Connect with Us

All posts tagged "djale"

“Nuk ia kam plotësuar”/ Zaimina Vasjari zbulon dëshirën më të madhe të bashkëshortit
Showbizz 15:10 - 17 Nentor, 2020

“Nuk ia kam plotësuar”/ Zaimina Vasjari zbulon dëshirën më të madhe të bashkëshortit

Zaimina Vasjari dhe bashkëshorti i saj Klodian Asllani janë një nga çiftet më të pëlqyera të showbizit. Ata kanë një lidhje më shumë se 10 vjeçare...

“Lindi Dielli”/ Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Arbana Osmani sjell në jetë fëmijën e dytë
Showbizz 11:53 - 19 Tetor, 2020

“Lindi Dielli”/ Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Arbana Osmani sjell në jetë fëmijën e dytë

Moderatorja Arbana Omani ka sjellë në jetë fëmijën  e saj të dytë. Pritjes më në fund i ka ardhur fundi, dhe Arbana dhe Eduart janë bërë...

“Ku e ke barkun?”/ 5 muajshe shtatzënë, Afërdita Dreshaj po çmend ndjekësit me format
Showbizz 11:48 - 16 Tetor, 2020

“Ku e ke barkun?”/ 5 muajshe shtatzënë, Afërdita Dreshaj po çmend ndjekësit me format

Vetëm pak ditë më parë, Afërdita Dreshaj zbuloi se ishte në pritje të ëmbël dhe se së shpejti ajo dhe bashkëshorti i saj do të bëhen...

“Mama me kohë të plotë”/ Olta Gixhari tregon se çfarë i “mungon” gjatë kësaj periudhe
Showbizz 16:07 - 14 Tetor, 2020

“Procesi më i bukur në botë”/ Olta Gixhari shfaqet duke i dhënë gji Amarit

Pak kohë më parë, aktorja Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë. Gixhari solli në jetë një djalë të cilin e quajti Amar, me...

Prej kohësh e ka mbajtur të fshehtë/ Këngëtarja shqiptare në pritje të ëmbël
Showbizz 12:51 - 9 Tetor, 2020

Prej kohësh e ka mbajtur të fshehtë/ Këngëtarja shqiptare në pritje të ëmbël

Këngëtarja shumë e dashur e muzikës popullore dhe moderne, Shkurte Gashi është shtatzënë për herë të parë. Prej kohësh nuk ka qenë aktive në muzikë dhe...

“Mezi po e presim të voglin tonë”/ Afërdita Dreshaj ndan emocionet e para të shtatzënisë
Showbizz 11:49 - 7 Tetor, 2020

“Mezi po e presim të voglin tonë”/ Afërdita Dreshaj ndan emocionet e para të shtatzënisë

Vetëm dy ditë më parë, modelja Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl zbuluan se së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë....

Hetimi i kolegjit turk “Turgut Ozal”/ Klodiana Lala: Është institucioni më serioz në Shqipëri
Kronika 22:51 - 6 Tetor, 2020

“SPAK arrestoi dy komisionerë të vdekur”/ Lala tregon bisedën me një djalë: Kishte marrë pjesë në varrim

Gazetarja Klodiana Lala është shprehur mosbesuese ndaj SPAK-ut, pasi pretendon se ka shkatërruar disa dosje. Lala tha se një nga dosjet e shkatërruara është ajo për...

Showbizz 10:21 - 6 Tetor, 2020

Afërdita Dreshaj shtatzënë për herë të parë/ Zbulon gjininë e fëmijës me videon emocionuese

Modelja shqiptare Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale lajmin se është në pritje të ëmbël. Bukuroshja shqiptare dhe bashkëshorti i saj...

Gabriel Garko vijon të thyejë zemrat e vajzave: Kam qenë i lidhur me një djalë prej 11 vitesh
Showbizz 11:10 - 3 Tetor, 2020

Gabriel Garko vijon të thyejë zemrat e vajzave: Kam qenë i lidhur me një djalë prej 11 vitesh

Pas deklaratës që bëri zhurmë të madhe në të gjitha mediat rozë, ku pranonte homoseksualitetin e tij, Gabriel Garko ka vendosur të hapë edhe më shumë...

U tha se do të bëhej baba për herë të dytë/ Sinan Hoxha “i vë kapak” thashethemeve
Showbizz 17:13 - 28 Shtator, 2020

U tha se do të bëhej baba për herë të dytë/ Sinan Hoxha “i vë kapak” thashethemeve

Ditën e sotme në media qarkulloi një lajm se këngëtari Sinan Hoxha dhe Andrra Destani do të bëheshin prindër për herë të dytë. U aludua se...

