Connect with Us

All posts tagged "detaje"

Nga Artan Hoxha/ Një përgjigje e detyruar dhe historia e kasetës së 21 janarit, për të cilën Bolino gënjeu dje paturpësisht!
Kronika 12:26 - 25 Janar, 2021

Përgjimet e antimafias/ Hoxha tregon sektorët kryesorë ku pastrohen paratë e krimit

Gazetari Artan Hoxha ka folur lidhur me përgjimet e antimafias italiane ndërsa thekson se deri tani kemi parë vetëm majën e ajsbergut. Sipas Hoxhës, deri në...

Tronditet Tirana/ Gjendet i pajetë një trup, dyshimet e para
Kronika 11:48 - 25 Janar, 2021

E rëndë/ Gjendet i pajetë në përrua një person në Devoll

Gjendet një person i pajetë në një përrua në Devoll. Sipas informacioneve paraprake dyshohet se vitkima është emigrant i paligjshëm. “Më datë 25.01.2021, rreth orës 10:20,...

Politikë 10:21 - 25 Janar, 2021

Mbledhja me drejtuesit e qarqeve/ Balla zbardh takimin, çfarë u diskutua

Sekretari i përgjithshëm i PS, Taulant Balla ka dhënë detaje lidhur me mbledhjen e sotme ku kryeministri Rama mblodhi të gjithë drejtuesit politik të qarqeve. Balla...

E qëlluan sapo zbriti nga makina/ Kush është 32 vjeçari i vrarë që përdorte dy emra
Kronika 18:51 - 24 Janar, 2021

E qëlluan sapo zbriti nga makina/ 32 vjeçari i vrarë përdorte dy emra

Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja që tronditi Durrësin. Mësohet se viktima i identifikuar si Jetmir Bregu 32 vjeç, është qëlluar sapo ka zbritur nga...

Zbardhen detajet e para/ Kush është i riu që u ekzekutua me kallashnikov në mes të Durrësit
Kronika 18:23 - 24 Janar, 2021

Zbardhen detajet e para/ Kush është i riu që u ekzekutua me kallashnikov në mes të Durrësit

Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me vrasjen që tronditi mbrëmjen e sotme qytetin e Durrësit. Burime nga policia kanë bërë të ditur se krimi...

Plagosja e 42-vjeçarit në Vlorë/ Zbardhen detajet e para
Kronika 20:18 - 23 Janar, 2021

Plagosja e 42-vjeçarit në Vlorë/ Zbardhen detajet e para

Një plagosje me thikë ka ndodhur mbrëmjen e sotmë në zonën e njohur si “Shtëpia e Oficerëve” në Vlorë. Mësohet se dy personat e konfliktuar me...

“Nuk e prisja fare”/ Jonida Vokshi tregon momentin kur i tha “Po” Besnikut
Showbizz 11:57 - 23 Janar, 2021

“Nuk e prisja fare”/ Jonida Vokshi tregon momentin kur i tha “Po” Besnikut

Jonida Vokshi dhe aktori Besnik krapi janë një nga çiftet më të pëlqyer të shoëbizit shqiptar. Ata janë prindër të një vajze të cilën e quajnë...

Kronika 09:44 - 23 Janar, 2021

Shpërthimi i fuqishëm/ Makina që u hodh në erë, në pronësi të një biznesmeni

Detaje të reja kanë dalë lidhur me shpërthimin e fuqishëm në Tiranë, mëngjesin e sotëm. Një mjet në pronësi të Saimir Naski shpërtheu si pasojë e...

Showbizz 13:53 - 20 Janar, 2021

U nis e vetme drejt Londrës në moshën 15-vjeçare/ Dua Lipa: E dija çfarë doja

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ka zbuluar detaje nga jeta e saj në Londër dhe largimi nga Kosova në moshën 15 vjeçare. E ftuar në...

Situata nga Covid/ Basha nuk i ndahet Ramës: Nuk mori asnjë masë për valën e dytë
Politikë 13:16 - 19 Janar, 2021

Ekskluzive/ Udhëzimi i Bashës për fushatën

CNA.al ka zbardhur ekskluzivisht udhëzimin e kreut të PD, Lulzim Basha për fushatën zgjedhore. Në dokumentin e siguruar nga CNA.al thuhet se në dyert e votuesve...

Kronika 09:43 - 19 Janar, 2021

11 vjet nga zhdukja e Eduart Belegut/ Artan Hoxha zbulon mesazhin që iu dërgua Dritan Priftit

Gazetari Artan Hoxha ka kujtuar rrëmbimin dhe zhdukjen e këshilltarit të ministrit të Ekonomisë Drtitan Prifti, Eduart Belegu. Hoxha shkruan se këshilltari i ish-ministrit Priftit sapo...

