Connect with Us

All posts tagged "dhunuar"

Sociale 21:01 - 21 Janar, 2020

Pas arrestimit të nënës/ Merret në mbrojtje vajza e dhunuar, daja dhe tezja kërkojnë ta strehojnë

Vajza 13-vjeçare e dhunuar sistematikisht nga nëna e saj është marrë në mbrojtje nga Policia dhe Agjencia Shtetërore për të Drejtat dhe Mbrojtjen e Fëmijës. Disa...

Aktualitet 21:10 - 15 Qershor, 2018

Bashkëshorte e dhunuar/ Policia nxjerr urdhër mbrojtjeje të menjëherëshme

Një shtetase 46 vjeçare, me banim në Tiranë ka paraqitur ankesë pranë Policisë së kryeqytetit, lidhur me ushtrimin e dhunës psikologjike që ushtronte bashkëshorti ndaj saj....