Connect with Us

All posts tagged "digjet"

Kronika 14:02 - 13 Shkurt, 2020

I vë flakën një makine/ Arrestohet 19 vjeçari në Lezhë

Një makinë është shkrumbuar nga flakët në Shëngjin të Lezhës. Mësohe se automjeti tip”Benz” është në pronësi të shtetasit E.D.,41 vjeç, banues në Lezhë. Sherbimet e...

Kronika 10:10 - 29 Janar, 2020

Aksident në Shkodër- Lezhë/ Makina shkrumbohet plotësisht pas përplasjes

Nje automjet u shkrumbua plotësisht pas një aksidenti në aksin Shkodër- Lezhë. Paraprakisht raportohet se ka vetëm dëme materiale dhe se nuk ka pasoja në njerëz....

Kronika 19:28 - 16 Janar, 2020

Digjet një fabrikë dyshekësh në Kavajë/ Zjarrfikësit në luftë me flakët

Një fabrikë e prodhimit të dyshekëve është përfshirë nga flakë mbrëmjen e sotme në Kavajë. Nga informacionet paraprake, dyshohet se shkak i zjarrit të ketë qenë...

Kronika 18:31 - 13 Janar, 2020

Shkrumbohet nga flakët makina e parkuar në Tiranë

Një automjet është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të hëne në Tiranë. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:40 në rrugën “Zef Jubani”, ndërsa...

Lajme 10:03 - 12 Janar, 2020

Shkrumbohet banesa në Tepelenë/ Digjet një sasi parash

Një banesë në fshatin Turan të Tepelenës është shkrumbuar nga flakët e zjarrit. Raportohet se nga zjarri nuk ka pasur dëme në njerëz por vetëm dëme...

Kronika 22:12 - 8 Janar, 2020

Gjendet e djegur një makinë në Tepelenë/ Dyshimet e para

Një makinë është gjendur e djegur në Tepelenë. Mësohet se makina e djegur është e tipit “Ford” dhe në pronësi të shtetasit Dejvi Sula. Paraprakisht dyshohet...

Lajme 18:25 - 17 Dhjetor, 2019

Foto-Shkrumbohet shtëpia e pabanuar/ Banorët hedhin dyshime për zjarrvënie

Një shtëpi është djegur plotësisht në fshatin Cerkovicë, Bashkia Finiq. Banorët e fshatit shprehen se: “Djegia ka qenë e qëllimshme, pasi shtëpia ka qenë e pabanuar...

Kronika 15:07 - 10 Tetor, 2019

Iu dogj makina/ Reagon për herë të parë Dritan Leli: Kam vëllain rëndë

Ka reaguar për herë të parë kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli pas djëgies së makinës së tij. Në një prononcim telefonik për ‘’MAPO’’-n, ai u shpreh...

Kronika 22:15 - 7 Shtator, 2019

Digjet një automjet në Qafë-Thanë/ Zjarrfikësja vonohet mbi 20 minuta

Një automjet është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në pikën kufitare të Qafë Thanës në Korçë. Shkak për ngjarjen dyshohet të jetë bërë një defekt teknik....

Kronika 17:51 - 20 Gusht, 2019

Shkrumbohet një automjet në autostradën Tiranë-Durrës

Një automjet ka marrë flakë dhe është djegur plotësisht pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ka ndodhur pranë Shkozetit, ndërsa ende nuk dihen rrethanat e...

Kronika 18:56 - 26 Korrik, 2019

I vë flakën kioskës së xhaxhait, digjet vetë 27-vjeçari

Një ngjarje e rëndë raportohet nga nga fshati Velmisht i Roskovecit i ku një 27-vjeçar i ka vënë zjarrin kioskës së xhaxhait të tij, por është...

zjarre, shperthim, makina
Aktualitet 21:40 - 3 Prill, 2019

Digjet makina me targa false

Në qytetin e Fierit është djegur një makinë e tipit “BMW”. Sipas informacioneve makina është djegur në zonën e njohur si “Afrim i ri”. Makina “BMW”...

Aktualitet 09:13 - 31 Mars, 2019

“Kasollja digjet, kurva krihet”/ Qytetarët “masakrojnë” Ramën

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama e ka nisur me një video në rrjetet sociale ku tregon arritjen e një marrveshje për ndërtimin e një resorti...

Aktualitet 20:23 - 12 Mars, 2019

Denoncimi i qytetarit/ Digjet shpallja për punë në administratën publike

Në një postim në rrjetet sociale, ish-kryeministri Sali Berisha, ka denoncuar ankesën e një qytetari në lidhje me kalvarin e aplikimit për punë në administratë. Sipas...

ngjela deputetet e opozites deshmore
Aktualitet 21:47 - 27 Shkurt, 2019

Rama pret të digjet Tirana/ Ngjela: 41 deputetët demokratë “ranë dëshmorë”

Avokat, Spartak Ngjela ,në një postim në rrjetet sociale ka komentuar situatën politike në Shqipëri. Sipas Ngjelës, situata politike e krijuar është komike. Më tej Ngjela...

Aktualitet 21:42 - 22 Shkurt, 2019

Fiks Fare/ Pensionistëve u digjet shtëpia dhe mbetën në qiell të hapur

Një çifti pensionistësh, të cilët banojnë në rrugën “Nikolla Sarkozi” në Kamëz, në vitin 2013 u është djegur banesa dy katërshe, si pasojë e zjarrit të...

avokati zbulon marreveshjen
Aktualitet 16:30 - 22 Shkurt, 2019

Nga Astrit Patozi/ Shqipëria nuk do të digjet, edhe pse “bijtë e shqipes” i kanë marrë në duar urat e zjarrit

Për ata miq të shumtë që më pyesin se si arritëm në këtë pikë, kam një shpjegim fare të thjeshtë. Më atë që bën pazar, mund...

helikopteri i siptalit duke transportuar paciente
Aktualitet 15:09 - 17 Janar, 2019

U dogj në sobën e druve/ Fëmija me helikopter drejt Tiranës

Një fëmijë 1 vjeçe e gjysmë është duke u transportuar me helikopter në drejtim të spitalit Ushtarak. Mësohet se para pesë ditësh fëmija nga Thethi ka...

Aktualitet 22:49 - 30 Dhjetor, 2018

Video/ Makina përfshihet nga flakët në mes të Tiranës

Mbrëmjen e sotme një makinë është përfshirë nga flakët në zonën pranë Urës së Tabakëve, në kryeqytet. Ende nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes,...

Aktualitet 12:17 - 13 Korrik, 2018

FOTO- Digjet banesa në Korçë/ Ja dyshimet e para

Një banesë është përfshirë nga flakët në qytetin e Korçës në lagjen nr 6. Nga të dhënat mësohet se banesa ishte dy katëshe dhe gjatë momentit...

Kronika 14:52 - 6 Maj, 2018

Horrori në Fushë-Krujë/ Zbardhen pistat e hetimit për djegien e kosovarit

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e djeshme në Borizan të Fushë-Krujës ku një person u gjet i djegur brenda një makine. Nga trupi i viktimës...

Kronika 18:01 - 13 Shkurt, 2018

Shkrumbohet automjeti në servis

Një automjet është shkrumbuar nga flakët mesditën e sotme në Berat. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:00 në lagjen “30 vjetori”, pranë stadiumit “Tomorri”....

Aktualitet 18:41 - 26 Nentor, 2017

Autobusi me pasagjerë shqiptarë shkrumbohet nga flakët

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur ditën e sotme në Istmo të Korinthit në Greqi, ku një autobus shqiptar me pasagjerë është përfshirë nga...