Connect with Us

All posts tagged "dashuria"

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë muaji Nëntor për të dashuruarit
Horoskopi 12:09 - 31 Tetor, 2020

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë muaji Nëntor për të dashuruarit

Dashi Dialog i hutuar, ide të paqarta, shumë ndjeshmëri nga ana juaj (dhe jo vetëm). Këto janë premisat që mund t’ju ofrojnë një periudhë jo shumë...

Puna, dashuria, financat dhe shëndeti/ Horoskopi i muajit Nëntor, 2020
Horoskopi 11:20 - 31 Tetor, 2020

Puna, dashuria, financat dhe shëndeti/ Horoskopi i muajit Nëntor, 2020

Dashi Puna: Mund të debatoni me bashkëpunëtorë, kolegë ose furnitorë, dhe sigurisht që kjo nuk do ta ndihmojë profesionin tuaj, sido që të jetë. Projektet tuaja...

Horoskopi, 16 shtator 2020
Horoskopi 08:03 - 31 Tetor, 2020

Horoskopi ditor, 31 Tetor 2020

Dashi 21 Mars – 19 Prill Nesër do të jetë ditë shumë më e mirë se ato që keni përjetuar që nga fillimi i javës. Tani...

Horoskopi javor, 26 Tetor-01 Nëntor/ Puna, financat dhe dashuria
Horoskopi 12:14 - 25 Tetor, 2020

Horoskopi javor, 26 Tetor-01 Nëntor/ Puna, financat dhe dashuria

Dashi Puna: Problemet e komunikimit këtë javë mund të krijojnë tensione, të cilat në raste të tjera do t’i kishit neglizhuar, por tani nuk mund t’i...

Puna dhe dashuria/ Horoskopi sipas Paolo Fox për ditën e sotme
Horoskopi 10:52 - 25 Tetor, 2020

Puna dhe dashuria/ Horoskopi sipas Paolo Fox për ditën e sotme

Dashi Dita e sotme do t’ju shtyjë të flisni . Shpesh sinqeriteti juaj ju ka futur në telashe sepse u keni besuar ndoshta njerëzve që nuk...

Puna dhe dashuria/ Horoskopi i ditës së sotme sipas astrologut italian
Horoskopi 10:09 - 24 Tetor, 2020

Puna dhe dashuria/ Horoskopi i ditës së sotme sipas astrologut italian

Dashi Mund të mbështeteni në një fundjavë interesante, veçanërisht pasi keni një Hënë të favorshme. Kushdo që ka një proces gjyqësor të vazhdueshëm, me probleme parash,...

Horoskopi javor/ Parashikimi i yjeve për punën, financat dhe dashurinë
Horoskopi 12:07 - 18 Tetor, 2020

Horoskopi javor/ Parashikimi i yjeve për punën, financat dhe dashurinë

Dashi Puna: Këtë javë do të keni mundësinë të jeni në gjendje të krahasoni veten me një person i cili në ditët e ardhshme mund të...

Paratë dhe dashuria/ Si do të jetë kjo ditë e shtunë për ju
Horoskopi 09:53 - 17 Tetor, 2020

Paratë dhe dashuria/ Si do të jetë kjo ditë e shtunë për ju

Dashi Nëse keni angazhime që thjesht nuk mund t’i shtyni, në këtë ditë ju do të duhet domosdoshmërisht të organizoheni për më të mirën . Nuk...

Puna, dashuria, financat dhe shëndeti/ Horoskopi i muajit Nëntor, 2020
Horoskopi 10:20 - 14 Tetor, 2020

Dashuria dhe puna/ Horoskopi i ditës së sotme, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Tani keni zgjedhur një qëndrim mjaft të ashpër ndaj atyre që nuk përputhen në mënyrë të përsosur me standardet tuaja . Sidoqoftë, gjithmonë duhet të...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për secilën shenjë
Horoskopi 10:27 - 13 Tetor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për secilën shenjë

Dashi Emocionet janë të rëndësishme sot, por ju keni ende shumë nyje për të zgjidhur . Ligjërisht dhe financiarisht, ju ndoshta jeni duke pritur për përgjigje...

Puna, financat dhe dashuria/ Horoskopi javor, 12-19 Tetor 2020
Horoskopi 12:18 - 11 Tetor, 2020

Puna, financat dhe dashuria/ Horoskopi javor, 12-19 Tetor 2020

Dashi Puna: Për disa përfaqësues të kësaj shenje të zodiakut, java parashikon një vendim në lidhje me ndryshimin e shtëpisë ose angazhimin në një çështje ligjore...

