Connect with Us

All posts tagged "dashuria"

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme
Horoskopi 09:08 - 28 Janar, 2021

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi Kjo e enjte duket se është një ditë më e mirë. Ju gjithashtu do të keni një ngarkesë të madhe kur bëhet fjalë për dashurinë...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 25-31 Janar 2021
Horoskopi 13:09 - 24 Janar, 2021

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 25-31 Janar 2021

Dashi Puna Keni disa aktivitete shumë kërkuese që ju presin në këtë periudhë, prandaj do të ishte më mirë të zgjidhni ato dhe të mos tërhiqeni...

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë java e fundit e Janarit për të dashuruarit?
Horoskopi 11:47 - 24 Janar, 2021

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë java e fundit e Janarit për të dashuruarit?

Dashi Çiftet do të lehtësohen pak, pasi partneri do të përfshihet shumë në jetën dashurore, kështu që do të jetë shumë bashkëpunues dhe do t’iu japë...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për punën dhe dashurinë
Horoskopi 10:21 - 23 Janar, 2021

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e shtunë për të gjitha shenjat?

Dashi Mund ta luani këtë fundjavë siç e shihni të arsyeshme , si nga ana sentimentale ashtu edhe nga ana profesionale pasi favorizohen edhe idetë. Lojërat...

Horoskopi i fundjavës/ Parashikimi i astrologut për dashurinë dhe punën
Horoskopi 10:31 - 22 Janar, 2021

Horoskopi i fundjavës/ Parashikimi i astrologut për dashurinë dhe punën

Dashi E ardhmja është një fundjavë e shkëlqyeshme sipas horoskopit Paolo Fox falë Hënës dhe Diellit në shenjë. Ju presin dy ditë interesante. Mundohuni ta shikoni...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme
Horoskopi 10:37 - 18 Janar, 2021

Horoskopi sipas astrologut italian/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju?

Dashi Hëna në shenjën tuaj, tregon se javë fillon me vendosmëri. Nga mesi i shkurtit, shumë prej jush do të kenë zgjidhje, përgjigje. Bashkëpunimet e reja...

Horoskopi i ditës, 24 janar 2021
Horoskopi 07:57 - 17 Janar, 2021

Horoskopi i ditës, 17 janar 2021

Dashi Diçka e re po fillon në jetën tuaj! A keni filluar ta ndjeni edhe ju këtë? Jini të sigurt në këtë ndjenjë. Ju meritoni të...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë fundjava për të gjitha shenjat?
Horoskopi 10:56 - 13 Janar, 2021

Horoskopi sipas astrologut italian/ Si do të jetë dita e sotme për të gjitha shenjat e zodiakut

Dashi Kjo e mërkurë është akoma pak e hutuar ndërsa të enjten dhe të premten do të keni një situatë absolutisht më të qartë. Ky është...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 11-17 Janar 2021
Horoskopi 12:10 - 10 Janar, 2021

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 11-17 Janar 2021

Dashi Puna Këtë javë do të duhet të keni një perspektivë të qartë për të gjithë njerëzit përreth jush, për të krijuar më pas tuajat. Nëse...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 25-31 Janar 2021
Horoskopi 12:37 - 3 Janar, 2021

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 04-10 Janar 2021

Dashi Puna Ndërsa pjesa e parë e javës mund të jetë pak e mërzitshme këtë javë, nuk do të thotë se do të vazhdojë kështu. Keni...

Horoskopi i Bricjapit për vitin 2021/ Kryefjala e këtij viti do të jetë guximi
Horoskopi 11:00 - 2 Janar, 2021

Horoskopi i Bricjapit për vitin 2021/ Kryefjala e këtij viti do të jetë guximi

Këtu janë parashikimet paraprake të Horoskopit 2021 kushtuar Bricjapit. Duket si një vit i kënaqshëm. Ka shumë Bricjapë që në vitin 2020 u desh të bënin...

Dashuria, financat dhe karriera/ Shenjat më me fat të 2021
Horoskopi 18:00 - 31 Dhjetor, 2020

Dashuria, financat dhe karriera/ Shenjat më me fat të 2021

Ndërsa 2020 ka qenë viti i keqkuptimeve që çuan në konflikte, një vit që solli konfuzion dhe sëmundje, ky vit i ri do të sjellë fat...

