Connect with Us

All posts tagged "dhunohet"

Ngacmoi seksualisht një vajzë të mitur/ Arrestohet 24 vjeçari në Tiranë
Kronika 15:59 - 23 Shtator, 2020

Dhunoi fqinjen e moshuar në Gjirokastër/ Policia arreston autorin

Arrestohet 66 vjeçari që ka dhunuar 75 vjeçaren Pina Qato, disa ditë më parë në Gjirokastër. E moshuar është dhunuar gjatë orëve të vona të mbrëmjes...

Ushtroi dhunë ndaj bashkëshortës/ Arrestohet 33 vjeçari në Tropojë
Kronika 10:26 - 19 Shtator, 2020

Dhunohet në mes të natës e moshuara në Gjirokastër/ Ja për çfarë dyshon 75-vjeçarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër ku një e moshuar është dhunuar gjatë natës, nga një person akoma i paidentifikuar . Bazuar në rrëfimin...

Iu gjetën 35 mijë paund në ‘Porsche-in’ luksoz/ Shoqërohet në polici i riu
Kronika 23:44 - 22 Qershor, 2020

I moshuari dhunohet dhe grabitet në mes të Tiranës/ Pranga autorit

Një 73-vjeçar ka rënë pre e grabitjes sot në Tiranë, ndërsa dhe është dhunuar nga autori. Ngjarja ka ndodhur pranë Muzeut Kombëtar në Tiranë, ndërsa ishte...

Denoncim 22:57 - 11 Mars, 2020

“Stop” sjell pamjet rrënqethëse/ 64 vjeçarja dhunohet jashtë supermarketit, prokuroria mbyll hetimin!

Një zonjë 64 vjecare në Kamëz tregon, se është dhunuar nga një grua 40 vjecare në oborrin e një supermarketi, të quajtur Basha po në Kamëz....

Denoncim 21:23 - 12 Shkurt, 2020

Denoncon “Stop”/Skandali në çerdhe, fëmija dhunohet nga personeli

Emisioni “Stop” në Tv Klan ka trajtuar një denoncim të ardhur nga Tepelena, sipas të cilit, një fëmijë është dhunuar në çerdhen e këtij qyteti. Nëna...

Denoncim 23:00 - 5 Shkurt, 2020

Denoncon”Stop”/ Gruaja dhunohet nga bashkëfshatari, por autori lihet i lirë!

Në datën 6 qershor është dhunuar në mes të fshatit Rrotull në Manzë, një qytetare, e cila i është drejtuar emisionit “Stop”, duke denoncuar për këtë...

Denoncim 20:57 - 5 Tetor, 2019

Dhunë çnjerëzore në burgun e Shënkollit/ Ish kryeministri thirrje KE: Të merren masa ndaj Shqipërisë

Ish kryeministri Sali Berisha ka bërë publik denoncimin e një qytetari i cili shkruan se një i burgosur në burgun e Shënkollit është dhunuar barbarisht nga...

Kronika 19:02 - 10 Shtator, 2019

E rëndë/ Dhunohet turisti rus në Vlorë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Vlorës ku dy persona kanë dhunuar një turist nga Rusia. Shkak për këtë ngjarje...

Aktualitet 10:25 - 30 Qershor, 2019

Incident në Durrës/ Dhunohet një i mitur

Një incident është shënuar në Durrës pak minuta më parë, ku një i mitur është dhunuar. Ngjarja ka ndodhur në Katundin e Ri, ku burime bëjnë...

Aktualitet 17:08 - 9 Maj, 2019

Dhunohet dhe grabitet/ Në gjendje të rëndë tregtari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Peqinit ditën e sotme. Një tregtar është grabitur dhe dhunuar në banesën e tij. Shtetasi Skënder Beqiri...

Aktualitet 16:09 - 2 Prill, 2019

 “Pse po pije kafe”/ Dhunohet barbarisht çifti në sy të fëmijëve të mitur

Dy bashkëshortë janë dhunuar barbarisht në banesën e tyre. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gjeroven në Velabisht  të rrethit të Beratit, në sy të dy fëmijëve...

Aktualitet 16:36 - 6 Prill, 2018

Maskat kërcënojnë gazetarin e njohur/ Sulmojnë me leva studiot e televizionit

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur një natë më parë, ku administratori i ‘Tv Zjarr’, Ismet Drishti, është kërcënuar nga persona të maskuar dhe...

Aktualitet 17:22 - 17 Janar, 2018

Dhunohet shefi i regjimit të burgut 313

Shefi i regjimit të burgut 313 në qytetin e Tiranës ka rënë pre e dhunës. Nga të dhënat e para mësohet se Bledar Pura është dhunuar...

Aktualitet 11:18 - 18 Tetor, 2017

Denoncimi/ Dhunohet gazetari, ja kush fshihet pas ngjarjes

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetet social një denoncim të fortë që vjen nga qytetari dixhital, i cili pohon se një gazetar në Kavajë është...

Aktualitet 12:25 - 17 Korrik, 2017

Video shokuese/ 35-vjeçarja rrihet me shkop hokeji pse lindi vajzë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Indi, ku një 35-vjeçare është dhunuar barabarisht nga kunati i saj dhe një shok i tij. Mësohet se ata...

Aktualitet 20:50 - 10 Korrik, 2017

Video/ Pamjet e dhunës ndaj gazetarit të “Stop”

Mbrëmjen e sotme në Emisionin “Stop” në Televizionin Klan janë transmetuar pamjet e rënda të dhunës që administratorja e kompanisë për dezinfektimin dhe riciklimin e mbetjeve...

Aktualitet 20:13 - 22 Prill, 2015

Dhunohet barbarisht qytetari !

Babai i katër fëmijëve, Sulo Muskaj, është dhunuar barbarisht brenda ambienteve te zyrave te Këshillit të Qarkut -Fier nga Drejtori i Zyrës se Burimeve Njerëzore. 51...