Connect with Us

All posts tagged "dashuri bardh e zi"

Aktualitet 09:04 - 6 Tetor, 2018

Pjesa e fundit e “Dashuri Bardh e Zi”/ Asllë dhe Ferhat bëjnë kërcimin e parë si burrë e grua

Namëk pranon të marrë dhe Zhulidenë në Greqi. Zhulide tenton të telefonojë Asllënë fshehurazi Namëkut, por ajo nuk i përgjigjet. Namëk e kupton se Zhulide po...

Aktualitet 08:53 - 4 Tetor, 2018

Dashuri Bardh e Zi/ A do të arrijë të mbijetojë Asllë? Një pritje e tensionuar nis për Ferhatin….

Ferhat mbetet i bllokuar në trafik. Zhulide i kërkon falje Asllës dhe përpiqet t’a shpëtojë atë. Ajo del në rrugë duke u kërkuar ndihmë fqinjëve. Ferhat...

Aktualitet 10:29 - 3 Tetor, 2018

Dashuri Bardh e Zi/ Asllë është në rrezik, a do mundet Ferhati ta shpëtojë?

Ferhat dhe Asllën po bisedojnë bashkë dhe Asllë i thotë se me kalimin e kohës ata i ngjajnë njëri-tjetrit. Asllë i thotë Ferhatit se më ke qënë gjithmonë...

Aktualitet 09:30 - 1 Tetor, 2018

“Bixhoz me dashurinë”/ Somja zbulon Shivain e rremë, ja çfarë do të ndodhë në serinë e sotme

Shivai i rremë hap kasafortën dhe ndërron bizhuteritë e vërteta me ato fallco. Shivai i vërtet mundohet të dalë nga vendi i izoluar me lazer. Një...

Aktualitet 09:17 - 1 Tetor, 2018

‘Dashuri Bardh e Zi’/ Ferhat dhe Asllë do të debatojnë ashpër, tashmë të dy janë të lënduar nga njëri-tjetri

Ferhat çon Asllën tek shtëpia prej guri me mendimin që të kalojnë natën aty. Por ai largohet  dhe e mbyll atë në shtëpi në mënyrë që...

Aktualitet 08:50 - 27 Shtator, 2018

Dashuri Bardh e Zi/ Asllë i thotë Ferhatit se ka filluar t’i ngjajë Namikut

Jeter i thotë Asllës se po gënjen Ferhatin për të mbrojtur familjen e saj. Jeter ka frikë se Gylsym nuk ka për t’a falur nëse mëson...

Aktualitet 08:55 - 26 Shtator, 2018

“Dashuri Bardh e Zi”/ Zbulohet e vërteta e madhe, si do të reagojë Ferhati?

Ferhat mëson se Namëku është vrasësi i vërtetë i Nexhdetit. Namëk arratiset nga makina e policisë. Policia arreston Ferhatin, pasi mendon se ai ka ndihmuar Namëkun...

Aktualitet 10:42 - 24 Shtator, 2018

“Dashuri Bardh e Zi”/ Asllë vendos të shkojë në dasëm në momentin e fundit…

Abidin i tregon Ferhatit se ka marrë dëshminë e Xhunejtit për krimet e tij me ndihmen e Gylsymit. Ferhat vendos që çeshtja e Xhunejtit të ndiqet...

Aktualitet 08:53 - 21 Shtator, 2018

“Dashuri Bardh e Zi”/ Ferhat ndihet i tradhëtuar prej Asllës, ja çfarë do të ndodhë në serinë e sotme

Asllë përshëndetet me Ferhatin dhe i thotë atij se nuk e dashuron. Ferhat heq dorë nga Asllë. Ferhat ka ndaluar Jusufin teksa përpiqej të largohej dhe...

Aktualitet 08:49 - 20 Shtator, 2018

Dashuri Bardh e Zi/ Ferhat dhe Asllë i japin fund lidhjes

Xhunejt i bën një dhuratë Xhulides. Ai është një parfum. Nga kjo dhuratë Gylsum pak më vonë do kuptoj lidhjen e tyre sepse të njëjtin ja ka...

Aktualitet 08:51 - 19 Shtator, 2018

‘Dashuri Bardh e Zi’/ Ferhat tenton të bindë Asllën që të mos e lërë

Ferhat tenton të bindë Asllën që të mos e lërë, por ajo nuk tërhiqet. Ferhat dhe Asllë puthen dhe kalojnë natën sëbashku. Ferhat mëson se Dilsiz është takuar...

