Connect with Us

All posts tagged "Demi Rose"

Demi Rose “tërbon” 16 milionë ndjekësit e saj/ “Super bisha” britanike më seksi se kurrë në fotot e fundit
Showbizz 10:16 - 22 Mars, 2021

Demi Rose “tërbon” 16 milionë ndjekësit e saj/ “Super bisha” britanike më seksi se kurrë në fotot e fundit

Demi Rose është një nga supermodelet më seksi të Instagramit. Superbomba britanike, ka publikuar disa foto ku shfaqet tërësisht nudo, teksa mbulon pjesët intime me petale...

Çmend 15.8 milionë ndjekësit e saj me gjoksin dhe të pasmet shpërthyese/ Fotot më të pabesueshme të Demi Rose
Showbizz 09:49 - 1 Shkurt, 2021

Çmend 15.8 milionë ndjekësit e saj me gjoksin dhe të pasmet shpërthyese/ Fotot më të pabesueshme të Demi Rose

Ajo është një nga modelet më seksi të Instagramit. Numëron rreth 15.8 milionë ndjekës në rrjetet sociale dhe meshkujt çmenden pas saj. Bëhet fjalë për Demi...

FOTO-Duke lexuar tërësisht e zhveshur/ Demi Rose i tejkalon kufijtë e imagjinatës
Showbizz 12:35 - 29 Janar, 2021

FOTO-Duke lexuar tërësisht e zhveshur/ Demi Rose i tejkalon kufijtë e imagjinatës

Supermodelja britanike, Demi Rose njihet për fotot e saj seksi dhe shumë  provokuese. Ajo di si të bëjë mbajë të gjithë ndjekësit të ngullur në llogarinë...

Showbizz 14:35 - 16 Janar, 2021

Një “bombë” e vërtetë/ Demi Rose çmend ndjekësit, tregon format shpërthyese

Supermodelja britanike, Demi Rose është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo numëron më shumë se 15.7 milionë ndjekës në Instagram. Bukuroshja britanike...

Një "bombë" e vërtetë/ Demi Rose nuk përmbahet më, fotot e fundit të saj do t’iu lënë pa mend
Showbizz 09:54 - 15 Dhjetor, 2020

Një “bombë” e vërtetë/ Demi Rose nuk përmbahet më, fotot e fundit të saj do t’iu lënë pa mend

Ajo është një nga modelet më seksi të Instagramit. Numëron rreth 15.3 milionë ndjekës në rrjetet sociale dhe meshkujt çmenden pas saj. Bëhet fjalë për Demi...

Showbizz 12:21 - 17 Nentor, 2020

E zhveshur brenda një vaske me petale/ Supermodelja nuk i “heq dot” duart nga gjoksi

Ajo është një nga supermodelet më seksi të Instagramit. Bëhet fjalë për Demi Rose, e cila nuk resht së provokuari në rrjetet sociale me fotot e...

E parezistueshme si Demi Rose/ “Superbisha” britanike pozon topless
Showbizz 16:23 - 9 Nentor, 2020

E parezistueshme si Demi Rose/ “Superbisha” britanike pozon topless

Supermodelja britanike Demi Rose tashmë është kthyer një nga vajzat më të ndjekura dhe kjo e gjitha falë ekspozimit të formave të saj bombastike. Së fundi...

Mbahuni fort/ “Vullkani” Demi Rose djeg rrjetin me fotot e fundit
Showbizz 09:48 - 6 Nentor, 2020

Mbahuni fort/ “Vullkani” Demi Rose djeg rrjetin me fotot e fundit

Demi Rose është një nga supermodelet që nuk di të ndalet. Çdo herë ajo di si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj dhe mediave të...

FOTOT-Super “bisha” britanike nuk fal/ Reklamon të pasmet gjigante në fotot e fundit
Showbizz 13:38 - 12 Tetor, 2020

FOTOT-Super “bisha” britanike nuk fal/ Reklamon të pasmet gjigante në fotot e fundit

Supermodelja britanike, Demi Rose vijon të çmendë ndjekësit me pozat seksi. Rose ka treguar të pasmet e saj gjigante e veshur me një palë rroba banjo...

Nuk i lë vend imagjinatës/ Demi Rose, britanikja që po çmend meshkujt
Showbizz 10:00 - 1 Tetor, 2020

Nuk i lë vend imagjinatës/ Demi Rose, britanikja që po çmend meshkujt

Ajo është një nga modelet më seksi të Instagramit. Numëron rreth 14.1 milionë dhe meshkutj çmenden pas saj. Bëhet fjalë për Demi Rose, e cila njihet...

Showbizz 18:53 - 8 Shtator, 2020

Video- Komplet e zhveshur në jakuzi/ Demi Rose i “vë flakën” Instagramit

Modelja Demi Rose ka provokuar sërish fansat me format e saj bombastike. Modelja me forma të kolme ka publikuar së fundmi disa video në Instastory, ku...

