Connect with Us

All posts tagged "digitalb"

Aktualitet 23:53 - 14 Gusht, 2019

Plas në Digitalb, stafi letër aksionarëve: Me detyrim të dalim në rrugë të madhe

Stafi i Digitalb, gati 80 drejtues në vite të kompanisë nëpëmjet një emaili në mbrëmjen e 14 Gushtit, i janë drejtuar aksionarëve të kompanisë, pas largimeve...

Sociale 16:58 - 6 Gusht, 2019

Largimi i TV Klan nga Digitalb/ “Zgjohet” AMA, pas mashtrimit të qytetarëve

Që prej datës 1 gusht 2019, Klan dhe Klan Plus nuk janë më pjesë e platformës Digitalb. Kjo ka bërë që qindra qytetarë ti drejtohen AMA-s...

top story plagjiaturat
Sociale 14:51 - 5 Gusht, 2019

Foto/ Blushi, kush i rimburson kontratat e Klientëve?

Që prej disa ditësh, pa asnjë lloj paralajmërimi, televizioni “Kombëtar Klan” dhe “Klan Plus” nuk po transmetojnë më në platformën “Digitalb”. Ishte CNA.al e para e...

akademiku dhe profesori i gazetarise dhe komunikimit, artan fuga
Sociale 08:18 - 5 Gusht, 2019

“TV Klan largohet nga Digitalbi”/ Artan Fuga ‘shuplakë” AMA-s

Profesori Artan Fuga, i ka bërë thirrje AMA, që të marrë masa për mashtrimin e abonentëve të paketës Digitalb. “Nuk e mora kartën duke e paguar...

Politikë 12:50 - 4 Gusht, 2019

Blushi i vuri flakën Digitalbit

Ish-kryeministri Sali Berisha, me anë të një shkrimi është shprehur lidhur me Ben Blushin dhe sherrin që ky i fundit ka bërë me ish-drejtorin e Digitalb,...

Sociale 10:30 - 3 Gusht, 2019

Vjollca Hoxha, si “Sudja”/ Qytetarët i kërkojnë paratë, pas largimit të TV Klan nga Digitalb

Një ditë më parë, pa asnjë lloj paralajmërimi, Televizioni Kombëtar Klan dhe Klan Plus nuk transmetojnë më në platformën Digitalb. CNA.al ka raportuar se gjithçka kishte...

Sociale 10:55 - 2 Gusht, 2019

Largimi i Tv Klan nga Digitalb/ A do t’ua kthejë Vjollca Hoxha, paratë, qytetarëve?

Dje në mënyrë të beftë dhe pa asnjë paralajmërim, televizioni kombëtar Klan, me i madhi ne vend, jo vetëm për nga audienca por edhe nga produksionet...

Opinione 19:27 - 1 Gusht, 2019

A po fillon rrënimi i Digitalb?

Sot në mesditë u njoftua se televizioni kombëtar Klan, aktualisht më i madhi, jo vetëm nga audienca, por dhe për nga prodhimtaria e programacioni, u largua,...

Sociale 16:11 - 1 Gusht, 2019

Klan braktis Digitalb/ Kalon në Tring

Televizioni kombëtar Klan nuk do jetë më pjesë e platformës Digitalb duke e braktisur dhe duke kaluar në platformën Tring dhe disa platforma të tjera të...

Aktualitet 14:40 - 4 Qershor, 2019

15 vite Digitalb/ Rikthehet Ledion Liço, këtë herë me një post të rëndësishëm

Prej një viti moderatori shqiptar Ledion Liço pas emisionit “The Voice” është larguar nga ekrani dhe ka mbyllur çdo rrjet social dhe i është dedikuar punës...