Connect with Us

All posts tagged "ditor"

Aktualitet 10:10 - 19 Korrik, 2019

Horoskopi ditor 19 korrik 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni surprizat e kësaj dite për ju

Dashi Mund të planifikoni projekte të cilat mund ti vini në jetë në ditët në vijim, kur Hëna të jetë në favorin tuaj. Në dashuri do...

Aktualitet 10:10 - 8 Korrik, 2019

Horoskopi ditor 8 korrik 2019/ Zbuloni surprizat e kësaj dite për 12 shenjat e zodiakut sipas Paolo Fox

Dashi Parashikohet një ditë disi e mbytur për ju, ku pozitiviteti dhe negativiteti do të jenë në luftë me njëra tjetrën.  Përpiquni të gjykoni me mendje...

Aktualitet 09:54 - 6 Korrik, 2019

Horoskopi 6 korrik 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni surprizat e kësaj dite sipas Paolo Fox

DASHI Nëse në periudhën e fundit ju jeni grindur me partnerin për shkak të xhelozisë, ndoshta duhet të përfitoni nga ditët e së shtunës dhe të...

horoskop- shenjat me spontane
Aktualitet 08:35 - 30 Qershor, 2019

Horoskopi 30 qershor 2019/ Zbuloni si do të jetë puna dhe dashuria sipas shenjës së zodiakut

Dashi Dashuria: Disa lajme të mira në dashuri për Dashët, të cilat mund ti japin harmoni kësaj periudhe monotone. Gjithashtu ju do të përjetoni emocione të...

Aktualitet 10:10 - 22 Qershor, 2019

Horoskopi ditor/ Financat dhe dashuria, zbuloni çfarë do të ndodhë sot sipas Paolo Fox

Dashi Përfitoni nga kjo fundjavë për tu relaksuar! Keni nevojë pas stresit dhe tensioneve të ditëve të kaluara. Në raport me periudhën e lënë pas, situata...

Aktualitet 10:10 - 21 Qershor, 2019

Horoskopi ditor/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju sipas Paolo Fox

Dashi Ju pret një ditë e komplikuar dhe e mbushur me polemika. Bëni kujdes në dashuri, veçanërisht nëse jeni të përfshirë në dy histori njëkohësisht, pasi...

Aktualitet 10:39 - 4 Qershor, 2019

Horoskopi ditor 4 qershor 2019/Paolo Fox tregon se çfarë do ndodhë me 12 shenjat e zodiakut

Dashi Këshilla për të lindurit e kësaj shenje është që të marrin më shumë kohë për vete. Bëhet fjalë për një fazë kontradiktore. Duhet të tregoheni...

Aktualitet 12:18 - 17 Maj, 2019

Horoskopi ditor/Paolo Fox tregon çfarë do të ndodhë me shenjat ditën e sotme

Dashi Gjatë kësaj të premteje do të keni mundësi që ta jetoni me më shumë intensitet raportin në çift. Edhe lidhur me punën mund të ketë...

Aktualitet 22:21 - 15 Prill, 2019

Horoskopi i ditës, 16 prill 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Nëse jeta juaj ne çift është delikate, sot gjerat nuk kane për te ecur aspak mire. Ambienti yjor do jete i...

Aktualitet 23:35 - 30 Shtator, 2017

Horoskopi e diel 1 tetor

DASHI21. mars – 20. prill Nëse nuk doni qe jeta juaj ne çift te marre tatëpjetën mundohuni te flisni hapur për gjithçka dhe te mos heshtni...

Aktualitet 00:23 - 4 Prill, 2017

Horoskopi e martë 4 prill 2017

DASHI21. mars – 20. prill Mënyra se si do të nisni ditën do të jetë vendimtare për shumë prej jush. Do të keni mundësi të mira...

Aktualitet 00:10 - 28 Mars, 2017

Horoskopi e martë 28 mars

DASHI21. mars – 20. prill Do të jeni shumë komunikues dhe spontanë dhe kjo sjellje do ju lejojë të bashkëpunoni në projekte të rëndësishme për të...

Aktualitet 00:13 - 27 Mars, 2017

Horoskopi e hënë 27 mars

DASHI21. mars – 20. prill Dita e sotme nuk do jete plotësisht e qete sot për juve qe jeni ne një lidhje. Here pas here mund...

Aktualitet 08:38 - 30 Janar, 2017

Horoskopi ditor, 30 janar 2017

DASHI 21. mars – 20. prill Sot do i përkushtoheni edhe me tepër jetës tuaj ne çift ju te dashuruarit dhe dita ka për te qene...

Aktualitet 08:11 - 28 Janar, 2017

Horoskopi, e shtunë 28 janar

#DASHI Dite mjaft harmonike do jete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do dini si te dashuroheni me partnerin dhe...

Aktualitet 00:11 - 29 Nentor, 2016

Horoskopi e martë 29 nëntor

DASHI21. mars – 20. prill Edhe pse ne një lidhje, sot do ndiheni me te vetmuar se kurrë. Partneri do jete i angazhuar me disa çështje...