Horoskopi mujor/ Si do të jetë Janari përsa i përket dashurisë
Horoskopi 12:30 - 31 Dhjetor, 2020

Horoskopi mujor/ Si do të jetë Janari përsa i përket dashurisë

Dashi Jini të sigurt. 2021 mund të jetë një vit i mirë për të takuar personin e duhur për të ndarë udhëtimin tuaj! Ky janar nuk...

Kontrollojnë çdo situatë/ Shenjat më të fiksuara të horoskopit
Horoskopi 11:20 - 31 Dhjetor, 2020

Shëndeti, dashuria, puna dhe financat/ Horoskopi i muajit Janar 2021

Dashi Dashuria Jini të sigurt. 2021 mund të jetë një vit i mirë për të takuar personin e duhur për të ndarë udhëtimin tuaj! Ky janar...

Horoskopi kinez 2021/ Zbuloni surprizat që ju presin
Horoskopi 10:10 - 31 Dhjetor, 2020

Horoskopi kinez 2021/ Zbuloni surprizat që ju presin

Miu Do të jetë një vit i qetë, një vit kur do të ndjeni nevojën për të pushuar nga trazirat që karakterizuan vitin e kaluar. Në...

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë java për çiftet dhe beqarët?
Horoskopi 09:00 - 31 Dhjetor, 2020

Horoskopi i dashurisë/ Surprizat që ju presin në vitin 2021

Dashi Në përgjithësi, 2021 është një vit emocionues, por me disa momente delikate, të cilat do të zgjidhen në pjesën e dytë të vitit. Planeti Venus...

Shëndeti, dashuria, puna dhe financat/ Horoskopi i vitit 2021
Horoskopi 08:20 - 31 Dhjetor, 2020

Shëndeti, dashuria, puna dhe financat/ Horoskopi i vitit 2021

Dashi Puna Dashi do të përmirësojë më tej cilësitë dhe aspektet e tij pozitive, të cilat do t’i sjellin ata shumë afër një promovimi të bujshëm...

Horoskopi i ditës, 3 janar 2021
Horoskopi 08:08 - 31 Dhjetor, 2020

Horoskopi Ditor, e Enjte, 31 Dhjetor 2020

Dashi 21 Mars – 19 Prill Dita e fundit pozitive e vitit 2020, ndiheni pozitiv dhe plot energji. Ndoshta për disa nga ju do të ketë...

Dashuria, puna dhe financat/ Horoskopi javor, 28 Dhjetor-03 Janar
Horoskopi 12:04 - 27 Dhjetor, 2020

Dashuria, puna dhe financat/ Horoskopi javor, 28 Dhjetor-03 Janar

Dashi Dashuria Çiftet do të duhet të marrin më seriozisht disa çështje, të cilat janë shtyrë për shumë kohë. Disa ndjenja duhet të hetohen mirë për...

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë java e fundit e Janarit për të dashuruarit?
Horoskopi 11:49 - 27 Dhjetor, 2020

Horoskopi i dashurisë/ Çfarë kanë parashikuar yjet për çiftet dhe të dashuruarit

Dashi Çiftet do të duhet të marrin më seriozisht disa çështje, të cilat janë shtyrë për shumë kohë. Disa ndjenja duhet të hetohen mirë për të...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për ditën e sotme
Horoskopi 09:57 - 21 Dhjetor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për ditën e sotme

Dashi Fundi i kundërshtimit të Venusit do t’iu lejojë të gjeni dashurinë. Duke filluar nga sot një frymë energjie e re do t’ju mundësojë të ndjeheni...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 21-28 Dhjetor 2020
Horoskopi 10:57 - 20 Dhjetor, 2020

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 21-28 Dhjetor 2020

Dashi Puna Nëse dekurajoheni në provën e parë, atëherë me siguri do të gjeni pengesa të tjera. Një qëndrim pozitiv sigurisht që do të shkaktojë reagime...

"A je e lidhur?"/ Fifi zbulon statusin e saj dhe konfuzon fansat
Showbizz 12:19 - 15 Dhjetor, 2020

“A je e lidhur?”/ Fifi zbulon statusin e saj dhe konfuzon fansat

Këngëtarja Filloreta Raci e njohur për publikun si Fifi, ka qenë në qendër të vëmendjes së shtypit rozë përsa i përket jetës private.Ajo ka treguar se...