Connect with Us

All posts tagged "ditelindje"

Showbizz 20:00 - 27 Nentor, 2020

FOTOT-Rita Ora feston 30 vjetorin në shtëpi/ Këngëtarja merr urimin e veçantë nga mamaja e saj

Këngëtarja Rita Ora ka festuar ditën e djeshme 30 vjetorin e saj. Ndonëse në kushte pandemie, Rita ka vendosur ta festojë në mënyrën e saj këtë...

Sociale 12:23 - 25 Nentor, 2020

“Gaztori i qeverisë që festonte me Ilir Metën”/ Gazetari i kërkon Ramës shkarkimin e Erion Isait

Gazetari Sokol Balla i ka kërkuar kryeministrit Rama shkarkimin e kryetarit të Bashkisë së Ersekës, Erion Isai pasi mori pjesë në ditëlindjet e Bes Kallakut. Balla...

Ditëlindja e Bes Kallakut/ Rama: Spektakël i pështirë! Shembull skandaloz i shekljes së ligjit nga presidenti dhe zonja e parë
Sociale 11:58 - 24 Nentor, 2020

Ditëlindja e Bes Kallakut/ Rama: Spektakël i pështirë! Shembull skandaloz i shkeljes së ligjit nga presidenti dhe zonja e parë

Kryeministri Edi Rama ka komentuar për herë të parë shkeljen e masave anti-COVID nga presidenti Ilir Meta dhe nga kryetarja e LSI monika Kryemadhi në ditëlindjen...

U gjobit për pjesëmarrjen në ditëlindjen e Bes Kallakut/ Arbana Osmani reagon për herë të parë
Showbizz 11:36 - 24 Nentor, 2020

U gjobit për pjesëmarrjen në ditëlindjen e Bes Kallakut/ Arbana Osmani reagon për herë të parë

Aktori Bes Kallaku u gjobit nga Policia Vendore e Tiranës pasi organizmit të ditëlindjes së tij të 35-të duke thyer masat anti-COVID. Përveç Besit, gjoba shkon...

Kush janë VIP-at që u gjobitën nga policia/ Nga Ilir Meta tek Arbana Osmani
Aktualitet 22:49 - 22 Nentor, 2020

Policia gjobiti VIP-at dhe lokalin ku u bë festa/ Bes Kallaku ironizon me foton me Leonard Kokën

Situata e rëndë që është krijuar në vendin tonë ka bërë që organizimet festive të anulohen. Personazhet publike çdo ditë bëjnë thirrjeqë qytetarët të respektojnë masat,...

Ditëlindje në kohë koronavirusi/ Gjobitet lokali ku fesotoi Bes Kallaku
Aktualitet 13:49 - 22 Nentor, 2020

Ditëlindje në kohë koronavirusi/ Gjobitet lokali ku festoi Bes Kallaku

Situata e rëndë që është krijuar në vendin tonë ka bërë që organizimet festive të anulohen. Komiteti Teknik i Ekspertëve pak ditë më parë mori një...

“Shoqja e tij” ka ditëlindjen/ Jul Deda i bën urimin e bukur
Showbizz 12:34 - 22 Nentor, 2020

“Shoqja e tij” ka ditëlindjen/ Jul Deda i bën urimin e bukur

Për aktorin e humorit, Julian Deda sot ësht ënjë ditë shumë e veçantë, pasi një nga njerëzit e tij më të dashur ka ditëlindjen. Mbesa e...

Showbizz 12:02 - 22 Nentor, 2020

VIDEO-Festa “Country” për ditëlindjen e Bes Kallakut/ Ajka e vogël i bën surprizën e paharrueshme

Dy ditë më parë Bes Kallaku festoi ditëlindjen në një festë të stilit “Country”. Të ftuarit ishin të veshur sin ë fermë gjë që e bëri...

Gjoba nuk i bën derman Presidentin/ Erion Braçe nxjerr fotot nga ditëlindja e Bes Kallakut: A ka më turp!
Politikë 22:30 - 21 Nentor, 2020

Gjoba nuk i bën derman Presidentin/ Erion Braçe nxjerr fotot nga ditëlindja e Bes Kallakut: A ka më turp!

Zëvendëskryeministri Erion Braçe, teksa ka uruar aktorit Bes Kallaku për 35-vjetorin e tij, e ka përqendruar vëmendjen tek mos zbatimi i masave kundër Covid-19. Ai kritikon...

Politikë 21:14 - 21 Nentor, 2020

Video/ Shqipëria “digjet” nga Covid-i, Monika hedh valle

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku festoj dje ditëlindjen duke mbushur 35 vite jetë. Në ambjentin përrallor, me “tematikë fshati” nuk kanë munguar miqt e...

Mjekja feston ditëlindjen/ Mansatirliu: Fjalët nuk do të mjaftonin kurrë, për të falënderuar këtë grua të fortë
Sociale 09:19 - 21 Nentor, 2020

Mjekja feston ditëlindjen/ Mansatirliu: Fjalët nuk do të mjaftonin kurrë, për të falënderuar këtë grua të fortë

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka uruar profesoreshë Najada Çomon e cila sot fëston ditëlindjen, Manastirliu thotë se fjalët nuk do mjaftonin kurrë, për të falënderuar...

