj, 2019

“Nuk ke për të dalë me kurrizin përjashtë”/ Moderatorja tregon për “xhelozinë” e të birit

Moderatorja Stela Kotri ka ndarë me të gjithë ndjekësit një nga episodet më të bukura që ka kaluar me djalin e saj 4 vjeçar. E ftuar...

Aktualitet 17:59 - 12 Maj, 2019

“Më është shtuar frika”/ Grida Duma flet për ndarjen nga bashkëshorti dhe marrëdhënien me të birin

Grida Duma është një nga politkanet më të përfolura si nga jeta profesionale ashtu edhe private. Së fundi ajo i ka dhënë fund martesës së saj...

Aktualitet 15:00 - 8 Maj, 2019

Almeda Abazi flet për herë të parë pas lindjes/ Tregon kujt i ngjan djali

Moderatorja Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman po i  gëzohen ardhjes në jetë të djalit të tyre. Çifti vendosën ta quajnë të voglin Efehan. Pas...

Aktualitet 21:48 - 2 Maj, 2019

Hetimi i fejesës së djalit të Mehmet Shehut/ Dyshime për radion që përdorte

Një bisedë interesante është zhvilluar mes Enver Hoxhës dhe Hekuran Isait për fejesën e djalit të Mehmet Shehut, Skënderit, me Silva Turdiun, vajza e Qazim Turdiut....

Monika Kryemadhi perballe gazetareve
Aktualitet 16:52 - 10 Prill, 2019

Nga makinat tek tepsia e pushtetit/ “Djali” i Monika Kryemadhit pazare me votat

Ish-deputetët e PD dhe LSI, ndonëse dolën me vullnet të plotë nga Parlamenti, nuk kanë hequr dorë nga pagesat dhe lukset që iu ofron posti që...

Aktualitet 18:08 - 7 Prill, 2019

Djali i sëmurë në burg/ Nëna i lutet Berishës ta ndihmojë

Ish kryeministri Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale ka bërë publik denoncimin e një nëne e cila ka djalin e saj në burgun e...

Aktualitet 16:28 - 23 Mars, 2019

Denoncimi/ Djali i Baton Haxhiut i punësuar në Ministrinë e Mbrojtes së Rusisë

Prof.Dr. Enver Bytyçi, ka denoncuar djalin e gazetarit Baton Haxhiu, Andi Haxhiu, i cili sipas tij, është i atashuar në Ministrinë e Mbrojtjes së Rusisë. Bytyçi...

Aktualitet 16:48 - 16 Mars, 2019

Video/ Policia shoqëron djalin e ish-deputetit demokrat

Pak më parë u njoftua se Policia ka nisur të shoqërojë disa prej personave që ushtruan dhunë në protestë. Mes të shoqëruarvë ka qenë edhe djali...

Opinione 14:52 - 8 Shkurt, 2019

Ilir Levonja/ Po me nënën ç’keni

Sot është dita e tretë dhe sigurisht ngjarja e Kavajës, aq ishte. Tri gota verë nga pas dhe iku. Asnjë protestë qytetare, asnjë tubim, asnjë qejfmbetje...

djali i kryebashkiakut te vaut te dejes, edjon hila
Aktualitet 14:13 - 3 Shkurt, 2019

Akuzat për kërcënim ndaj sekretarit të PS/ Reagon djali i kryebashkiakut

Edjon Hila, djali i kryebashkiakut të Vaut të Dejës, Zef Hilës ka reaguar pas denoncimit të Sekretarit për Mediat dhe Çështjet Sociale i Partisë Socialiste në...