Connect with Us

All posts tagged "deromemaj"

Politikë 12:00 - 22 Tetor, 2019

Shqipëria drejt zgjedhjeve të parakohshme?/ PD e shpartalluar, ja pse Basha do ngelet me “gisht në gojë”

Kryetari i Republikës së re, Lulzim Basha, vazhdon të theksojë se duhen zgjedhje të parakohshme. Këtë e përforcoi edhe më shumë të premten, pas vendimit të...

Politikë 13:20 - 21 Qershor, 2015

Votojnë kandidatët e Vlorës, Dritan Leli dhe Genc Deromemaj

Në të gjithë Qarkun e Vlorës po vijon normalisht procesi i votimit duke shënuar një pjesëmarrje gjithnjë e në rritje të qytetarëve.   Vetëm në orët...

Politikë 12:09 - 13 Qershor, 2015

Deromemaj: Programi ynë parashtron zgjidhje për Novoselën

Kandidati i Partisë Demokratike për bashkinë e Vlorës, Genc Deromemaj ka vijuar takimet elektorale. Ndalesa e rradhës ka qënë Novosela nga ku tha se e vlerësonte...

Politikë 09:22 - 12 Qershor, 2015

Deromemaj: Kur biznesi dhe sporti ndërtojnë një raport të drejtë, suksesi bëhet realitet

Genc Deromemaj, kandidati i Partisë Demokratike për bashkinë e Vlorës, ka takuar lojëtarët e Flamurtarit U17. Deromemaj u shpreh se takimi me ta, ishte një emocion...

Politikë 16:45 - 8 Qershor, 2015

Deromemaj: Orikumi do të jetë motori i zhvillimit të zonës

Kanddiati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Vlorës, Genc Deromemaj ka vijuar prezantimin e programit për kryebashkiak. E rradhës ka qënë ndalesa në Orikum , qyteti...

Politikë 17:15 - 6 Qershor, 2015

Deromemaj: Pro Biznesit, me taksa të ulëta e inkurajim të inisiativës private

Genc  Deromemaj, kandidati i së djathës për Bashkinë e Vlorës ka prezantuar programin e tij për këtë qytet. ‘Në turin tim nëpër Vlorën e re jam...