“Kultivuesit e kanabisit s’e kanë problem të blejnë zgjedhjet”/ Hoxha: E vështirë të përballesh me ta
Kronika 14:51 - 18 Janar, 2021

Zhdukja e biznesmenit Italian/ Hoxha hedh dritë mbi ngjarjen, çfarë u gjet në makinë dhe në dhomën e hotelit

Gazetari investigative, Artan Hoxha ka zbuluar të tjera dejaje lidhur me zhdukjen e biznesmenit gjyqtarit të futbollit në Itali, Devide Pecorreli. Ai kishte marrë një makinë...

Showbizz 14:18 - 18 Janar, 2021

Fjalët e para, momenti më i vështirë dhe ëndrrat për të birin/ Klea Huta zbulon detajet rreth rritjes së Krid

Klea Huta është një nga moderatoret dhe këngëtaret më të pëlqyera të ekranit. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh iu jep mundësinë ndjekësve...

Zjarr në një banesë në Tiranë/ Policia zjarrëfikësja në vendngjarje
Kronika 11:28 - 18 Janar, 2021

“Gomat e zjarrfikëses xhironin në ngricë”/ Vëllai i 42-vjeçarit që u dogj në banesë, tregon detaje

Vëllai i 42-vjeçarit Nardi Xhukellari, i cili ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm, pas një zjarri në shtëpinë e tij në fshatin Vërdovë të Pogradecit, ka...

Kronika 08:50 - 18 Janar, 2021

Zhdukja e biznesmenit italian në Pukë/ U gjetën eshtra në makinën e djegur, lëvizjet e tij të fundit

Detaje të reja dalin janë zbardhur zhdukja e biznesmenit italian Davide Pecorelli. Sipas gazetares Klodiana Lala, në makinën e gjetur të djegur në Reps, në zonën...

Arrestohen pesë persona në Pogradec dhe Korçë/ Policia jep detaje
Kronika 14:08 - 14 Janar, 2021

Arrestohen pesë persona në Tiranë/ Policia jep detaje

Arrestohen në flagrancë 5 shtetas, për vepra të ndryshme penale, 3 prej tyre të shpallur në kërkim. Në vijim të punës për kapjen e personave në...

I zhvati vajzës së pacientes 8 milionë lek/ Tire Alldervishi kërkon lirimin, zbardhet kërkesa
Kronika 10:53 - 14 Janar, 2021

Detaje nga skema e mashtrimit/ Tire Alldervishi hiqej si tezja e pacientes me Covid

Të tjera detaje kanë dalë në dritë për mënyrën sesi mashtronte Tire Alldervishi, sanitarja e spitalit “Shefqet Ndroqi”. Mësohet se sanitarja Alldervishi është shtirur tek personeli...

Të shtëna me armë zjarri në Korçë/ Çfarë gjeti policia në vendngjarje
Kronika 09:39 - 13 Janar, 2021

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë/ Ka të plagosur

Të shtëna me armë zjarri raportohen mëngjesin e sotëm në Tiranë. Paraprakisht, mësohet se një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në zonën e...

Kronika 08:27 - 11 Janar, 2021

“Ishte i gjakosur në fytyrë”/ Fqinji tregon përleshjen e kambistit në Korçë me grabitësit

Detaje të reja kanë dalë nga grabitja e shtëpisë së kambistit në Korçë. Sipas dëshmive të të afërmve , kjo nuk është hera e parë që...

Showbizz 16:08 - 10 Janar, 2021

“Na shihte e gjithë Tirana”/ Dojna Mema zbulon prej sa kohësh është në një lidhje me këngëtarin

Dojna Mema dhe këngëtari Vlashent Sata, janë një nga çiftet që së fundi kanë bërë zyrtare lidhjen e tyre të dashurisë. E ftuar në rubrikën “Në...

Politikë 13:20 - 9 Janar, 2021

Rama jep detaje për spitalin e ri në Fier që do ndërtohet nga Turqia/ Porosia që i dha Subashit

Kryeministri Edi Rama ka porositur kryebashkiakun e Fierit, Armando Subashi për përcaktimin e një vendi për ndertimin e spitalit rajonal në Fier. Gjatë bashkëbisedimit të tij...

Reperi ka tradhtuar “superbombën” e Instagramit me një burrë?/ Detajet që “tërbuan” rrjetin në 24 orët e fundit
Showbizz 16:06 - 8 Janar, 2021

Reperi ka tradhtuar “superbombën” e Instagramit me një burrë?/ Detajet që “tërbuan” rrjetin në 24 orët e fundit

Biznesmenia Kim Kardashian dhe Kaney West janë drejt divorcit. Teksa të gjithë mendonin se arsyeja e ndarjes së tyre ishin deklaratat e Kaney për Kim Kardashian...

Të shtëna me armë zjarri në Elbasan/ Policia jep detajet
Kronika 14:35 - 5 Janar, 2021

Të shtëna me armë zjarri në Elbasan/ Policia jep detajet

Policia ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me ngjarjen e ndodhur në Elbasan ku u raportuan të shtëna me armë zjarri. Mësohet se ngjarja ka ndodhur...