Connect with Us

All posts tagged "dita e sotme"

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë fundjava për të gjitha shenjat?
Horoskopi 10:56 - 13 Janar, 2021

Horoskopi sipas astrologut italian/ Si do të jetë dita e sotme për të gjitha shenjat e zodiakut

Dashi Kjo e mërkurë është akoma pak e hutuar ndërsa të enjten dhe të premten do të keni një situatë absolutisht më të qartë. Ky është...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme
Horoskopi 10:29 - 12 Janar, 2021

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi Dita e sotme mund t’ju shoh shumë të trazuar , por është e rëndësishme të mos i transferoni këto emocione negative edhe tek partneri juaj....

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e shtunë për të gjitha shenjat?
Horoskopi 10:22 - 27 Dhjetor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Çfarë ka parashikuar astrologu për ditën e sotme

Dashi Dita e sotme hapet në një mënyrë bindëse dhe shpresa është që ju doni të vazhdoni me projekte dhe iniciativa. Hëna do t’ju ndihmojë në...

Horoskopi 10:34 - 28 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi Tani për tani ju vërtet po mendoni për një të ardhme të shkëlqyer. Shpresa është që ju tashmë keni projekte në pritje, sepse kjo do...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e shtunë për të gjitha shenjat?
Horoskopi 10:08 - 4 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi Këshilla për ju në përgjithësi është të mos bëni shumë gjëra . Dashuria mund të jetë burim dyshimi. Demi Edhe nëse keni përjetuar disa vështirësi...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e shtunë për të gjitha shenjat?
Horoskopi 10:20 - 27 Tetor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për ditën e sotme

Dashi Dita e sotme ju fton të besoni në një javë që do të jetë veçanërisht e fortë , veçanërisht midis nesër dhe pasnesër falë Hënës...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Dashuria dhe financat,parashikimi për çdo shenjë
Horoskopi 09:53 - 8 Shtator, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi Sot do të jetë një ditë e mirë. Ju mund të gjeni një marrëveshje me një partner ose të merni dikë që t’ju ndihmojë të...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e dielë për ju
Horoskopi 10:04 - 5 Qershor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi Dita e sotme me hënën në favor do të tregojë se është momenti i duhur për të folur.Ende ka shumë polemika për tu kapërcyer, megjithatë...