Connect with Us

All posts tagged "diplomim"

Lajme 21:05 - 20 Shkurt, 2020

Thirrën “Rama ik” në ceremoninë e diplomimit/ Lëvizja për Universitetin: Aktivistët po mbahen në komisariat

Lëvizja për Universitetin ka reaguar pas incidentit të ndodhur sot në ceremoninë e diplomimit të studentëve të të Universitetit të Mjekësisë teksa një student ka protestuar...

Politikë 13:55 - 21 Tetor, 2019

Diplomohen Oficerët e rinj/ Lleshaj: Keni filluar një karrierë që nuk mund t’ju bëjë të pasur

Sot janë diplomuar 402 djem dhe vajza, që përfunduan Kolegjin e Policisë për Patrullë të Përgjithshme, Fakultetin e Sigurisë dhe Hetimit dhe kursin profesional për Polici...

Aktualitet 12:09 - 2 Korrik, 2019

Një i pashkollë pretendent për kryeministër?/ Pse Basha fsheh diplomën

Kryetari i Republikës së re, Lulzim Basha pas dështimeve të njëpasnjëshme, vijon të shpallë fitore, sikurse bëri edhe në lidhje me zgjedhjet e 30 qershorit, ku...

Aktualitet 21:33 - 27 Dhjetor, 2018

Lulzim Basha ka gënjyer edhe për shkollën e lartë/ Me korrespodencë dhe i ka zgjatur 12 vite

Lulzim Basha ka gënjyer për diplomimin e tij në Hollandë dhe ky tashmë është një fakt i  konfirmuar nga vetë mediat pranë tij.  Duke dashur të...

Kryesore Show Biz 10:53 - 22 Dhjetor, 2018

Tayna i paska bërë mirë llogaritë! Reperja diplomohet në 2019-n dhe ja për cilën degë

Brenda një kohe shumë të shkurtër, ajo arriti të kthehej në një nga reperet më të kërkuara në botën e muzikës. Për Tayna-n është shkruar në...

Fashion 23:20 - 5 Prill, 2018

Foto/ Fustanet e duhura për mbrëmjen tuaj të diplomimit

E keni menduar se çfarë fustani do të vishni në mbrëmjen e diplomimit. Me siguri që pasi të përfundoni studimet, dilema më e madhe do të...

Uncategorized 22:00 - 29 Korrik, 2016

Diplomohet djali i Fullanit

Djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë Ardian Fullani, Erik Fullani është diplomuar. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Eriku ka shpërndarë foto nga ky moment,...

Kuriozitete 19:15 - 25 Janar, 2015

Mamaja dhe djali diplomohen në të njëjtën ditë

“Më mirë vonë se sa kurrë” kjo shprehje vlen për 48-vjeçaren Fatime El-Gafilij e cila përfundoi studimet bachelor në të njëjtën ditë me djalin e saj...