Connect with Us

All posts tagged "debora"

Aktualitet 08:49 - 13 Mars, 2019

Foto-Reshjet e dëborës/ ARRSH tregon akset problematike

Nisur nga situata e motit në vend, Autoriteti Rrugor Shqiptar informon drejtuesit e mjeteve për situatën në akset kryesore rrugore në vend. ARRSH bën të ditur...

njoftimi i ARRSH per rruget
Aktualitet 13:17 - 23 Shkurt, 2019

ARRSH bën njoftimin e rëndësishëm/ Apel drejtuesve të mjeteve

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë sërish informacion për situatën në vend si pasojë e motit të keq me erëra të forta. Në një njoftim për mediat,...

Aktualitet 09:20 - 12 Shkurt, 2019

Foto-Moti i keq/ ARRSH informon për situatën e rrugëve, akset problematike

Nisur nga situata e motit, ARRSH informon të gjithë drejtuesit e automjeteve, për gjendjen e akseve rrugore kryesore në vend. Në një njoftim për mediat të...

njoftimi i ARRSH per rruget
Aktualitet 09:16 - 31 Janar, 2019

Foto-Reshjet e dëborës/ ARRSH informon mbi gjendjen e rrugëve

Nisur nga situata e motit në vend, Autoriteti Rrugor Shqiptar informon drejtuesit e mjeteve për gjendjen e akseve kryesore rrugore në vend. ARRSH bën të ditur...

Aktualitet 09:18 - 28 Janar, 2019

ARRSH informon për situatën e rrugëve/ Akset më problematike

Nisur nga situata e motit në vend, Autoriteti Rrugor Shqiptar informon drejtuesit e mjeteve për gjendjen e akseve kryesore rrugore në vend. Në një njoftim për...

Aktualitet 09:33 - 26 Janar, 2019

Foto-Moti i keq/ ARRSH informon për situatën e rrugëve

Nisur nga situata e motit në vend, Autoriteti Rrugor Shqiptare jep informacione, në lidhje me gjendjen e akseve kryesore në vend. Në një njoftim për mediat,...

Aktualitet 11:25 - 25 Janar, 2019

Rikthehet dëbora/ Në këto akse lëvizet me zinxhirë

Reshjet e dëborës që kanë filluar mëngjesin e sotëm kanë krijuar probleme të shumta në Jug dhe në Veri të vendit. Gjendja më problematike paraqitet në...

Aktualitet 09:58 - 23 Janar, 2019

Reshjet e dëborës/ Ministria e Mbrojtjes bën bilancin, rrugët e izoluara

Nisur nga situata e motit, Ministria e Mbrojtjes ka bërë një bilanc të situatës së rrugëve në të gjithë territorin e vendit. Sipas informacioneve zyrtare, disa...

Aktualitet 09:16 - 16 Janar, 2019

Foto-Moti i keq/ ARRSH: Ja akset rrugore problematike

Nisur nga moti i keq që ka përfshirë Shqipërinë, Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion për situatën e akseve rrugore në vend si pasojë e motit...

ARRSH, akset problematike, qarkullimi me zinxhire
Aktualitet 09:02 - 15 Janar, 2019

Foto/ ARRSH informon për situatën e rrugëve, akset problematike

Nisur nga moti i keq dhe reshjet e dëborës që kanë përfshirë një pjesë të territorit të Shqipërisë, gjatë ditëve të fundit, Autoriteti Rrugor Shqiptar informon...