Connect with Us

All posts tagged "dhurate"

Lajme 19:12 - 1 Prill, 2020

Nga bora te dhuratat/ Zamira Kita feston ditëlindjen ndryshe për 1 prill

Ndonëse të gjithë e njohin 1 prillin si ditën e gënjeshtrave, për drejtoreshën e Teatrit të Korçës “Andon Zako Çajupi” dhe aktoren Zamira Kita është dita...

Lajme 17:54 - 1 Prill, 2020

Video-Një buqetë lule për heronjtë/ Aktori i njohur bën gjestin e veçantë

Mjekët dhe infermierët janë padyshim heronjtë e heshur të këryre ditëve të vështira që po kalon vendi. Vëmendja dhe falenderimet ndaj tyre ka qënë maksimale në...

Vetingu 11:45 - 6 Janar, 2020

Ministrja e Ramës kërkoi “kokën” e tij/ Gjyqtari merr mbi 29 mijë euro dhuratë

Nën hetim nga Komisioni i Pavarur i Kuliafikimit, në këtë fazë është edhe gjyqtari i Fierit Ergys Selmani. Për gjyqtarin në fjalë, në Maj të viti...

Politikë 14:14 - 25 Dhjetor, 2019

Meta uron besimtarët nga Katedralja Ortodokse/ Merr dhuratën e veçantë nga Kryepeshkopi

Presidenti Ilir Meta vizitoi sot Qendrën Sinodike të Katedrales Ortodokse “Ngjallja e Krishtit”, ku u prit nga Fortlumturia e Tij, Kryepeshkop Anastas Janullatos dhe nga klerikët...

Politikë 13:26 - 15 Tetor, 2019

Përveç urimit të ngrohtë, Meta i bën dhuratën e veçantë Berishës

Përveç urimit të ngrohtë në këtë 75-vjetor të ish kryeministrit Sali Berisha, presidenti Ilir Meta i ka bërë edhe një dhuratë. Meta i ka dhuruar Berishës...

Kryesore Show Biz 13:49 - 30 Korrik, 2019

“Më riktheve lirinë”/ Zbulohet dhurata luksoze që bashkëshorti i ka bërë Jennifer Lopez

50 vjetori i Jennifer Lopez ishte kryefjala e çdo media online. Këngëtarja festoi mes miqsh dhe familjarëve deri në orët e para të mëngjesit. Së fundi...

Kryesore Show Biz 10:57 - 30 Korrik, 2019

Bashkëshorti i bën dhuratën e veçantë/ Rezarta Shkurta fluturon në “qiellin e shtatë”

Mëngjesin e sotëm, Rezarta Shkurta është surprizuar me një dhuratë shumë të veçantë dhe domethënëse nga bashkëshorti i saj Ermal Hoxha. Ai ka vendour t’i dhurojë...

Aktualitet 12:40 - 15 Korrik, 2019

“Bëjini dhuratë një vëlla, jo qen e mace”/ Besi dhe Xhensila “kritikohen” për ditëlindjen e vajzës së tyre

Disa ditë më parë çifti shumë i komentuar i showbizzit shqiptar festoi ditëlindjen e parë të vajzës së tyre, Ajkës e cila bëri bujë dhe vazhdon...

Aktualitet 16:19 - 14 Korrik, 2019

Dhurata “e çmuar” e Besit dhe Xhensilës për Ajkën/ Zbulohet çmimi marramendës

Para dy ditësh këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku organizuan një festë shumë të madhe për ditëlindjen e vajzës së tyre Ajka. Me rastin e...

Aktualitet 16:10 - 8 Korrik, 2019

Olta Gixhari feston ditëlindjen/ Merr dhuratën më romantike për 33 vjetorin

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari ka zbuluar se është në një lidhje por ka preferuar që identitetin e të dashurit të saj ta mbajë të...

Aktualitet 09:10 - 29 Qershor, 2019

“Surprizë luksoze”/ Afërdita Dreshaj merr dhuratë një “avion privat” për përvjetor

Herë pas here Afërdita Dreshaj poston surprizat e bashkëshortit të saj Jakub,  i cili duket me të vërtetë një partner shumë romantik. Por këtë herë surpriza...

