Connect with Us

All posts tagged "deshton"

Aktualitet 12:04 - 28 Qershor, 2019

Prokurorët e skandaleve/ SPAK dështon ende pa u ngritur

Ngritja e Strukturës së Posaçme Antikorrupsion, është kthyer në kryefjalën e politikanëve, të cilët kërcënojnë njëri tjetrin me hetime. Njëherësh SPAK-u shihet dhe si shpresë nga...

ceshtja habilaj deshton gjykata
Aktualitet 11:24 - 15 Prill, 2019

Seanca për Habilajt/ Dështon Gjykata

Gjykata e Krimeve të Rënda ka nisur seancën për gjykimin e grupit të Habiljave, të cilët akuzohen për trafik ndërkombëtar droge. Por kjo seancë ka zgjatur...