Connect with Us

All posts tagged "deklarate"

Politikë 20:22 - 24 Shkurt, 2021

Deklarata e Metës për Dvoranin/ Ironizon Artan Hoxha: Po ti je ekspert për fletë lavdërimi o komandant

Departamenti Amerikan i Shtetit vlerësoi dje ish kryetarin e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi Ardian Dvoranin, si “kampion në luftën kundër korrupsionit” në vendin tonë. Lidhur...

Megan Fox "kryqëzohet" nga ndjekësit për deklaratën: E frikshme të gjykohesh për diçka që nuk e ke bërë
Showbizz 16:24 - 20 Shkurt, 2021

Megan Fox “kryqëzohet” nga ndjekësit për deklaratën: E frikshme të gjykohesh për diçka që nuk e ke bërë

Megan Fox është kritikuar shumë në mediat rozë për qëndrimin e saj kundër mbajtjes së maskave. Ka patur një sërë reagimesh negative dhe kritikuese ndaj deklaratës...

Dekriminalizimi/ Zotohet Basha: Unë do ofroj një politikë të distancuar nga krimi
Politikë 11:52 - 19 Shkurt, 2021

“Edi, jam në një mendje me ty”/ Basha i përgjigjet Ramës për emigracionin

Kryetari i PD, Lulzim Basha i është përgjigjur deklaratave të kryeministriit Edi Rama për emigrimin e shqiptarëve. Basha thotë se në këto tetë vite Rama ka...

Befason Jonida Maliqi/ Zbulon se është ndarë nga Romeo Veshaj: Jam beqare
Showbizz 12:40 - 14 Shkurt, 2021

Befason Jonida Maliqi/ Zbulon se është ndarë nga Romeo Veshaj: Jam beqare

Këngëtarja Jonida Maliqi i ka befasuar të gjithë ndjekësit me deklaratën në emisionin e saj “Jonida’s room” Ajo është shprehur se është single, duke treguar se...

Aktualitet 10:13 - 13 Shkurt, 2021

Liroi të dënuarit me burg/ Vajza e gjyqtares bën deklaratën e forte: Mami ka qenë e detyruar

Gjyqtarja e Krujës, Enkelejda Hoxha u arrestua dy ditë më parë pas një operacioni të SPAK. Vajza e gjyqtares Hoxha ka deklaruar për Report Tv se...

“Ka patur maska në këtë rrugëtim”/ Saimiri bën deklaratën e fortë për vajzat
Showbizz 10:53 - 9 Shkurt, 2021

“Ka patur maska në këtë rrugëtim”/ Saimiri bën deklaratën e fortë për vajzat

Tashmë kanë mbetur vetëm tre vajza në emisionin “Love Story”. Mbrëmjen e kaluar Saimiri ka eleminuar një tjetër vajzë, Redonën. Në garë kanë mbetur Meri, Generda...

Deklarata e Palokës/ Rama lëviz me dy bodyguardë, mbajnë dy valixhe anti-plumb
Politikë 22:00 - 5 Shkurt, 2021

Deklarata e Palokës/ Rama lëviz me dy bodyguardë, mbajnë me vete valixhe anti-plumb

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme për kryeministrin Edi Rama. Paloka përsëriti denoncimin e tij në emisionin...

Rama kundër Yuri Kim?/ Paloka zbulon “mesazhin e koduar” për krimin: Edi nuk kafshon
Politikë 21:46 - 5 Shkurt, 2021

Rama kundër Yuri Kim?/ Paloka zbulon “mesazhin e koduar” për krimin: Edi nuk kafshon

Ditët e fundit ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, ka paralajmëruar krerët e partive politike që të mos kandidojnë në zgjedhjet e 25 prillit individë...

“Ju betohem ua hodha bisedën telefonike”/ Ish konkurrenti i Përputhen: I mbajtën me shantazh
Showbizz 14:08 - 2 Shkurt, 2021

“Ju betohem ua hodha bisedën telefonike”/ Ish konkurrenti i Përputhen: I mbajtën me shantazh

Ish konkurrenti Erjon Geca ka bërë një deklaratë shumë të fortë kundër produksionit të emisionit Pëpruthen. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Erjoni deklaron se produksioni...

“Mos u bëni preja e njerëzve vetëm për famë”/ Sindi ironizon Tean dhe Andin, sqaron pjesën e skenarit
Showbizz 16:54 - 30 Janar, 2021

Sindi, e virgjëra e Përputhen

Sindi Loci, ishte violinistja e cila tërhqoi vëmendjen e të gjithëve me deklaratën e saj. Ajo shprehu në ekran se nuk kishte patur asnjëherë marrëdhënie intime...

Me video/ Bearti nuk mban më: Tea është me mua, jemi bashkë!
Showbizz 09:37 - 30 Janar, 2021

Me video/ Bearti nuk mban më: Tea është me mua, jemi bashkë!

Ish konkurrenti i Përputhen, Beart Rexhepi ka reaguar pas publikimit të fotove ku shfaqej duke u puthur me Tean. Nëpërmjet disa videove në Instastory ai ka...

