Connect with Us

All posts tagged "dhome gjumi"

Vetingu 16:47 - 4 Janar, 2020

Nga patundshmëritë tek paratë dhe dhoma e gjumit dhuratë/ Prokurorja si tregtare shumice

Prokurorja e Prokurorisë së Durrësit Flora Reka mund të konsiderohet si një nga njerëzit e pasur të drejtësisë. Pasuria e saj përveç llogarive të shumta bankare...

Aktualitet 08:45 - 1 Janar, 2018

A janë të dëmshme bimët në dhomën e gjumit ?

Bimët për ambientet e brëndshme mund të mobilojnë shtëpinë më mirë se çdo mobilje e kushtueshme, duke i dhuruar ambientit një ndjesi ngrohtësie dhe mikpritjeje. E...

Femra 18:26 - 11 Janar, 2017

Rëndësia e një sapuni në dhomën e gjumit

Sindroma e këmbëve të lodhura nuk lidhet vetëm me qëndrimin për një kohë të gjatë në këmbë, apo me veshjen e këpucëve me takë. Sindroma e...

Showbizz 13:50 - 13 Gusht, 2015

Shkëndija më e nxehtë se kurrë, foto ‘hot’ nga dhoma e gjumit

Shkëndija po ecën me “vela të ndera”. Pas publikimit të këngës së saj të re në bashkëpunim me Marselin dhe Sabjanin ajo vazhdon “ritin” e publikimit...

Life Style 12:00 - 16 Prill, 2015

Ja pse nuk duhet ta mbajmë telefonin në dhomën e gjumit

Varësia ndaj smartphone ka arritur në një nivel krejtësisht të ri pasi nuk mundemi dot të shtrijmë kokën mbi jastëk pa atë pranë nesh. E nëse...

Life Style 12:00 - 9 Mars, 2015

Kombinimi ideal i dhomës së gjumit

Në një mënyrë apo në një tjetër duhet të përpiqemi që të kemi një dekor ideal për ambjentin tonë të dhomës së gjumit. Dhoma e gjumit...