Renato Mekolli feston ditëlindjen/ E dashura i bën surprizën romantike në shtrat
Showbizz 14:25 - 20 Nentor, 2020

Renato Mekolli feston ditëlindjen/ E dashura i bën surprizën romantike në shtrat

Renato Mekolli feston ditën e sotme ditëlinjden Shefi i kuzhinës ka marrë një surprizë shumë romantike nga partnerja e tij e cila e ka zgjuar me...

Një “dhuratë” nga Parajsa/ Kaney West i bën surprizën më emocionuese Kim Kardashian për ditëlindje
Showbizz 10:39 - 30 Tetor, 2020

Një “dhuratë” nga Parajsa/ Kaney West i bën surprizën më emocionuese Kim Kardashian për ditëlindje

Pak muaj më parë në të gjitha mediat e huaja rozë shkruhej për divorcing e Kim Kardashian dhe Kaney Ëest. Por çifti ka hedhur poshtë të...

VIDEO-Pranë partnerit dhe miqve/ Dalin pamjet nga ditëlindja e Soni Malaj
Showbizz 14:39 - 28 Tetor, 2020

VIDEO-Pranë partnerit dhe miqve/ Dalin pamjet nga ditëlindja e Soni Malaj

Pak ditë më parë këngëtarja Soni Malaj festoi 38 vjetorin e saj të lindjes. Pavarësisht se nuk kishte menduar ta festonte, ajo ka zbuluar se është...

“Mendoja se dashuria ishte një ëndërr”/ Alfio Rrotani i bën Fatmës dedikimin romantik për ditëlindje
Showbizz 12:41 - 28 Tetor, 2020

“Mendoja se dashuria ishte një ëndërr”/ Alfio Rrotani i bën Fatmës dedikimin romantik për ditëlindje

Ditën e sotme moderatorja Fatma Methashani feston ditëlindjen. Sigurisht që në këtë ditë të veçantë nuk mudn të mungonte urimi dhe deikimi i Alfios për bashkëshorten...

Showbizz 11:48 - 24 Tetor, 2020

40 vjetori befasues i Kim Kardashian/ Biznesmenia zbulon të veçantat e kësaj ditëlindjeje

Pak ditë më parë, Kim Kardashian festoi 40 vjetorin e saj të lindjes. Familja e famshme Kardashian dhe Jenner e zbukuruan ditëlindjen e saj duke sjellë...

“Zbërthehet” Spiropali tregon dhuratën që i bën kryeministri çdo ditëlindje
Politikë 16:42 - 23 Tetor, 2020

“Zbërthehet” Spiropali/ Tregon dhuratën që i bën kryeministri çdo ditëlindje

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka treguar momente nga jeta e saj përtej politikës. E ftuar në ‘Abc neës’ me gazetarin Ermal...

Showbizz 15:42 - 23 Tetor, 2020

“Goca e fortë që nuk dorëzohet kollaj”/ Aurela Gaçe i bën urimin e veçantë Soni Malajt për ditëlindje

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Soni Malaj feston ditëlindjen. Këngëtarja ka marrë urime të shumta nga kolegët e saj, ndër ta dhe Aurela Gaçe....

Showbizz 14:33 - 20 Tetor, 2020

Dwayne Johnson surprizon fansen në 101 vjetorin e saj/ I dërgon tekila si dhuratë për ditëlindje

Aktori i famshëm i Holliwood-it Dwayne Johnson ka surprizuar fansen e tij 101 vjeçare për ditëlindje. Ai i ka dërguar dy shishe me tekila për të...

Showbizz 11:35 - 19 Tetor, 2020

“Ka qenë një rrugë e vështirë”/ Sara bën urimin e veçantë në ditëlinjden e Lorit

Ditën e sotme, trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha feston ditëlindjen dhe ka marrë shumë urime nga miqtë dhe familjarët e saj. Në këtë ditë të...

“Je krenari e krejt shqiptarisë”/ Elvana Gjata i dedikon fjalët emocionuese mikut të saj të zemrës
Showbizz 10:56 - 19 Tetor, 2020

“Je krenari e krejt shqiptarisë”/ Elvana Gjata i dedikon fjalët emocionuese mikut të saj të zemrës

Këngëtarja Elvana Gjata, ndonëse kohët e fundit nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, së fundi ka ndarë disa video ku uron mikun e saj të...

“Dh*pi ma i fort i bon 25”/ Brenda festës së çmendur të Enca Haxhias
Showbizz 09:51 - 19 Tetor, 2020

“Dh*pi ma i fort i bon 25”/ Brenda festës së çmendur të Enca Haxhias

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia sot feston 25 vjetorin e saj të lindjes. Këngëtarja ka organizuar një super festë të çmendur dhe videot i ka ndarë...

Politikë 14:40 - 18 Tetor, 2020

Rama uron “gjerë e gjatë” Filip Çakullin/ E ktheu humorin në një thikë jo me dy po me dyzet presa

Kryeministri Edi Rama i ka dedikuar disa fjalë Filip Çakullit të cilin e konsideron një prej talenteve të spikatur të shoqërisë shqiptare. Përmes një postimi të...