Connect with Us

All posts tagged "dashuri"

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë fundjava për të gjitha shenjat?
Horoskopi 10:22 - 15 Janar, 2021

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë fundjava për të gjitha shenjat?

Dashi Këto janë ditë shumë të veçanta, të një zgjimi të madh ! Ju do të keni një kulm maksimal, të cilin e keni  pritur në...

Showbizz 14:43 - 14 Janar, 2021

Foto-Dafina Zeqiri nuk e fsheh më dashurinë/ Puthje në mes të borës

Këngëtarja e njohur dafina Zeqiri ka kofirmuar lidhjen e saj me Dj Geek, përmes disa fotove të publikuara në Instagram. Siç shihet çifti po kalon disa...

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë java e ardhshme për çiftet dhe beqarët?
Horoskopi 11:34 - 10 Janar, 2021

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë java e ardhshme për çiftet dhe beqarët?

Dashi Çiftet do të marrin vendimet që i kanë shtyrë për kaq gjatë, përndryshe do të duhet të bëjnë një vlerësim të ri të marrëdhënies së...

Showbizz 14:50 - 8 Janar, 2021

Dojna Mema feston ditëlindjen/ Partneri i dedikon fjalë zemre: E vogla ime

Sot është një ditë shumë e veçantë për moderatoren Dojna Mema. Bukuroshja e ekranit feston sot ditëlindjen dhe ka marrë shumë urime nga të afërm dhe...

Showbizz 11:04 - 8 Janar, 2021

Puthje apo seks që në takimin e parë?/ Megi Pojani iu përgjigjet pyetjeve të nxehta

Moderatorja Megi Pojani është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Ajo së fundi ka qenë e ftuar në rubrikën After Party me Luana...

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë java për çiftet dhe beqarët?
Horoskopi 12:13 - 3 Janar, 2021

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë java për çiftet dhe beqarët?

Dashi Çiftet mund të jenë shumë të ngazëllyer për një ngjarje familjare dhe sigurisht do të presin njëri-tjetrin që gjithçka të jetë e përsosur! Çlodhuni! Nuk...

Kanë një domethënie të veçantë/ Çfarë kuptimi ka çdo ngjyrë
Kuriozitete 15:00 - 2 Janar, 2021

Kanë një domethënie të veçantë/ Çfarë kuptimi ka çdo ngjyrë

Edhe sot, bazuar në ngjyrat që shohim, gjendja jonë shpirtërore mund të ndryshojë, nga pikëllimi te gëzimi ose e kundërta, nga shpresa te dëshpërimi, nga dhimbja...

Muajt më të mirë dhe të lumtur për dashurinë në vitin 2021
Horoskopi 14:20 - 31 Dhjetor, 2020

Muajt më të mirë dhe të lumtur për dashurinë në vitin 2021

Muajt ​​më me fat për dashurinë në vitin 2021 janë shkurt, qershor, shtator dhe dhjetor. Shkurti është muaji i dashurisë, dhe këtu janë 3 shenjat e...

Showbizz 10:24 - 30 Dhjetor, 2020

Më në fund e pranuan publikisht/ Dojna Mema dhe këngëtari i njohur zyrtarizojnë lidhjen e tyre

Moderatorja Dojna Mema dhe këngëtari Vlashent Sata janë në një lidhje dashurie prej kohësh. Dyshja preferuan ta mbajnë larg syrit mediatik lidhjen e tyre, derisa Dojna...

Showbizz 10:07 - 28 Dhjetor, 2020

“Isha vetëm 19-vjeç”/ Juliana Pasha tregon si e zbuloi se bashkëshorti i saj ishte i divorcuar dhe me një vajzë

Këngëtarja Juliana Pasha ishte e ftuar në rubrikën “Tani mund të këndosh” tek E Diela Shqiptare, ku ka folur për jetën e saj profesionale dhe private....

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme
Horoskopi 10:39 - 22 Dhjetor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Çfarë ka parashikuar astrologu për punën dhe dashurinë

Dashi Sot jeni plot ide të mira dhe energji , por gjithashtu do të ndjeni një shqetësim.Duket sikur doni t’i bëni të gjitha shpejt, por problemet...

“Policia jonë të rreh me dashuri”/ Paralajmëron Mehdi Malkaj: Do protestojmë sa të kemi frymë
Aktualitet 20:57 - 20 Dhjetor, 2020

“Policia jonë të rreh me dashuri”/ Paralajmëron Mehdi Malkaj: Do protestojmë sa të kemi frymë

Aktori Mehdi Malkaj, ka reaguar ashpër për sjelljen e policisë gjatë protestës së mbrëmjes së sotme për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar. Malkaj tha se pret tre...