Deputetja socialiste në pritje të ëmbël/ Zbulon gjininë e bebit
Sociale 15:37 - 25 Shtator, 2020

Deputetja socialiste në pritje të ëmbël/ Zbulon gjininë e bebit

Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Lajmi për shtatzëninë u zbulua pak ditë më parë nga disa...

Makina del nga rruga në FIer/ Një djalë dhe një vajzë dërgohen me urgjencë në spital
Kronika 17:17 - 17 Shtator, 2020

Makina del nga rruga në FIer/ Një djalë dhe një vajzë dërgohen me urgjencë në spital

Një makinë e tipit “Fiat” ka dalë nga rruga pak minuta më parë në Fier. Mësohet se si pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, të...

Kuriozitete 16:23 - 13 Shtator, 2020

E pabesueshme/ Çifti zbulon gjininë e bebit duke ndriçuar ndërtesën më të lartë në botë

Çifti i famshëm i Youtube Anas dhe Asala kanë gjetur mënyrën më unike për të mësuar gjininë e bebit të tyre. Ata mësuan se fëmija i...

“Dora ime e vogël”/ Një muaj pas ardhjes në jetë të djalit të saj, Klea Huta i bën dedikimin e bukur
Showbizz 13:44 - 4 Korrik, 2020

“Dora ime e vogël”/ Një muaj pas ardhjes në jetë të djalit të saj, Klea Huta i bën dedikimin e bukur

Këngëtarja Klea Huta dhe producenti Elgit Doda një muaj më parë u bënë prindër të një djali të cilin e quajtën Krid.Ditën e sotme këngëtarja ka...

“Dora ime e vogël”/ Një muaj pas ardhjes në jetë të djalit të saj, Klea Huta i bën dedikimin e bukur
Showbizz 13:04 - 6 Qershor, 2020

“Ti më ndryshove jetën”/ Klea Huta publikon foton e ëmbël me djalin

Dy ditë më parë. Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë. Klea solli në jetë një djalë të cilit i ka...

Bota 13:33 - 29 Prill, 2020

Pasi mposhti koronavirusin, Boris Johnson bëhet babai i një djali

Kryeministri britanik, Boris Johnson dhe e fejuara e tij Carrie Symonds kanë njoftuar se sot në mëngjes janë bërë prindër të një djali i cili ka...

Kronika 10:35 - 5 Mars, 2020

E shantazhuan me video dhe përdhunuan 19-vjeçaren/ Arrestohen 2 personat e dyshuar

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur në Përmet. Sipas News 24,  dy djem kanë përdhunuar një 19 vjeçare të cilën më herët e shantazhonin...

Kronika 14:29 - 8 Nentor, 2019

I vranë djalin një vit më parë/ Shpërthen tritoli në shtëpinë e Gazmir Kosiqit

Një shpërthim tritoli ka tronditur sot Bulqizën. Mësohet se tritoli ka shpërthyer në banesën e shtetasin Gazmir Kosiqi në Maqellarë. Shpërthimi ka ndodhur mëngjesin e sotëm,...

Kryesore Show Biz 10:13 - 25 Korrik, 2019

Pritja e ëmbël mori fund/ Jorida Tabaku sjell në jetë djalin, zbulon emrin

Ish deputetja e PD, Jorida Tabaku është bërë nënë për herë të tretë e një djali. Ditën  e djeshme ajo ka sjellë në jetë një djalë...

Kuriozitete 11:10 - 29 Qershor, 2019

“Kjo do të jetë një periudhë e vështirë për ju”/ Djali jep dorëheqjen në letrën që u bë virale

Një punonjës në një kompani në Amerikë, ka dhënë dorëheqjen e “ëndrrave” të cilën shumë njerëz duan ta bëjnë. Djali i ka shkruar punëdhënësit “më vjen...

Aktualitet 10:40 - 26 Maj, 2019

“Nuk mjaftojnë fjalët”/ Publikohet fotoja e parë e djalit të Almeda Abazit

Para disa ditësh Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan, u bënë prindër për herë të parë duke mirëpritur djalin e tyre, Efehan. Ai që ka...

Aktualitet 15:40 - 20 Maj, 2019

“Linda 4 fëmijë, burri s’më donte se nuk bëja djalë”/25-vjeçarja rrëqeth me historinë e saj

Edhe pse është vetëm 25 vjeçe, ajo është nëna e katër fëmijëve, tre vajzave dhe një djalë. Vajza nga Tirana ka rrëfyer në studion e emisionit...

Kryesore Show Biz 11:40 - 18 Maj, 2019

E papritur/Kim Kardashian zbulon emrin e djalit të porsalindur dhe i habiti të gjithë

Disa ditë më parë Kim Kardashian dhe Kanye West pritën fëmijën e tyre të katërt pasi gruaja mbartëse lindi të premten e kaluar djalin e tyre....