Showbizz 11:38 - 29 Janar, 2021

“Tani kjo e virgjëra po shkon drejt suksesit”/ Sindi e “Përputhen” iu mbyll gojën atyre që e kritikojnë për deklaratën e saj

Sindi Loci është një nga konkurrentet e “Përputhen”, e cila që në hyrjen e parë në emision është komentuar për deklaratën e saj. Ajo tha para...

“Me dëshirën më të madhe largohem nga emisionin”/ Pas kërkesës së Enxhël, Meri pendohet për fjalët e saj
Showbizz 10:57 - 29 Janar, 2021

“Me dëshirën më të madhe largohem nga emisionin”/ Pas kërkesës së Enxhël, Meri pendohet për fjalët e saj

Mesazhi i konkurrentes së Love Story, Enxhëll Lengo, ku kërkonte të rikthehej në garë, i habiti të gjitha vajzat madje edhe vetë Saimirin. Ajo u shpreh...

Showbizz 13:56 - 25 Janar, 2021

“Hallet e tyre i masturbojnë tek të tjerët”/ Revoltohet Redon Makashi: Njerëz me djallin në bark

Pak ditë më parë, kantautori Redon Makashi deklaroi se ishte i dashuruar dhe se po mendonte të shkonte drejt martesës. “Ka ardhur limiti i limiteve, do...

"Më bullizojnë për fytyrën time”/ Albi Nako tregon komentet ofenduese të njerëzve
Showbizz 12:53 - 25 Janar, 2021

“Ishte e stisur”/ Albi Nako sqaron si qëndron e vërteta me konkurrenten: E njoh prej 20 vitesh

Albi Nako ka reaguar pas komenteve negative që ka marrë për shkak të deklaratës së tij ndaj konkurrentes në “Just Dance.” Ai ka treguar se gjithçka...

Showbizz 11:20 - 22 Janar, 2021

Videoja që u bë virale/ Rezart Veleshnja sqaron puthjen me balerinën dhe deklaratën për Ermal Mamaqin

Rezart Veleshnja është një nga aktorët që shpesh është bërë qendra e vëmendjes së mediave rozë për shkak të deklaratave të tij dhe videos së fundit...

I kërkoi të rikthehej në garë/ Saimiri merr vendimin për Enxhëllin
Showbizz 10:47 - 19 Janar, 2021

Pas takimit emocionues me Saimirin/ Enxhëll vetë-eleminohet nga gara për të fituar zemrën e “princit”

Konkurrentja e Love Story, Enxhëll është vetë-eleminuar nga gara për të fituar zemrën e Saimirit. Edhe pse pati një takim shumë romantik me Saimirin, ku shkuan...

E quajti kota-biskota/ Alesia Bami i kthehet Niki Delijorgjit: U konsultove me engjëjt
Showbizz 10:56 - 18 Janar, 2021

E quajti kota-biskota/ Alesia Bami i kthehet Niki Delijorgjit: U konsultove me engjëjt

Pak ditë më parë modelja Kleoniki Delijorgji ishte e ftuar në emisionin e Luana Vjollcës ku u vu për ballë një pyetje shumë provokuese. Ajo u...

Lidhja me Redian Rrajën/ Kejvina Kthella nuk e “vret” mendjen, nxjerr videon seksi
Showbizz 11:52 - 15 Janar, 2021

Lidhja me Redian Rrajën/ Kejvina Kthella nuk e “vret” mendjen, nxjerr videon seksi

Modelja Kejvina Kthella ka qenë në qendër të vëmendjes në media, për shkak të lidhjes së saj me nipin e me nipin e deputetit të PS-së,...

Skandali me sanitaren e spitalit/ Murrizi kap “mat” Ramën
Politikë 08:28 - 15 Janar, 2021

Skandali me sanitaren e spitalit/ Murrizi kap “mat” Ramën

Deputeti Myslim Murrizi ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama lidhur me skandalin e sanitares se spitalit “Shefqet Ndroqi” e cila i zhvati 8 milionë...

Luana dhe Rezarti ngacmojnë Florin për deklaratën ndaj Butrint Imerit: Është muhabet para një viti
Showbizz 13:11 - 10 Janar, 2021

Luana dhe Rezarti ngacmojnë Florin për deklaratën ndaj Butrint Imerit: Është muhabet para një viti

Në sezonin e kaluar të emisionit “Shiko Kush Luan”, Flori Binaj iu drejtua pyetje se cili nga të ftuarit e kishte acaruar më shumë. Aktori u...

Kronika 10:38 - 5 Janar, 2021

Vrasja e dy motrave/ Flet gruaja e Përparim Ademit: Më kanë kërcënuar vajzën

Zbardhet deklarata e gruas së Përparim Ademit i cili vrau dy motrat Zhaneta dhe Kristina, disa ditë më parë. Ajo thotë se pas ngjarjes i kanë...

Vrasja e dyfishtë në Astir/ 59-vjeçari qëlloi bashkëjetuesen dhe motrën, policia rrethon zonën
Kronika 13:40 - 31 Dhjetor, 2020

“Dyshoja se më tradhtonte”/ Flet 59-vjeçari që vrau bashkëjetuesen dhe motrën e saj

Zbardhet deklarata e autorit te vraes së dyfshtë të ndodhur sot në Tiranë. Autori i vrasjes është shprehur se ngjarja ka ndodhur për motive xhelozie. Mësohet...