Aktualitet 22:13 - 26 Qershor, 2019

Alketa Vejsiu merr dhuratën e veçantë/ Zbulon talentin e fshehtë të djalit të saj

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu si asnjeherë më parë ka publikuar në “Instastory” një video nga pushimet me familjen. Ajo është një ndër personazhet që rrallë...

Aktualitet 16:14 - 24 Qershor, 2019

400 mijë dollarë për një ditëlindje/ Këngëtarja i bën dhuratën e “çmendur” vajzës 1-vjeçare

Vajza e reperes së famshme Cardi B dhe Offset mbush një vjeç muajin e ardhshëm dhe për këtë mami dhe babi kanë vendosur t’i bëjnë një...

Aktualitet 12:25 - 31 Maj, 2019

Dhurata luksoze/ Ish Miss Shqipëria feston ditëlindjen, ja urimet e veçanta

Ish Miss Shqipëria 2018, Trejsi Sejdini feston ditën e sotme ditëlindjen e saj të 19-të. Sipas postimeve të saj në Instagram, ajo e ka pritur ditëlindjen...

Kryesore Show Biz 11:10 - 7 Maj, 2019

30.000 euro dhuratë/Këngëtarja shqiptare i bën “qejfin” vetes me makinën luksoze

Disa ditë më parë reperi shqiptar Mozzik tregoi përmes llogarisë së tij në Instagram se kishte shpenzuar një mal me para për të blerë një makinë...

Aktualitet 14:40 - 27 Prill, 2019

Ardit Gjebrea merr dhuratën emocionuese nga djali i tij, ja për cfarë bëhet fjalë

Moderatori i njohur shqiptar Ardit Gjebrea ka marrë dhuratën më emocionuese nga djali i tij Joni. Jon Gjebrea ka vendosur të suprizojë të gjithë familjen e...

Aktualitet 12:29 - 25 Prill, 2019

Patundshmëri dhuratë për fëmijët e prokurorit/ Sali Hasa “uzurpon” institucionet me familjarë

Me 15 Prill 2019, Këshilli i Lartë i Prokurorisë,  komandoi në krye të Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Sarandë, prokurorin Salin Hasa. Ky i fundit, prej vitesh...

Kryesore Show Biz 15:10 - 8 Prill, 2019

“Dhurata që një nënë i bën djalit”/61 vjeçarja lind fëmijën e djalit gay

Mateu kishte humbur punën e tij  si mësues në një shkollë katolike në Nebraska, pasi dha lajmin për martesën e tij. Çifti kishte frikë se nuk...

udhetim dhurate
Aktualitet 14:43 - 28 Mars, 2019

Udhëtimi/ Dhurata perfekte për ditëlindjen e dikujt

Udhëtimi zgjat një jetë. Lulet thahen menjëherë. Bizhuteritë, pas mrekullimit të momenteve të para, bëhen të zakonshme. Për të mos përmendur, pastaj, objektet që, ndoshta, janë gjithashtu...

Kryesore Show Biz 11:25 - 18 Mars, 2019

Morena Taraku merr një tjetër dhuratë marramendëse,pas unazës me diamant gjigand

Rreth një muaj më parë Morena Taraku na befasoi të gjithëve teksa publikoi në llogarinë e saj në Instagram një foto ku shfaqej me një unazë...

byzykyket ne teg
Aktualitet 17:34 - 7 Mars, 2019

Byzylyku “Women Power” për 8 Mars, kupona dhuratë nga Women’secret në TEG

Mijëra gra dhe vajza ende po luftojnë për të drejtat themelore që ne të gjitha meritojmë. Falë organizatave që mbështesin të drejtat e grave, ne jemi...

Aktualitet 23:50 - 18 Shkurt, 2019

Marramendëse! Dhurata që i ka blerë Travis Scott vogëlushes së tij është wow

Sikur të mos mjaftonin dy festa për ditëlindjen e parë të Stormi-t apo dhuratat që mbajnë emrin e markave më prestigjioze si Gucci, Chanel dhe  Louis...

Aktualitet 14:10 - 23 Janar, 2019

Afërdita Dreshaj merr dhuratën me çmimin marramendës nga bashkëshorti

Këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj çek Jakub Kindl janë kthyer në një nga çiftet më të dashur për publikun dhe ndër më...