Kanë shumë vetëbesim/ Shenjat e horoskopit që pretendojnë se janë më të mirët
Horoskopi 08:02 - 11 Tetor, 2020

Horoskopi i ditës, 11 tetor 2020

Dashi 21 Mars – 19 Prill Mundohuni që të relaksoheni dhe mos u shqetësoni shumë për ndjenjat, keni nevojë për të rikuperuar energjitë. Në punë, ka...

Video+foto -Ilir Meta tapë përballë Fevziut/ Flet Balliu dhe zëdhënës Blushi
Satire Politike 10:33 - 9 Tetor, 2020

Foto+video-Ilir Meta tapë përballë Fevziut, zbulohet ku dhe me kë piu/ Flet Balliu dhe zëdhënës Blushi

Mbrëmjen e djeshme, në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut, presidenti Ilir Meta u shfaq tapë. I dehur nga gëzimi se po shikonte Fevziun apo nga dy...

Horoskopi javor, 12-19 Tetor/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës
Horoskopi 10:06 - 6 Tetor, 2020

Puna në fokus/ Çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Dashi Ditën e sotme do të luftoni t’iu tregoni njerëzve të afërt vlerën tuaj. Por edhe për kolegët tuaj dhe këdo që njihni. Ju nuk do...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor 05-12 Tetor, 2020
Horoskopi 12:37 - 4 Tetor, 2020

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor 05-12 Tetor, 2020

Dashi Puna: Do të jeni nën ndikimin e dridhjeve të ngadalta, të cilat do të ndikojnë në punët e tyre profesionale dhe të biznesit. Sidoqoftë, fati...

Puna, dashuria, shëndeti dhe financat/ Horoskopi i muajit Tetor, 2020
Horoskopi 12:08 - 30 Shtator, 2020

Puna, dashuria, shëndeti dhe financat/ Horoskopi i muajit Tetor, 2020

Dashi Puna: Shumë energji do të thotë gjithashtu një aftësi e madhe për përkushtim, sidoqoftë, duhet ta kombinoni atë me një aftësi të caktuar në marrëdhënie.Ajo...

“E kisha humbur mundësinë”/ Klea dhe Elgit Doda tregojnë si lindi dashuria mes tyre
Showbizz 14:47 - 28 Shtator, 2020

“E kisha humbur mundësinë”/ Klea dhe Elgit Doda tregojnë si lindi dashuria mes tyre

Elgit Doda dhe Klea Huta janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Dyshja pak muaj më parë janë bërë prindër për herë të...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 28 Shtator-04 Tetor
Horoskopi 11:38 - 27 Shtator, 2020

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 28 Shtator-04 Tetor

Dashi Puna: Java do të jetë e favorshme për një ekuilibër të arritjeve tuaja të mëparshme profesionale. Ata që ndihen të pakënaqur do të jenë në...

Horoskopi 13:21 - 20 Shtator, 2020

Puna, financat dhe dashuria/ Horoskopi javor, 21-27 Shtator

Dashi Puna: Nëse keni lindur nën shenjën e Dashit, këtë javë përfitoni plotësisht nga mundësitë e reja për punë, arsim ose biznes që do të lindin...

Paratë dhe dashuria/ Si do të jetë kjo ditë e shtunë për ju
Horoskopi 12:39 - 20 Shtator, 2020

Horoskopi i dashurisë për javën e ardhshme/ Çfarë do të ndodhë në jetën e të dashuruarve dhe beqarëve

Dashi Çiftet do të kenë nevojë për një bashkëpunim më të madh, i cili mund të merret vetëm duke i besuar partnerit, duke u përpjekur t’i...

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Parashikimi i Paolo Fox për punën, financat dhe dashurinë
Horoskopi 10:04 - 14 Shtator, 2020

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Parashikimi i Paolo Fox për punën, financat dhe dashurinë

Dashi Situata e astrologjisë sugjeron se do të ishte e përshtatshme të mbështetesh më shumë në mbështetjen e të tjerëve. Mos bëni asgjë vetëm këto ditë,...

Formojnë dyshen perfekte/ Këto janë shenjat më të përputhshme të horoskopit
Horoskopi 12:24 - 13 Shtator, 2020

Dashuria, puna dhe financat/ Horoskopi javor, 14-21 Shtator

Dashi Dashuria: Punoni shumë në ndjenjat tuaja, në mënyrë që të keni gjithmonë një ide të qartë se çfarë ndjeni ndaj njerëzve përreth jush . Nëse...

Pasion, tension, dashuri/ Surprizat e muajit Tetor për të dashuruarit dhe beqarët
Horoskopi 10:58 - 13 Shtator, 2020

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë kjo javë për të dashuruarit dhe beqarët

Dashi Punoni shumë në ndjenjat tuaja, në mënyrë që të keni gjithmonë një ide të qartë se çfarë ndjeni ndaj njerëzve përreth jush . Nëse jeni...