Connect with Us

All posts tagged "diksutime"

Bota 20:28 - 10 Janar, 2020

DASH: Nuk do të ketë diskutime me Irakun për tërheqjen e trupave

Uashingtoni kundërshtoi një kërkesë irakiane për t’u përgatitur për të tërhequr trupat nga ky vend, mes tensioneve të rritura në rajon pas vrasjes në Bagdad të...

Politikë 18:18 - 26 Dhjetor, 2019

Basha mbledh Kolegjin e kryetarëve/ Zbardhen diskutimet dhe porositë e kreut të opozitës

Kryetari i PD Lulzim Basha ka mbledhur pasditen e sotme Kolegjin e Kryetarëve. Ndërkohë mësohet se në fokus të bisedimeve do të jetë situata post-tërmetit dhe...