Horoskopi i dashurisë/ Çfarë kanë parashikuar yjet për çiftet dhe të dashuruarit
Horoskopi 11:32 - 20 Dhjetor, 2020

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë java e ardhshme për çiftet dhe beqarët

Dashi Çiftet duhet të shkojnë mirë, të paktën në pjesën e parë të javës, kur bëhet fjalë për gjërat e vogla të jetës së përditshme. Në...

Shpat Kasapi i kushton një këngë të dashurës së tij/ Partnerja nuk përmbahet, i shpreh dashurinë publikisht
Showbizz 13:01 - 14 Dhjetor, 2020

Shpat Kasapi i kushton një këngë të dashurës së tij/ Partnerja nuk përmbahet, i shpreh dashurinë publikisht

Prej kohësh Shpat Kasapi ka treguar se është në një lidhje dashurie me një vajzë që e ka emrin Selvije. Ajo nuk i përket botës së...

Bora Zemani më romantike se kurrë/ I shpreh dashurinë Donaldit në mes të emisionit
Showbizz 11:59 - 13 Dhjetor, 2020

Bora Zemani më romantike se kurrë/ I shpreh dashurinë Donaldit në mes të emisionit

Moderatorja Bora Zemani mbrëmjen e kaluar ka qenë pjesë e emisionit Shiko Kush Luan. Moderatorja nuk i ka shpëtuar dot pyetësorit, ku ka folur ndër të...

Horoskopi i dashurisë/ Çfarë kanë parashikuar yjet për çiftet dhe të dashuruarit
Horoskopi 10:36 - 13 Dhjetor, 2020

Horoskopi i dashurisë/ Surprizat që i presin beqarët dhe të dashuruarit javën e ardhshme

Dashi Çiftet do të lehtësohen pak më shumë nga situata e përgjithshme, pasi do të detyrohen të qëndrojnë më afër dhe të flasin. Në këtë mënyrë,...

Sociale 15:38 - 12 Dhjetor, 2020

Një mesazh dashurie dhe leksion mirësie nga Kisha Orthodhokse e Korçës

Shumë zgjedhin të reklamohen, të paguajnë para nëpër studiot televizive për të shpalosur sesi mbledhin para dhe japin donacionet e bëjnë dhurata me të ardhurat që...

Pse gratë e mëdha në moshë priren të bien në dashuri me djemtë e rinj
Life Style 14:53 - 12 Dhjetor, 2020

Pse gratë e mëdha në moshë priren të bien në dashuri me djemtë e rinj

Sot, gjithnjë e më shumë gra po zgjedhin të dalin me burra më të rinj. Të famshëm si Kate Moss, Priyanka Chopra dhe Heidi Klum nuk...

Cilësitë sipas horoskopit/ Këto shenja tradhëtojnë më shumë
Sociale 23:04 - 4 Dhjetor, 2020

Cilësitë sipas horoskopit/ Këto shenja tradhëtojnë më shumë

Të dymbëdhjetë shenjat, secila në mënyrën e vet, e përjetojnë faktin se partneri po i mashtron, ose, megjithatë, janë vetë të pabesa. Mirëpo, duke mos i...

Bora Zemani më romantike se kurrë/ I shpreh dashurinë Donaldit në mes të emisionit
Showbizz 16:25 - 4 Dhjetor, 2020

Nuk përmbahen Bora dhe Donaldi/ I shprehin publikisht dashurinë njëri-tjetrit

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një nga çiftet më të komentuara të showbizzit. Ata janë përfolur edhe për ndarje, por pak kohë më parë të...

Miriam tregon më shumë për marrëdhënien me Alban Skënderaj/ Kjo është arsyeja për të cilën zihen më shpesh
Showbizz 14:11 - 4 Dhjetor, 2020

Miriam tregon më shumë për marrëdhënien me Alban Skënderaj/ Kjo është arsyeja për të cilën zihen më shpesh

Këngëtarja Miriam Cani si rrallë herë ka folur hapur për marrëdhënien e saj me Alban Skënderaj. Duke qenë që gjithnjë jemi mësuar t’i shohim shumë të...

“Nuk jam më 17 vjeç”/ Jonida Maliqi flet për Romeo Veshajn: Kam nevojë për…
Showbizz 13:33 - 30 Nentor, 2020

“Nuk jam më 17 vjeç”/ Jonida Maliqi flet për Romeo Veshajn: Kam nevojë për…

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj prej kohësh po përjetojnë një lidhje dashurie e cila është komentuar shumë në mediat rozë. Jonida ka qenë e ftuar...

Horoskopi i dashurisë/ Çfarë kanë parashikuar yjet për çiftet dhe të dashuruarit
Horoskopi 12:55 - 30 Nentor, 2020

Njohje të reja në horizont/ Horoskopi i dashurisë për secilën shenjë

Dashi Kontaktet tuaja me njerëz nga destinacione të ndryshme do të jenë arsyeja për ide dhe plane të reja. Burrat duhet të jenë të kujdesshëm në...