Connect with Us

All posts tagged "dedikime romantike"

Zbulohen detajet/ Fjolla Morina dhe Fisnik Syla do të martohen pas disa javësh
Showbizz 12:52 - 7 Nentor, 2020

“Të rrëmben zemrën dhe të ndryshon jetën përgjithmonë”/ I fejuari “mbulon” me dedikime romantike Fjolla Morinën

Këngëtarja Fjolla Morina tashmë është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë, jo vetëm për arrestimin por edhe për lidhjen e saj...

“E marr dhe e çoj në krevat”/ Jul Deda zbulon se si i zgjidh mosmarrëveshjet me gruan
Showbizz 13:04 - 31 Tetor, 2020

“E marr dhe e çoj në krevat”/ Jul Deda zbulon se si i zgjidh mosmarrëveshjet me gruan

Aktori i humorit Julian Deda është një nga personazhet më të dashur për publikun. Shpesh herë e kemi parë teksa bën dedikime romantike për bashkëshorten e...