Connect with Us

All posts tagged "detyrim paraqitje"

Kronika 11:18 - 27 Gusht, 2019

I vendosën zjarrin malit të Shëngjinit/ Gjykata jep vendimin për të arrestuarit

Ditën e sotme, Gjykata e Lezhës ka vendosur masën “detyrim paraqitje”, për dy të arrestuarit në lidhje me zjarrin e rënë disa ditë më parë në...

Politikë 17:33 - 14 Gusht, 2019

U vetëdorëzua dje/ Gjykata jep vendimin për numrin dy të PS-së

Gjykata e Durrësit ka dhënë sot vendimin për zv/drejtorin e Agjensisë Shtetërore të Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku. Ai u vetëdorëzua ditën e djeshme pasi ishte...

Aktualitet 13:13 - 20 Shtator, 2016

Vdekja e shtatzanës/ Gjykata vendos detyrim paraqitje për dy mjekët

Gjykata e shkallës së parë Tiranë ka vendosur sot detyrim paraqitje për dy doktorët Helidon Klosi dhe Dritan Deçka. Dy mjekët janë dërguar në gjykatë për...

Aktualitet 11:01 - 26 Shkurt, 2015

“Cështja Gjika”/ Gjykata lë në fuqi masën e arrestit “detyrim me paraqitje”

Gjykata e Apelit ka hedhur poshtë kërkesën e prokurorisë, për ndryshimin e masës së sigurisë  për Shpëtim Gjikën. Prokuroria ka kërkuar apelimin e vendimit “detyrim me...

Aktualitet 13:57 - 23 Shkurt, 2015

Shkodër, jepet masa “detyrim paraqitje” për Naim Dyli-n

Gjykata e sotme ka dhënë masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për Naim Dylin, të arrestuar disa ditë më parë për rilidhje të energjisë elektrike. Dyli është...