Connect with Us

All posts tagged "detyre e re"

Politikë 15:24 - 8 Nentor, 2019

Bushati merr detyrën e rëndësishme/ Ndihem i nderuar

Ish ministri i Jashtëm është zgjedhur në krye të misionit vëzhgues për zgjedhjet parlamentare në Bjellorusi. Bushati bën me dije se ndihet i nderuar për detyrën...

Aktualitet 18:36 - 24 Prill, 2018

Ministri Bushati përgëzon Majlinda Bregun për detyrën e re

Në një intervistë për “Zërin e Amerikës”, ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati ka përgëzuar ish-ministrene Integrimit, Majlinda Bregu për detyrën e re...