Aktualitet 09:31 - 17 Shtator, 2018

Sot në “Dashuri Bardh e Zi” surpriza të mëdha/ Ferhat i rrëfen Asllës se…

Zhulide le një letër në emër të Idilit për Namëkun. Asllë e shikon dhe e pyet Zhuliden për të shkuarën e saj në eskortë. Zhulide i...

Aktualitet 09:40 - 14 Shtator, 2018

‘Dashuri Bardh e Zi’/ Asllë dhe Ferhat shkojnë të vizitojnë Sunën dhe Jigitin, çfarë do të thuhet mes tyre?

Asllë gjen në dhomen e saj disa foto të Xhulides dhe Namikut duke u puthur. Kush i ka lënë ato aty? Xhulide vazhdon t’i ushqejë shpresa...

Aktualitet 08:45 - 13 Shtator, 2018

“Dashuri Bardh e Zi”/ Një letër është lënë për Ferhatin nga Vildan…

Jigit po heton rreth çeshtjes së vdekjes së babait të tij. A do të mund të zbulojë gjë ai? Abidin dhe Gylsym bëjnë plane rreth së...

Aktualitet 10:30 - 12 Shtator, 2018

‘Dashuri Bardh e Zi’/ Xhunejit vazhdon t’i bëjë shantazh Gylsymit, çfarë po kërkon ai nga ajo?

Ferhat përfshihet në një ngatërresë për shkak të Xhulides. Ndërkohë kjo e fundit vazhdon me intrigat e saj duke i mbushur kokën Vildanit kundër Asllës. Ferhat...

Aktualitet 10:20 - 10 Shtator, 2018

‘Dashuri Bardh e Zi’/ Çfarë reagimi do të bëjnë Ferhat dhe Vildan pas kësaj të vërtete tronditëse?

Xhunijet mohon akuzat. Ferhat rreh Xhunijetin. Zhulide deklaron para familjes se Ozge është fëmija i Ferhatit. Asllë mbërrin me vonesë dhe nuk e dëgjon rrëfimin e...

Life Style 11:12 - 5 Shtator, 2018

Sot në Dashuri Bardh e Zi/ Asllë është në rrezik dështimi

Jigitin e dërgojnë në spital dhe e rrethon policia. Ferhat është i dëshpëruar dhe Asllë e mbështet. Jigit është shëndoshë e mirë, sepse ka patur jelek...

Aktualitet 10:45 - 4 Shtator, 2018

Dashuri Bardh e Zi/ Asllë përqafon Ferhatin në gjumë, ja ç’do të ndodhë sot

Azad identifikon Namikun si vrasësin e Albinës. Gylsym, Abidin dhe Nexhdet bëhen një familje e lumtur. Jeter i tregon Azadit se Asllë është shtatzënë. Handan dëgjon...

Aktualitet 09:40 - 20 Korrik, 2018

‘Dashuri Bardh e Zi’/ Çfarë do të thuhet mes Asllës dhe Ferhatit?

Suna i tregon Ferhatit vendndodhjen e Asllës. Ndërkohë Jetër i tregon për çdo gjë Azadit duke gjetur tek ai mbështetjen e munguar. Ferhat gjatë gjithë kohës...

Life Style 10:43 - 19 Korrik, 2018

Dashuri Bardh e Zi/ Asllë vendos të divorcohet nga Ferhat

Asllë shkon në spital dhe shikon që zyrën e saj ia kanë dhënë një doktoreshe tjetër. Drejtori i spitalit i thotë Asllësë se e kanë pushuar...

Life Style 10:20 - 16 Korrik, 2018

Dashuri Bardh e Zi/ Asllë i tregon Jigitit se Ferhat është krenar për të

Asllë i rrëfen Ferhatit se nuk ka më frikë nga armët dhe vdekja. Suna e bind Jigitin se Ferhat mbetet vëllai i tij i madh edhe...

Life Style 14:45 - 12 Korrik, 2018

‘Dashuri Bardh e Zi’/ Asllë i tregon Ferhatit kujtimet më të bukura të Xhemit

Jigit i lexon përralla Ozgyrit. Ai i kërkon Sunës që të mos i besojë Namikut, por ajo ndihet në borxh ndaj Namikut. Asllë i kërkon Ferhatit...

Life Style 10:00 - 2 Korrik, 2018

Dashuri Bardh e Zi/Ferhat dhe Asllë bëjnë aksident me makinë

Ferhat dhe Asllë bëjnë aksident me makinë. Ferhat tronditet kur zgjohet i vetëm në shtrat dhe shikon letrën e Asllësë dhe unazën e saj. Në letrën...