Showbizz 13:25 - 4 Shtator, 2020

“Më e ëmbël se mjalti”/ Demi Rose e papërmbajtshme, i “tregon” gjoksin diellit

Supermodelja britanike, Demi Rose ka ngritur temperaturat me fotot e fundit të publikuara në rrjetet sociale. Bukuroshja ka treguar format e saj bombastike teksa shfaqet me...

Showbizz 10:39 - 29 Gusht, 2020

“Ti mund të kesh trupin tim nëse…”/ Demi Rose tërbon meshkujt, iu kthen të pasmet dhe iu jep “këshillën”

Supermodelja britanike, Demi Rose është një nga influencueset më seksi të Instagramit. Bukuroshja nuk ndalet së provokuari me fotot e saj tejet sensuale. Së fundi ajo...

Showbizz 11:51 - 21 Gusht, 2020

FOTO-Demi Rose i kthen të pasmet diellit/ Provokon me bikini minimaliste në Ibiza

Supermodelja britanike Demi Rose vijon me pushimet e saj në Ibiza, nga ku nuk mungojnë as fotot teksa tregon format e saj shpërthyese. E veshur me...

Showbizz 22:53 - 13 Gusht, 2020

Demi Rose ngre temperaturat/ “Tërbon” rrjetin me të pasmet bombastike

Ajo është padyshim një nga femrat më të komentuara të mediave rozë në të gjithë botën për shkak të formave bombastike. Bëhet fjalë për supermodelen britanike...

Showbizz 10:00 - 13 Gusht, 2020

E nxehtë si vera/ Demi Rose tërbon meshkujt me fotot e fundit

Ajo është një nga modelet më seksi të Instagramit. Numëron rreth 14.1 milionë dhe meshkutj çmenden pas saj. Bëhet fjalë për Demi Rose , e cila...

Showbizz 11:47 - 7 Gusht, 2020

Demi Rose shfaqet krah modeles me gjoks shpërthyes: “E kush ka nevojë për burrë”

Supermodelja britanike Demi Rose së  bashku me modelen Bethany Lily  kanë çmendur ndjekësit. Teksa po shijojnë pushimet dhe ditët me diell, bukuroshet nuk kanë nguruar të...

Demi Rose “çmend” Ibizën/ I lë pak vend imagjinatës me veshjen e saj
Showbizz 12:33 - 21 Korrik, 2020

Demi Rose “çmend” Ibizën/ I lë pak vend imagjinatës me veshjen e saj

Supermodelja britanike, Demi Rose po shijon pushimet e saj në Ibiza nga ku është shfaqur më bombastike se kurrë. Demi ka treguar format e saj gjigante...

Modelja me të pasmet më bombastike/ Demi Rose çmend ndjekësit me fotot e fundit
Showbizz 09:10 - 13 Korrik, 2020

Modelja me të pasmet më bombastike/ Demi Rose çmend ndjekësit me fotot e fundit

Ajo është një nga modelet më seksi të Instagramit. Numëron rreth 14.1 milionë dhe meshkutj çmenden pas saj. Bëhet fjalë për Demi Rose , e cila...

“Më thuaj se janë të miat”/ Demi Rose iu tregon të pasmet gjigante ndjekësve
Showbizz 16:57 - 5 Korrik, 2020

“Më thuaj se janë të miat”/ Demi Rose iu tregon të pasmet gjigante ndjekësve

Supermodelja britanike Demi Rose vijon të çmendë të gjithë fansat e saj me fotot e saj seksi. Rose ka publikuar disa foto ku provokon ndjekësit duke...

"Super bomba" britanike tërbon 14 milionë ndjekësit e saj/ Fotot më shpërthyese të Demi Rose që nuk duhen humbur
Showbizz 09:40 - 28 Qershor, 2020

“Super bomba” britanike tërbon 14 milionë ndjekësit e saj/ Fotot më shpërthyese të Demi Rose që nuk duhen humbur

Ajo është një nga modelet më seksi të Instagramit. Numëron rreth 14.1 milionë dhe meshkutj çmenden pas saj. Bëhet fjalë për Demi Rose , e cila...

Demi Rose “çmend” Ibizën/ I lë pak vend imagjinatës me veshjen e saj
Showbizz 12:34 - 20 Qershor, 2020

Nuk duhen humbur/ Fotot më të fundit të Demi Rose që po “çmendin” rrjetin

Demi Rose është një nga supermodelet që nuk di të ndalet. Çdo herë ajo di si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj dhe mediave të...

Demi Rose “çmend” Ibizën/ I lë pak vend imagjinatës me veshjen e saj
Showbizz 10:26 - 17 Qershor, 2020

FOTO- Demi Rose i vë flakën rrjetit/ Supermodelja nuk i lë vend imagjinatës me foton nudo

Supermdelja britanike, Demi Rose nuk ndalet së provokuari me pozat e saj. Shpesh herë e kemi parë të publikojë foto të nxehta topless dhe nudo dhe...