Connect with Us

All posts tagged "Dëbohet"

Kronika 14:01 - 2 Janar, 2020

Dëbohet nga Shqipëria mbështetësi i Fethullah Gylen/ Policia jep sqarime

Mësuesi turk Harun Çelik është dëbuar nga Shqipëria. Mësohet se turku ishte mbështetës i Fethullah Gylen, kundërshtarit më të madh të Presidentit të Turqisë Recep Tayip...

Kronika 20:39 - 29 Dhjetor, 2019

Kapet me para dhe kokainë/ Dëbohet nga Italia trafikanti shqiptar

Autoritetet italiane dëbojnë në prag të festave të fundvitit një të ri shqiptar, që shiste drogë. Bëhet fjalë për 30-vjeçarin A.Veshi, i cili u kap dhe...

Aktualitet 19:57 - 7 Mars, 2019

Korrierja shqiptare e drogës në Itali/ Kapet me 700 gram kokainë

Policia italiane ka arrestuar një 33-vjeçare shqiptare në qytetin e Ragusa-s. Sipas njoftimeve, e reja është ndaluar nga policia dhe më pas ka shfaqur shenja nervozizmi,...

Aktualitet 19:08 - 6 Mars, 2019

Hakmarrja e qeverisë/ Gazetarja britanike dëbohet nga Shqipëria

Gazetarja britanike, Alice Taylor, e cila jeton prej vitesh në Shqipëri, ka postuar në rrjetet sociale reagimin për qeverinë aktuale, që nuk i’a ka lejuar qëndrimin ...

Kronika 11:10 - 10 Shkurt, 2018

Rrahu pronarin e një bari/ 36 vjeçari dëbohet nga Italia

Karabinierët e qytezës së San Ilario prangosën Emiliano Fejzon 36 vjeç, sepse ai rrahu pronarin e një bari në qytezë. Pas verifikimeve rezultoi se Emiliano ishte...

Bota 23:30 - 22 Korrik, 2017

Kina dëbon këngëtarin me famë botërore/ Zbuloni arsyen

Autoritetet kineze nuk do të lejojnë idhullin pop kanadez Justin Bieber të performojë në Republikën Popullore për shkak të sjelljeve të tij brenda dhe jashtë skenës....

Kuriozitete 15:01 - 7 Prill, 2014

Dëbohet nga Arabia sepse është shumë i bukur

Mashkulli që dëbohet nga Arabia sepse është shumë i bukur. Emri i tij është Omar Borkan Al Gala, është poet, aktor dhe është një qytetar i...